2020-04-06T13:00:00+02:00 Zobaczcie co gwiazdor disco polo zrobił w swojej kuchni! Fani w szoku. https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/zobaczcie-co-gwiazdor-disco-polo-zrobil-w-swojej-kuchni-fani-w-szoku-1585945708.jpg

Zobaczcie co gwiazdor disco polo zrobił w swojej kuchni! Fani w szoku.

Redakcja , 06 Kwiecień 2020  13:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Zobaczcie co gwiazdor disco polo zrobił w swojej kuchni! Fani w szoku.
Źródło zdjęć: instagram.com/maczo_official/

Piosenkarz doskonale trafił w poczucie humoru swoich fanów, ale trzeba przyznać, ze oprócz groteskowej formy, wydarzenie ma również wymowę praktyczną

Reklama

Wśród gwiazd disco polo pojawia się coraz więcej ciekawych sposobów na zabicie nudy w czasie domowej kwarantanny.

Zobacz również: Nadciąga wielka urodzinowa impreza zespołu Bayer Full! Uwielbiani gwiazdorzy disco polo świętują 40-lecie swojego istnienia!

Popisy kulinarne, akcja D-Bomba pod tytułem #calapolskapijeantybiotyk czy transmisje live na instagramie, to tylko niektóre z nich. Totalnie innowacyjną metodę pokonania monotonii wprowadził Maczo, popularny wokalista disco polo! Artysta postanowił samodzielnie wykonać stacjonarną bieżnię w swoim domu.

Korzystając z internetowych instrukcji, użył do tego płynu do naczyń, wody, oraz kuchennego blatu. Samo użytkowanie nowoczesnego systemu jest przezabawne.

Piosenkarz doskonale trafił w poczucie humoru swoich fanów, ale trzeba przyznać, ze oprócz groteskowej formy, wydarzenie ma również wymowę praktyczną...to naprawdę świetny i przede wszystkim tani sposób na domową siłownię.

Mamy nadzieję, ze ta taki fizyczny wysiłek przyniesie wokaliście umysłową świeżość i tuż po treningu powstanie utwór na miarę hitu wakacje 2020.

A Wy? Jaki macie sposób na utrzymanie formy podczas kwarantanny?

Zobacz również: Nieziemsko piękna wokalistka girlsbandu Szpilki zachwyca skąpym strojem! Co za figura!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Mega gorące wokalistki girlsbandu Szpilki zachwycają wyjątkowym strojem! Gwiazdy disco polo wyglądają jak boginie!
  2. Grupa Mig z nowym teledyskiem do premierowej piosenki 'Kawa na ławę'! To będzie światowa produkcja gwiazd disco polo?!
  3. Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi trafiła do kliniki! Gwiazda disco polo poddała się skomplikowanemu zabiegowi!
  4. Zenek Martyniuk nagrał piosenkę o Jacku Kurskim?! Uczestnik znanego teleturnieju zmierzył się z pytaniem o popularnego gwiazdora disco polo!
  5. Gwiazdy disco polo Topky nagrały nowość 'Bez wad' nawiązującą stylem do filmu Szybcy i Wściekli 'Tokio drift'! Podbiją tym branże?!
  6. To było coś nieziemskiego. Gwiazdy disco polo Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz sprawiły, że wszyscy oszaleli!
  7. Znany zespół disco polo zmienił skład! Do grupy dołączyli już nowi artyści! Poznajcie Kubę i Karola!
  8. Uwielbiana wokalistka disco polo odświeżyła wizerunek! Mała zmiana zagwarantowała Jej efekt WOW!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami