Reklama
Polecamy


Reklama

Zespół Daj To Głośniej odpowiedział na prośby słuchaczy! Już teraz możesz pobrać za darmo kilka plików!

2020-07-07T13:30:00+02:00 Zespół Daj To Głośniej odpowiedział na prośby słuchaczy! Już teraz możesz pobrać za darmo kilka plików! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/zespol-disco-polo-odpowiada-na-prosby-sluchaczy-pokazali-kilka-nowych-utworow-na-raz-1592995172.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/toglosniej
Reklama


Życie gwiazd

Formacja wyszła wszystkim potrzebującym na przeciw i udostępniła, całkowicie za darmo, podkłady do wszystkich, opublikowanych utworów

Reklama

W świecie muzyki disco polo, każdy utwór, który osiągnie sukces, jest odsłuchiwany dosłownie wszędzie! Na wszelkiego typu imprezach okolicznościowych pragniemy bawić się przy największych hitach.

Zobacz również: Skoczna muzyka i kuszące widoki. To połączenie może przynieść sukces nowej piosence disco polo.

Nie zawsze jednak mamy możliwość wysłuchania oryginału z nagrania. Często chcemy w takim wypadku stanąć w roli gwiazdy i dumnie odśpiewać słynny przebój? Sięgamy wtedy do wersji karaoke, która jednak nie zawsze jest bezpośrednio dostępna. Otóż z rozwiązaniem tego problemu przychodzi popularny zespół - Daj to głośniej!

Twórcy jednego z największych hitów ubiegłego roku pt. „Mama ostrzegała” zdradzili, że często dostają w social mediach zapytania od zainteresowanych, gdzie mogą pobrać upragniony aranż. Formacja wyszła wszystkim potrzebującym na przeciw i udostępniła, całkowicie za darmo, podkłady do wszystkich, opublikowanych utworów!

Na oficjalnej stronie zespołu, możemy więc pobrać muzykę do wcześniej wspomnianego hitu oraz do dwóch pozostałych piosenek tj. „Dobrze” i „Zwariowana noc”! Fani, u których do tej pory w zakładce karaoke widniała pustka, mogą zacząć świętować!

Dodatkową niespodzianką jest fakt, że grupa przyznała, iż reszta tytułów będących w zakładce „pobierz” to utwory, które usłyszymy na pierwszej płycie zespołu! Oczywiście nie możemy się już doczekać, jakie jeszcze asy ma w rękawie Daj to głośniej! Tytuły utworów mówią niewiele, ale to i tak uchylenie pewnego rąbka tajemnicy.

Zobacz również: Skoczna muzyka i kuszące widoki. To połączenie może przynieść sukces nowej piosence disco polo.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artysta disco polo wprost poinformował o milionie, który wpłynął na jego konto!
  2. Koncertowe trzęsienie ziemi na koncercie w Żywcu! Popularna grupa disco polo skradła uwagę fanów!
  3. Gwiazdy disco polo szykują duet roku?! Znamy skrywane plany popularnych zespołów!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.