Reklama


Reklama

Zespół Daj To Głośniej odpowiedział na prośby słuchaczy! Już teraz możesz pobrać za darmo kilka plików!

2020-07-07T13:30:00+02:00 Zespół Daj To Głośniej odpowiedział na prośby słuchaczy! Już teraz możesz pobrać za darmo kilka plików! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/zespol-disco-polo-odpowiada-na-prosby-sluchaczy-pokazali-kilka-nowych-utworow-na-raz-1592995172.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/toglosniej
Reklama


Życie gwiazd

Formacja wyszła wszystkim potrzebującym na przeciw i udostępniła, całkowicie za darmo, podkłady do wszystkich, opublikowanych utworów

Reklama

W świecie muzyki disco polo, każdy utwór, który osiągnie sukces, jest odsłuchiwany dosłownie wszędzie! Na wszelkiego typu imprezach okolicznościowych pragniemy bawić się przy największych hitach.

Zobacz również: Trudny czas dla pięknych artystek! Czy zespołowi disco polo uda się przetrwać?

Nie zawsze jednak mamy możliwość wysłuchania oryginału z nagrania. Często chcemy w takim wypadku stanąć w roli gwiazdy i dumnie odśpiewać słynny przebój? Sięgamy wtedy do wersji karaoke, która jednak nie zawsze jest bezpośrednio dostępna. Otóż z rozwiązaniem tego problemu przychodzi popularny zespół - Daj to głośniej!

Twórcy jednego z największych hitów ubiegłego roku pt. „Mama ostrzegała” zdradzili, że często dostają w social mediach zapytania od zainteresowanych, gdzie mogą pobrać upragniony aranż. Formacja wyszła wszystkim potrzebującym na przeciw i udostępniła, całkowicie za darmo, podkłady do wszystkich, opublikowanych utworów!

Na oficjalnej stronie zespołu, możemy więc pobrać muzykę do wcześniej wspomnianego hitu oraz do dwóch pozostałych piosenek tj. „Dobrze” i „Zwariowana noc”! Fani, u których do tej pory w zakładce karaoke widniała pustka, mogą zacząć świętować!

Dodatkową niespodzianką jest fakt, że grupa przyznała, iż reszta tytułów będących w zakładce „pobierz” to utwory, które usłyszymy na pierwszej płycie zespołu! Oczywiście nie możemy się już doczekać, jakie jeszcze asy ma w rękawie Daj to głośniej! Tytuły utworów mówią niewiele, ale to i tak uchylenie pewnego rąbka tajemnicy.

Zobacz również: Piękna opowieść o uczuciach wokalisty disco polo! Internauci zachwyceni, komentują to w sieci!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna wokalistka disco polo uczy młode pary pierwszego tańca!
  2. O krok od mega wpadki! Prześliczna gwiazda disco polo pokazała odrobinę za dużo?!
  3. Zmysłowa sesja gwiazdy disco polo. Jej odważny dekolt budzi kontrowersje?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.