2024-02-22T08:30:00+01:00 Zobacz, jak Skolim rozkręca weselną imprezę – Występ, który wszyscy będą pamiętać Skolim, król latino, zaskakuje wyjątkowym występem na weselu swojego menadżera. Obejrzyj, jak jego hit 'Wyglądasz idealnie' zabawił gości https://disco-polo.info/uploads/news/zobacz-jak-skolim-rozkreca-weselna-impreze---wystep-ktory-wszyscy-beda-pamietacjpg.jpg Disco-Polo.info

Zobacz, jak Skolim rozkręca weselną imprezę – Występ, który wszyscy będą pamiętać


Skolim, król latino, zaskakuje wyjątkowym występem na weselu swojego menadżera. Obejrzyj, jak jego hit 'Wyglądasz idealnie' zabawił gości

Autor: Adam Begier, 22 Luty 2024  08:30
Źródło zdjęć: instagram.com/aga_woner/
Zobacz, jak Skolim rozkręca weselną imprezę – Występ, który wszyscy będą pamiętać
Wybrane dla Ciebie:
 1. Wyjątkowe nagranie z parkingu w sieci! Bohaterem - gwiazdor disco polo Kordian! Zobaczcie, co zrobił artysta! VIDEO
 2. IRA i Playboys na Iłżeckich Dniach Kultury
 3. Tylko dla dorosłych?! Sensualny pokaz tańca gwiazd disco polo Szpilki podczas koncertu! prześwity w stroju odsłoniły nagie ciała!

  Skolim, znany jako król latino i jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci na polskiej scenie muzycznej, niedawno stał się bohaterem wyjątkowego wydarzenia. Nie jest tajemnicą, że Skolim ma dar rozpalania publiczności swoją muzyką, ale tym razem jego występ miał szczególny wymiar. Artysta, uświetnił ich ślub i wesele menadżera Wojtka Wonera oraz jego żony Agi Woner, którzy tworzą firmę Amber Music & Sport Management.

  Wojtek i Aga to nie tylko szczęśliwa para młoda, ale również założyciele firmy "Amber Music & Sport Management", która od lat współpracuje ze Skolim. W tę wyjątkową noc, Skolim postanowił podziękować im w niepowtarzalny sposób – wykonując na żywo swój przebój "Wyglądasz idealnie".

  "Wyglądasz idealnie" w Weselnym Wykonaniu – Skolim 

  Piosenka "Wyglądasz idealnie" jest dobrze znana fanom Skolima, ale jej weselne wykonanie okazało się czymś wyjątkowym. Nagranie z tego emocjonującego występu szybko zyskało popularność w mediach społecznościowych, zdobywając serca nie tylko fanów muzyki tanecznej, ale również tych, którzy dopiero odkrywają jego twórczość.

  Wideo pokazuje, jak Skolim z energią i pasją oddaje się swojemu występowi, tworząc niezapomnianą atmosferę. Jego głos, w połączeniu z rytmiczną muzyką, sprawił, że goście weselni z entuzjazmem włączyli się do tańca.

  Skolim – Nie Tylko Artysta, Ale i Przyjaciel

  To wydarzenie potwierdza, że Skolim jest artystą bliskim ludziom, potrafiącym dostarczyć niezapomnianych wrażeń i emocji. Jego zdolność do tworzenia wyjątkowej atmosfery, zarówno na wielkich scenach, jak i w bardziej kameralnych uroczystościach, świadczy o jego wszechstronności i charyzmie.

  Występ na weselu menadżera i przyjaciela pokazuje, że za sukcesami Skolima stoi nie tylko talent, ale i głębokie relacje, które buduje z ludźmi w swoim otoczeniu. Jego muzyka, pełna życia i pozytywnej energii, idealnie wpisuje się w radosną atmosferę weselną, co raz jeszcze potwierdziło jego występ.

  Zapraszamy do obejrzenia nagrania i doświadczenia tej wyjątkowej nocy razem z Skolim i szczęśliwą parą młodą.


  SKOLIM - To Jest To

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Festiwal Disco Ostróda 2024! Podział na dni - kto wystąpi w piątek i w sobotę
  2. Carmelovi w nowym hicie: 'Ona Jest Jak Anioł'! Zobacz przedpremierę!
  3. Strzał w dziesiątkę?! "Chyba że z Tobą" w wersji disco! Znani producenci stworzyli prawdziwy HIT?!
  4. Tak brzmi na ŻYWO nowy hit Skolima i Cleo "Dziewczyno Piękna"! Wyszło genialnie?! Mamy VIDEO!
  5. Premiera disco polo: Jacek Gwiazda pt. "Zatrzymać czas"!
  6. "Królowa jest tylko jedna" Dawid Narożny wydał właśnie nowy KLIP! Jak wyszło? | PREMIERA
  7. Raider osiąga sukces z nowym teledyskiem "Też Tego Chcesz"!
  8. Doda i Zenek Martyniuk Razem na Gali "Osobowości i Sukcesy 2024" - Niecodzienne spotkanie dwojga ikon

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie