Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-02-04T17:12:00+01:00 Znani artyści disco polo znowu w natarciu! „To jak? Będzie hit?!”. https://disco-polo.info/uploads/news/znani-artysci-disco-polo-znowu-w-natarciu-to-jak-bedzie-hitjpg.jpg
Reklama

Znani artyści disco polo znowu w natarciu! „To jak? Będzie hit?!”.

Redakcja , 04 Luty 2021  17:12
Znani artyści disco polo znowu w natarciu! „To jak? Będzie hit?!”.
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Teledysk gwiazd disco polo, w którym nie brakuje dojrzałych kobiet w zmysłowym wydaniu podbije sieć?

Reklama

Artyści z branży disco polo nie mają zamiaru nawet na chwilę zwalniać produkcyjnego tempa. W sieci aż huczy od kolejnych premier, a każda z nich stoi na naprawdę wysokim poziomie. Słuchacze mogą nieustannie cieszyć się z dobrego brzmienia, które płynie wprost z nowości. Ten kawałek może jednak wzbić się ponad wszelkie poziomy! Tematyka i autorzy jasno na to wskazują.

Zobacz również: Gwiazda disco polo rozłożyła nogi na tle luksusowego auta! W dłoniach trzyma kij baseballowy. Będzie gorąco?!

Do internetu trafiła właśnie produkcja, której autorzy to Skolim oraz Mr. Maks. Ta dwójka ma się muzycznie ku sobie. To nie pierwsza ich współpraca i oby nie ostatnia! Każdy projekt od tych artystów, to gwarancja dobrej zabawy i dużo znakomitej muzyki. 

Tym razem to utwór „Mamuśki” przyniósł radość fanom autorów hitu „Bo tu jest Polska”. Piosenka o dorodnych kobietach, na pewno spodoba się odbiorcom disco polo. To właśnie o relacji z doświadczonymi paniami śpiewają wokaliści. Pomysłowy tekst i świetna melodia, to prosta droga do sukcesu. 

Na pytanie z początku klipu, śmiało można odpowiedzieć „TAK”.  Dodatkowo na wysokim poziomie stoi teledysk, w którym nie brakuje dojrzałych kobiet w zmysłowym wydaniu. 

Nie mamy wątpliwości, że ten numer trafi na playlisty fanów, a jego taneczna charakterystyka poniesie do szalonej zabawy niejedną domówkę.

Posłuchajcie i sami oceńcie.

Zobacz również: Wielki dylemat Magdy Narożnej. Ta decyzja królowej disco polo może wiele zmienić!

Reklama
Zobacz teledysk: Skolim & Mr.Max - MAMUŚKI
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gorąca premiera grupy Calibra! To nie moja wina - śpiewają artyści disco polo!
  2. Gwiazda disco polo nago wannie?! Jej ponętne ciało kusi fanów podczas zmysłowej kąpieli.
  3. Wielka radość w życiu Magdy Narożnej! Powód takiego nastroju królowej disco polo może być tylko jeden!
  4. Dramatyczna wiadomość obiegła świat disco polo! To koniec historii!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej