Reklama


Reklama

Znany wokalista disco polo wspomógł potrzebujących! Tego dnia nikt nie powinien być sam!

2019-12-25T10:30:00+01:00 Znany wokalista disco polo wspomógł potrzebujących! Tego dnia nikt nie powinien być sam! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/znany-wokalista-disco-polo-wspomogl-potrzebujacych-tego-dnia-nikt-nie-powinien-byc-sam-1577146791.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Wokalista muzyki disco polo okazał anielskie serce i zaszczycił swoją obecnością w jednym z domów opieki

Reklama

Po raz kolejny udowodnili, że nie są obojętni na ludzi w potrzebie. Wokalista muzyki tanecznej zaszczycił swoją obecnością w jednym z domów opieki. Chodzi nam dokładnie o Andrzeja Marcysiaka, który w branży disco polo działa pod pseudonimem artystycznym Andre.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo rozwalają system?! Mamy komentarz fana! Jego słowa nie pozostawiają złudzeń!

Artysta odwiedził Dom Opieki Społecznej Dzieci i Młodzieży w Bielawkach. Święta tuż, tuż. To czas nie tylko miłości, ale i przede wszystkim ciepła rodzinnego. Bardzo często zapominamy o tych, którzy niekoniecznie cieszą się z okresu Świąt Bożego Narodzenia.

Nie każdy może pochwalić się kochającą rodziną. Przed świętami gnamy w pogoni za najdroższymi prezentami, które mając pieniądze, może kupić sobie każdy. Jesteśmy przyćmieni rzeczami materialnymi.

Zapominamy i nie dostrzegamy tego, że najpiękniejszym i wbrew pozorom najdroższym, najbardziej wartościowym prezentem na święta jest zdrowie i kochająca rodzina, która oddałaby dla nas wszystko.

Gwiazdy z branży muzycznej już nie pierwszy raz pokazali, że mają wielkie serce i że można na nich polegać. W przedświątecznej gorączce Andre znalazł czas, aby odwiedzić jeden z Domów Opieki Społecznej Dzieci i Młodzieży w Bielawkach.

Pozornie niewiele, a dla mieszkańców ośrodka znaczyło to więcej niż drogie upominki. Pamiętajcie, żeby w święta nikt nie był sam.

Zobacz również: Nowe fakty w sprawie gwiazd disco polo! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo uchylają rąbek tajemnicy dotyczącej współpracy! Internauci pod wrażeniem!
  2. Wokalistka disco polo wierzy w resocjalizację więźniów! Gwiazda otrzymała od jednego upominek!
  3. Krzysztof Cugowski pogratulował gwieździe disco polo! Paweł Dudek wzruszony!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.