2021-02-09T16:27:00+01:00 Zespół Daj to Głośniej z poważnymi problemami przed koncertem. 'Nie pozwolono nam się rozstawić...'. https://disco-polo.info/uploads/news/zespol-daj-to-glosniej-z-powaznymi-problemami-przed-koncertem-nie-pozwolono-nam-sie-rozstawicjpg.jpg

Zespół Daj to Głośniej z poważnymi problemami przed koncertem. 'Nie pozwolono nam się rozstawić...'.

Redakcja , 09 Luty 2021  16:27

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Zespół Daj to Głośniej z poważnymi problemami przed koncertem. 'Nie pozwolono nam się rozstawić...'.
Źródło zdjęć: instagram.com/dajtoglosniej/

Kiedy 'Mama Ostrzegała' nie zdążyła jeszcze rozsławić wielkości formacji, trzeba było zmierzyć się z wyzwaniem

Reklama

Artystom disco polo nie zawsze wiedzie się zgodnie z zamierzeniami. Czasem muszą połknąć gorzką pigułkę, która została przygotowana choćby przez organizatorów koncertu.

Zobacz również: Co na to Marcin Miller?! Fan gwiazdora disco polo nagrał teledysk do Jego zapomnianej piosenki! Internauci zachwyceni!

Bardzo mocny wpis w związku z takim zdarzeniem pojawił się na profilu bardzo popularnej formacji. Zespół Daj to Głośniej w szczerym wyznaniu opowiedział o pierwszym w karierze koncercie, który na początku nie potoczył się po ich myśli.

Kiedy "Mama Ostrzegała" nie zdążyła jeszcze rozsławić wielkości formacji, trzeba było zmierzyć się z wyzwaniem, z którego muzycy ostatecznie wyszlk zwycięsko. "Pamiętamy, że koncert miał odbyć się o godzinie 22:30, ustawiliśmy sprzęt dużo wcześniej by móc zagrać punktualnie zaraz po gwieździe tego wieczoru, którą rzecz jasna nie byliśmy wtedy my.

Niestety okazało się, że nasz sprzęt ustawiony "w kącie sceny" przeszkadzał i nas rozłączono pozostawiając nasze rzeczy w totalnym bałaganie. Dodatkowo nie pozwolono się nam ponownie rozstawić dopóki ostatnie sprzęty poprzedniej ekipy nie zniknęły ze sceny.", wspominają muzycy na swoim profilu.

Cala historia zakończyła się happy endem. "Publiczność nie chciała nas wtedy wypuścić a "mama ostrzegała" zagraliśmy pewnie z 5 razy na bis", dodali twórcy. Choć zaczęło się mało przyjemnie, to kariera

Daj to Głośniej kilka tygodni później wystrzeliła, osiągając najwyższe prędkości. Czy według Was "Mama Ostrzegała", to najlepszy utwór w historii disco polo?

Zobacz również: Wyjątkowa premiera duetu gwiazd disco polo Marioo i Pawła Kucharskiego Top One jest już dostępna w sieci! Fani pod wrażeniem utworu!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Daj To Głośniej - Jeszcze raz
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Marcin Miller – Boys przerobił wielki przebój! Co na to fani?! Lawina komentarzy pod nowością!
  2. Znana wokalistka disco polo przyłapana w klinice piękności?! Gwiazda poddała się popularnemu zabiegowi!
  3. Marcin Miller - Boys ma ciary, już dawno nie był taki zachwycony!
  4. Gorąca składanka disco polo trafiła do sieci! To największe hity ostatnich miesięcy!
  5. Topky podbijają branże disco polo! Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska zdobyły już na nowej piosence dwa miliony!
  6. Cudowne zdjęcia znanej wokalistki disco polo robią furorę w sieci! Internauci nie szczędzą komentarzy
  7. Marcin Miller – Boys w duecie ze światową gwiazdą Francesco Napoli! Produkcja trafiła do sieci! Jak wyszło?!
  8. Popularna wokalistka disco polo zdradziła przepis na zdrowotną nalewkę! Możecie ją zrobić w domu!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami