Reklama


Reklama

Znany poeta stanął w obronie Zenka Martyniuka! Internet aż huczy od hejtu i nienawiści!

2019-10-27T20:31:00+01:00 Znany poeta stanął w obronie Zenka Martyniuka! Internet aż huczy od hejtu i nienawiści! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/zenon-martyniuk-na-ustach-wszystkich-krol-disco-polo-doceniony-1571997169.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Nieprzychylne komentarze w stronę Martyniuka zaczęły się nawarstwiać. W jego obronie stanął popularny poeta

Reklama

Zenon Martyniuk jest na językach milionów ludzi z różnych branży. Jednakże nikt nie przypuszczał, że w jego sprawie odezwie się jeden z bardziej szanowanych poetów. 

Zobacz również: Wokalistka pokazała piersi w pełnym wydaniu. Stanik zsunął się z piersi!

Muzyka disco polo jest raczej daleka sercu poetów. Jednakże kiedy świat jest owładnięty nienawiścią i zazdrością osób trzecich, wtedy zapomina się o tym, kto w jakiej branży pracuje.

W końcu należy pamiętać, że wszyscy jesteśmy przede wszystkim ludźmi, którzy mają uczucia. Wokół króla disco polo, Zenka Martyniuka nieustannie jest głośno. Aczkolwiek w momencie, gdy upubliczniona została informacja o filmie, który jest właśnie realizowany o Zenku, to nieprzychylne komentarze w stronę Martyniuka zaczęły się nawarstwiać.

Na szczęście są jeszcze osoby, które potrafią zareagować. Niedawno polski poeta, Szymon Zychowicz napisał na swoim profilu Facebookowym bardzo mądre słowa, z którymi powinni zapoznać się hejterzy i ludzie, którzy sami nic w życiu nie robią, a jedyne co potrafią, to oceniać innych i czekać na porażkę:

- - I co z tego, że robią film o Martyniuku? Że jest sławny, lubiany, że sprzedaje miliony płyt, to od razu obrzucamy go błotem? Zauważyłem, że ani Stańko, ani Możdżer, ani Kortez, ani Organek, ani Doda, ani Margaret, ani Markowski, ani Podsiadło, ani też David Bowie, czyli ludzie, którzy mają nie tylko talent, ale i zrobili kariery, nawet się nie zająkną na temat Martyniuka.

Robią to tylko ludzie mali, zazdrośni o sławę, zawistni, pełni kompleksów, i co tu kryć, niespełnieni artystycznie. Dlatego zamiast zazdrościć i krytykować niech się lepiej jeden z drugim weźmie do pracy i napisze, albo skomponuje coś równie dobrego. Bo krytykować jest najłatwiej, ot co! I tu już nie ma co dalej...

Przykry jest fakt, że nie potrafimy cieszyć się z sukcesu innych ludzi. Co więcej, czekamy aż komuś podwinie się noga, bo dostrzegamy tylko chwile chwały, a to, ile kosztowało Zenka poświęceń i pracy, żeby znaleźć się w tym miejscu gdzie jest teraz i być królem disco polo, to niestety nikt nie widzi.

Zobacz również: Rewolucja w życiu popularnej wokalistki disco polo! Elwira Mejk sama wzięła się za pracę!

Może warto wziąć te słowa do serca i zamiast oceniać i żywić się porażkami innych, to lepiej byłoby wziąć swoje życie w garść i zawalczyć o lepsze jutro dla siebie?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo pokazał jak spędza czas z rodziną. Wyglądają na bardzo szczęśliwych!
  2. Padła rekordowa suma w disco polo! Ten zespół stanowi o sile branży.
  3. Wokalistka disco polo nie przejmuje się opinią publiczną! Jej szczere wyznanie chwyta za serce!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.