Reklama
Polecamy


Reklama

Zobaczcie co gwiazdor disco polo zrobił w swojej kuchni! Fani w szoku.

2020-04-06T13:00:00+02:00 Zobaczcie co gwiazdor disco polo zrobił w swojej kuchni! Fani w szoku. https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/zobaczcie-co-gwiazdor-disco-polo-zrobil-w-swojej-kuchni-fani-w-szoku-1585945708.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/maczo_official/
Reklama


Życie gwiazd

Piosenkarz doskonale trafił w poczucie humoru swoich fanów, ale trzeba przyznać, ze oprócz groteskowej formy, wydarzenie ma również wymowę praktyczną

Reklama

Wśród gwiazd disco polo pojawia się coraz więcej ciekawych sposobów na zabicie nudy w czasie domowej kwarantanny.

Zobacz również: Gadżety warte miliony?! Wokalistka disco polo pokazała drogocenną kolekcję!

Popisy kulinarne, akcja D-Bomba pod tytułem #calapolskapijeantybiotyk czy transmisje live na instagramie, to tylko niektóre z nich. Totalnie innowacyjną metodę pokonania monotonii wprowadził Maczo, popularny wokalista disco polo! Artysta postanowił samodzielnie wykonać stacjonarną bieżnię w swoim domu.

Korzystając z internetowych instrukcji, użył do tego płynu do naczyń, wody, oraz kuchennego blatu. Samo użytkowanie nowoczesnego systemu jest przezabawne.

Piosenkarz doskonale trafił w poczucie humoru swoich fanów, ale trzeba przyznać, ze oprócz groteskowej formy, wydarzenie ma również wymowę praktyczną...to naprawdę świetny i przede wszystkim tani sposób na domową siłownię.

Mamy nadzieję, ze ta taki fizyczny wysiłek przyniesie wokaliście umysłową świeżość i tuż po treningu powstanie utwór na miarę hitu wakacje 2020.

A Wy? Jaki macie sposób na utrzymanie formy podczas kwarantanny?

Zobacz również: Jak zarobić milion w kilka dni? Formacja Daj To Głośnie ma na to doskonały sposób!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielka miłość Gwiazdora disco polo! Sylwek z Power Play zamieścił wymowne zdjęcia w sieci!
  2. Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!
  3. Dwa miliony wpadły na konto gwiazd disco polo! Łobuzy podbijają branżę muzyczną!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.