Reklama
Polecamy


Reklama

Znany poeta stanął w obronie Zenka Martyniuka! Internet aż huczy od hejtu i nienawiści!

2019-10-27T20:31:00+01:00 Znany poeta stanął w obronie Zenka Martyniuka! Internet aż huczy od hejtu i nienawiści! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/zenon-martyniuk-na-ustach-wszystkich-krol-disco-polo-doceniony-1571997169.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Nieprzychylne komentarze w stronę Martyniuka zaczęły się nawarstwiać. W jego obronie stanął popularny poeta

Reklama

Zenon Martyniuk jest na językach milionów ludzi z różnych branży. Jednakże nikt nie przypuszczał, że w jego sprawie odezwie się jeden z bardziej szanowanych poetów. 

Zobacz również: Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!

Muzyka disco polo jest raczej daleka sercu poetów. Jednakże kiedy świat jest owładnięty nienawiścią i zazdrością osób trzecich, wtedy zapomina się o tym, kto w jakiej branży pracuje.

W końcu należy pamiętać, że wszyscy jesteśmy przede wszystkim ludźmi, którzy mają uczucia. Wokół króla disco polo, Zenka Martyniuka nieustannie jest głośno. Aczkolwiek w momencie, gdy upubliczniona została informacja o filmie, który jest właśnie realizowany o Zenku, to nieprzychylne komentarze w stronę Martyniuka zaczęły się nawarstwiać.

Na szczęście są jeszcze osoby, które potrafią zareagować. Niedawno polski poeta, Szymon Zychowicz napisał na swoim profilu Facebookowym bardzo mądre słowa, z którymi powinni zapoznać się hejterzy i ludzie, którzy sami nic w życiu nie robią, a jedyne co potrafią, to oceniać innych i czekać na porażkę:

- - I co z tego, że robią film o Martyniuku? Że jest sławny, lubiany, że sprzedaje miliony płyt, to od razu obrzucamy go błotem? Zauważyłem, że ani Stańko, ani Możdżer, ani Kortez, ani Organek, ani Doda, ani Margaret, ani Markowski, ani Podsiadło, ani też David Bowie, czyli ludzie, którzy mają nie tylko talent, ale i zrobili kariery, nawet się nie zająkną na temat Martyniuka.

Robią to tylko ludzie mali, zazdrośni o sławę, zawistni, pełni kompleksów, i co tu kryć, niespełnieni artystycznie. Dlatego zamiast zazdrościć i krytykować niech się lepiej jeden z drugim weźmie do pracy i napisze, albo skomponuje coś równie dobrego. Bo krytykować jest najłatwiej, ot co! I tu już nie ma co dalej...

Przykry jest fakt, że nie potrafimy cieszyć się z sukcesu innych ludzi. Co więcej, czekamy aż komuś podwinie się noga, bo dostrzegamy tylko chwile chwały, a to, ile kosztowało Zenka poświęceń i pracy, żeby znaleźć się w tym miejscu gdzie jest teraz i być królem disco polo, to niestety nikt nie widzi.

Zobacz również: Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!

Może warto wziąć te słowa do serca i zamiast oceniać i żywić się porażkami innych, to lepiej byłoby wziąć swoje życie w garść i zawalczyć o lepsze jutro dla siebie?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. 'Mąż i żona" to nowy hit disco polo idealny na wesele?! Posłuchajcie koniecznie genialnej premiery od Andre i Chilli
  2. Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO
  3. Gwiazdor disco polo rozpieszcza swoją córkę?! Artysta wykorzystuje czas na zabawę!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.