2021-04-16T18:34:00+02:00 Znany gwiazdor disco polo pokazał swoją córkę! To już duża, piękna dziewczyna! https://disco-polo.info/uploads/news/znany-gwiazdor-pokazal-swoja-corke-to-juz-duza-dziewczynajpg.jpg

Znany gwiazdor disco polo pokazał swoją córkę! To już duża, piękna dziewczyna!

Redakcja , 16 Kwiecień 2021  18:34
Znany gwiazdor disco polo pokazał swoją córkę! To już duża, piękna dziewczyna!
Źródło zdjęć: facebook.com/discopolo.focus
Reklama

Fani przecierają oczy ze zdumienia! Popularny wokalista disco polo pokazał swoją córkę. To już duża dziewczyna

Reklama

Życie gwiazdy disco polo nie jest usłane różami. Ciągłe trasy koncertowe, które wiążą się z licznymi wyjazdami, nagrania w studio, czy promocja w mediach pochłaniają sporo czasu.

Zobacz również: Pierwszy milion na koncie znanej gwiazdy disco polo! Przepiękna artystka nie kryje radości!

Czas pandemii spowodował, że świat się zatrzymał, również ten discopolowy. I chociaż niektórzy narzekają na brak koncertów, a co za tym idzie utratą wpływów finansowych, to są osoby, na które przymusowy urlop działa kojąco.

Zbyszek Perkowski jest liderem popularnej grupy Focus. Do jego najbardziej znanych kawałków zaliczyć można takie szlagiery jak ”Gdzie jesteś gdzie”, czy “Ogień w sobie masz”. Gwiazdor od ponad 20 lat każdy weekend spędzał w pracy na koncertach, gdzie bawił miłośników jego talentu. Przez ten czas zapewne niejednokrotnie odczuwał wielki smutek z powodu ciągłych rozstań z rodziną, spowodowanych licznymi wyjazdami.

Teraz to się zmieniło! Pandemia spowodowała, że wszyscy zwolniliśmy tempo i mamy wreszcie więcej czasu dla siebie i swoich bliskich. Zbyszek Perkowski pochwalił się uroczym zdjęciem ze swoją córką, z którą pewnego wiosennego popołudnia wybrał się na spacer do parku. Jak ten czas leci, Zbyszek nadal Piękny i Boski, a jego córka to już duża pannica. Sami przyznajcie, że są do siebie podobni jak dwie krople wody!

Przypominamy, że Zbyszek Perkowski w każdy piątek prowadzi swoją cotygodniową audycje “Disco Polo Top” na antenie białostockiego Radia Jard.

Zobacz również: Najpiękniejsza gwiazda disco polo zniewala. Gorące zdjęcia w czerwonej bieliźnie to najgorętsza publikacja!

Reklama
Reklama
Zobacz teledysk: FOCUS - CHORY NA MIŁOŚĆ
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Daj to głośniej ujawniają tajemnicę nowego projektu! Fani czekali na to dwa lata!
  2. Zniknął z mediów by wrócić z nowym projektem! Tak rodzą się nowe gwiazdy disco polo?!
  3. Ogromna tragedia! Żona Zenka Martyniuka przekazała tragiczną wiadomość!
  4. Piękna gwiazda disco polo pokazała się w skąpym bikini! Fanom opadły szczęki!
  5. Cudowna gwiazda disco polo rozpaliła fanów do czerwoności! Skąpy strój podkreślił jej wszystkie atuty!
  6. Wokalistka disco polo wygląda jak milion dolarów! Fani nie mogą oderwać wzroku!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama