2020-02-15T21:01:00+01:00 Znane wokalistki disco polo przypłaciły za swój sukces zdrowiem! Nikt nie przewidział drastycznych konsekw https://disco-polo.info/uploads/news/2020/02/seksowne-wystapienie-z-dramatycznym-zakonczeniem-1581431012.jpg

Znane wokalistki disco polo przypłaciły za swój sukces zdrowiem! Nikt nie przewidział drastycznych konsekwencji!

Redakcja , 15 Luty 2020  21:01
Znane wokalistki disco polo przypłaciły za swój sukces zdrowiem! Nikt nie przewidział drastycznych konsekwencji!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Było seksownie ze smaczną nutą erotyzmu, ale nikt nie przypuszczał, że artystki poniosą tego takie konsekwencje


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Najseksowniejszy teledysk 2020 roku zakończył się tragedią. Dziewczyny dla sztuki poświęciły swoje zdrowie. Nasuwa się pytanie, czy warto było szaleć tak? Paulina z Energy Girls nie ma wątpliwości. Odpowiedź brzmi pozytywnie.

Zobacz również: Magda Narożna Piękni i Młodzi młodnieje w oczach?! 'Ale się Pani odchudziła'

Ze świecą szukać wykonawców, którzy świadomie byliby w stanie poświęcić swoje zdrowie dla teledysków. Dziewczyny z Energy Girls mają głowy pełnie niekonwencjonalnych i bardzo szalonych pomysłów, które skrupulatnie wdrażają codzienne w życie. Mają na koncie między innymi takie hity, jak „Skimno” , „Bo Ty mnie pokochałeś”.

Niedawno światło dzienne ujrzała ich najnowsza produkcja. Piosenka została zatytułowana „Po co”. Nie ma cienia wątpliwości, że dziewczyny na długo zapamiętają zdjęcia z planu kipu. Były pończochy, były kabaretki, a przy tym minusowa temperatura. Dziewczyny z Energy Girls słono zapłaciły za ten klip.

Było seksownie ze smaczną nutą erotyzmu, ale nikt nie przypuszczał, że artystki poniosą tego takie konsekwencje. Następnego dnia cały skład pochorował się. Niekiedy sztuka wymaga ogromnego poświęcenia ze strony wykonawców. Energy Girls mimo, że się pochorowały, to zdecydowanie trzymają się zdanie, że gdyby miały nagrać jeszcze raz ten klip, to nic by nie zmieniały.

Życzymy dziewczynom szybkiego powrotu do zdrowia i milionów pod teledyskiem „Po co”.

Zobacz również: Gorąca premiera Top Girls pt. 'Fake Love' już dostępna! Ten utwór stanie się nowym hitem disco polo?! Fani komentują!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Miliony na koncie uwielbianego gwiazdora disco polo! Jerzy Szuj – Jorrgus może otwierać szampana! Ta piosenka to HIT?!
  2. Po raz pierwszy w disco polo! Topky nagrały klip do anglojęzycznego przeboju! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz idą pod prąd! Będzie bardzo różowo!
  3. Ponętne zdjęcia cudownej wokalistki disco polo! Drobny szczegół zmienił jej wizerunek. Jak teraz wygląda gwiazda?!
  4. 'Jest impreza' Wokalista disco polo zdecydował się podbić rynek muzyczny taneczną premierą?! Zobaczcie NOWOŚĆ
  5. Uwielbiany wokalista disco polo pokazał zdjęcie z malutkim synkiem! Wzruszająca fotka Przemka Budki chwyta za serce!
  6. Cudowna gwiazdeczka disco polo pokazała zmysłowe zdjęcie! Artystka kusi głębokim dekoltem!
  7. Rewelacyjna nowość formacji Mega Jump już dostępna w sieci! To nowy hit disco polo?!
  8. Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi spełniła marzenie córki! Gwiazda muzyki disco polo kupiła konia! Zobaczcie FOTO

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami