Reklama
Polecamy


Reklama

Daniel Dobraszkiewicz


Reklama

Reklama
Disco polo

Wokalista Daniel Dobraszkiewicz zaistniał na scenie muzycznej już w latach 90 . Występował początkowo jako wokalista śpiewający covery. Współpracował z zespołami CORONA oraz KAROL i ROMA. Po ponad rocznej przygodzie muzycznej z Zespołem KAMIDA jako jeden z wokalistów, został zaproszony do współpracy z Katarzyną Pawłowską z zespołu TEMIDA Music Group. Po ponad rocznej współpracy zdecydował się rozpocząć przygodę muzyczną jako wokalista pod nazwą DANIEL Wspólnie z Fabryką Przebojów i noizz bros Łukaszem Sienickim wystartował z autorskimi piosenkami Jedno Serce , Już tyle dni. Na co dzień bardzo ściśle współpracuje z Gwiazdą DON VASYLEM . Kilkakrotnie występował na Międzynarodowym Festiwalu Kultury i Muzyki Romów.

Członkowie: Daniel Dobraszkiewicz

Social Media:
Facebook
Instagram
Strona internetowa/YouTube

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.