Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-09-17T13:30:00+02:00 Miłość w disco polo ma się świetnie! Niezwykle romantyczny utwór trafił do sieci! Czy piosenka podbije https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/romantyczna-produkcja-pojawila-sie-w-sieci-milosc-w-disco-polo-ma-sie-swietnie-1600292023.jpg
Reklama

Miłość w disco polo ma się świetnie! Niezwykle romantyczny utwór trafił do sieci! Czy piosenka podbije listy przebojów?!

Redakcja , 17 Wrzesień 2020  13:30
Miłość w disco polo ma się świetnie! Niezwykle romantyczny utwór trafił do sieci! Czy piosenka podbije listy przebojów?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Artysta opublikował utwór pt. „Nikt jak Ty” i trzeba przyznać, że już sam tytuł sugeruje niezwykłą opowieść o szalonym i bezgranicznym uczuciu

Reklama

Nie ma w disco polo bardziej popularnego tematu, niż miłość. Artyści śpiewają o najsilniejszym z uczuć, w najróżniejszej formie.

Zobacz również: Opadną Wam szczęki! Dawid Narożny w duecie z córką, śpiewają hity Pięknych i Młodych! Posłuchajcie pełnej wersji!

Powstają piosenki ostre, czasem nawet wyuzdane, ale bardzo wiele jest tych romantycznych, opowiadających o miłości w najpiękniejszej i najczystszej postaci. Taki właśnie temat w swojej produkcji podjął Daniel Dobraszkiewicz.

Artysta opublikował utwór pt. „Nikt jak Ty” i trzeba przyznać, że już sam tytuł sugeruje niezwykłą opowieść o szalonym i bezgranicznym uczuciu. Gwiazdor śpiewa o pięknej dziewczynie, w którą w teledysku wcieliła się bardzo atrakcyjna modelka. Śmiało można stwierdzić, że powstał hymn kobiety idealnej.

Dodatkowo propozycja jest mega taneczna, zatem oprócz wymowy merytorycznej, warto zwrócić uwagę na tę muzyczną, która z pewnością dodaje wiele dobrego całej produkcji.

Znakomicie odśpiewany i świetnie skomponowany refren, bardzo szybko wpada w ucho i może okazać się kluczem do pomyślnego brnięcia na szczyt discopolowej góry.

Tego życzymy artyście, a Was zapraszamy do odsłuchania utworu.

Zobacz również: Nieudolnie wykonany teledysk disco polo? Odbiorcy popłynęli, gwiazda komentuje

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Miłosne uniesienie w klimacie disco polo. Dawid Narożny zmiażdży konkurencję swoją nowością pt. 'Pokochaj mnie'?!
  2. Nieudolnie wykonany teledysk disco polo? Odbiorcy popłynęli, gwiazda komentuje
  3. Zespół Daj To Głośniej przygotowują petardę by z hukiem zatrząść rynkiem muzyki tanecznej! Wiemy, co przygotowali!
  4. Gwiazda disco polo w sensualnej sesji. Jej nagie ciało doskonale prezentuje się w spienionej kąpieli

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej