2024-04-24T08:45:00+02:00 Zmiany w TVP wpłyną na disco polo?! Co dalej z Marcinem Millerem i grupą BOYS?! Marcin Miller z zespołu Boys komentuje nową strategię TVP. Czy disco polo poradzi sobie bez wsparcia telewizji? Dowiedz się więcej! https://disco-polo.info/uploads/news/zmiany-w-tvp-a-swiat-disco-polo-co-dalej-z-boys-i-marcinem-milleremjpg.jpg Disco-Polo.info

Zmiany w TVP wpłyną na disco polo?! Co dalej z Marcinem Millerem i grupą BOYS?!


Marcin Miller z zespołu Boys komentuje nową strategię TVP. Czy disco polo poradzi sobie bez wsparcia telewizji? Dowiedz się więcej!

Autor: Adam Begier, 24 Kwiecień 2024  08:45
Źródło zdjęć: AKPA
Zmiany w TVP wpłyną na disco polo?! Co dalej z Marcinem Millerem i grupą BOYS?!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Mr. Adi zaskakuje nowym teledyskiem. Kto wystąpi? Jakie tajemnice skrywa? Premiera już 30 maja!
 2. Ile lat ma Skolim? Dowiedz się na temat wieku i poznaj karierę Konrada Skolimowskiego
 3. Skazany na sukces?! Matt Palmer podbija rynek własną wersją hitu Sumptuastic "Będę Twym Aniołem" Fani "lepsza niż oryginał"
Reklama

  W ostatnim czasie media obiegła informacja o znaczących zmianach w Telewizji Polskiej. Czy ten nowy kierunek wpłynie na popularność disco polo? Co na to wszystko Marcin Miller, lider zespołu Boys, który przez lata był stałym punktem na mapie telewizyjnych występów?

  Nowe oblicze TVP – co z disco polo?

  Telewizja Polska przeszła gruntowną metamorfozę. Zapowiedziano odświeżenie wizerunku i w konsekwencji disco polo straciło swoje miejsce w ramówce. Jak przyznaje Marcin Miller, lider znanego zespołu Boys, decyzje te wpłynęły znacząco na jego oraz innych wykonawców tego gatunku. Miller otwarcie mówi o nowej rzeczywistości, która nieco zaskoczyła branżę, ale też stanowi wyzwanie do poszukiwania nowych dróg promocji swojej twórczości.

  Marcin Miller bez żalu do TVP

  Mimo radykalnych zmian w Telewizji Polskiej, Marcin Miller podchodzi do nich z dużym spokojem. W wywiadach podkreśla, że brak miejsca dla disco polo w TVP to nie koniec świata. Artysta zaznacza, że nowe koncerty i projekty, które mogą się pojawić na innych stacjach, są równie interesujące. Miller nie ukrywa, że ma już zaplanowane inne działania i nowe kierunki w swojej karierze, które umożliwią mu dalsze rozwijanie skrzydeł na scenie muzycznej.

  Co przyszłość przyniesie dla Boys?

  Niezależnie od zmian w TVP, zespół Boys ma się dobrze i nie zamierza zwalniać tempa. Marcin Miller wspomniał o planach dotyczących przyszłych występów, w tym o potencjalnym koncercie sylwestrowym. Muzyk jest otwarty na nowe możliwości i wyraża gotowość do współpracy z innymi stacjami telewizyjnymi oraz platformami. Warto zadać pytanie, na ile telewizja jest jeszcze potrzebna do promocji muzyki w dobie mediów społecznościowych i cyfrowych platform. Jak podkreśla Miller, ważne jest, aby mieć dobry hit i umiejętność samo promocji w nowoczesnych mediach.

  Marcin Miller i jego zespół Boys zdają się być przykładem na to, że nawet znaczące zmiany w przestrzeni medialnej nie muszą oznaczać końca kariery. Zmiany mogą być bowiem impulsami do szukania nowych, często lepszych rozwiązań w branży, która nieustannie się zmienia.

  Reklama

  BOYS – Przytul moje serce

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. "Nocy Mało" w nowej odsłonie – Klubowy Hit zespołu Masters podbija już sieć| PREMIERA
  2. Kacper Pluta rozbija bank! "To jest ta chwila" przekracza 7 milionów odtworzeń na YouTube!
  3. Mega Koliz zaskakuje nowym utworem "Ty i Ja" z udziałem Marleny Załogi!
  4. MiłyPan W Trasie: Koncertowy Rozkład Jazdy na Maj, Czerwiec i Lipiec 2024!
  5. Nowości muzyczne w świecie Disco Polo: Czerwcowe premiery Mono Studio
  6. Znowu na szczycie! Demeters podbija Internet hitem "Ożenię się"! Fani "Uwielbiam ten rytm!"
  7. Gorąca premiera zespołu Capella: "Gdzie Ty byłaś" - Disco z rockowym pazurem
  8. Są ikonami disco polo?! Grupa Diadem szykuje się do premiery nowej produkcji! Co przygotowali?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie