2017-11-01T15:15:00+01:00 Zespół AS odświeżył kultową produkcję pt. W słońcu Miami | PREMIERA Ich powrót zawojował rynkiem. Formacja AS przygotowała dla swoich fanów kolejną niespodziankę. Czy ta wersja przetrwa kolejne dwie dekady? https://disco-polo.info/uploads/news/2017/10/zespol-as-odswiezyl-kultowa-produkcje-pt-w-sloncu-miami-premiera-1509406240.jpg Disco-Polo.info

Zespół AS odświeżył kultową produkcję pt. W słońcu Miami | PREMIERA


Ich powrót zawojował rynkiem. Formacja AS przygotowała dla swoich fanów kolejną niespodziankę. Czy ta wersja przetrwa kolejne dwie dekady?

Autor: Goliat, 01 Listopad 2017  15:15
Źródło zdjęć: materiały prasowe / facebook - AS Zespół.
Zespół AS odświeżył kultową produkcję pt. W słońcu Miami | PREMIERA
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Wzrost wyświetleń?! Nowy singiel Andre, "Nasza kaszubeczka", błyskawicznie zdobywa serca fanów disco polo. To hit lata?
 2. Skolim prowadzi luksusowy styl życia?! Helikopter na koncerty i wyjątkowe BMW w kolorze różu! Jest numerem 1 w Polsce?!
 3. Cristo Dance Zaskakuje Nowym Singlem w Klimacie Latino!
Reklama

"Swój powrót chcę połączyć z taką kilkuletnią promocją dawnego dobrego stylu i smaku disco polo z dobrym brzmieniem akustycznym" przyznał w wakacyjnej rozmowie z naszą ekipą wokalista grupy AS. 

Lipcowa nowość - pt. "Szalona miłość" była małym zalążkiem tego, co przygotował zespół na 2017 rok. Jak udało nam się dowiedzieć, artysta postanowił zaufać starym, dobrym brzmieniom i stosunkowo ambitnym tekstom, które nie będą opierały się wyłącznie na wykrzykiwaniu utartych już zwrotów. Czy zespół AS podbije tym rynek? W oczekiwaniu na teledysk do piosenki "Na zamku" zespół udostępnił swoim fanom odświeżoną wersję piosenki pt. "W słońcu Miami"

wszystkim fanom i słuchaczom po wielu zapytaniach i prośbach prawie po 20 latach od powstania piosenki przekazujemy audio "W słońcu Miami" w najnowszej wersji :-) - czy przetrwa kolejne 20 lat / pyta zespół

Jest to już trzecia tegoroczna nowość grupy AS. Czy udana? Wspólnie z zespołem czekamy na Wasze sugestie i opinie w poniższych komentarzach

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Dżasta w gorącej premierze pt. "Pamiętam" podbija rynek disco polo?! Ta nowość trafi na szczyt?!
 2. "Chili w lodach" - Nowość od Eli Kliś
 3. Gorąca Premiera! Jorrgus i Spike w Nowym Utworze „Chora Miłość”
 4. Dawid Narożny Piękni i Młodzi skradł show na Disco Ostróda 2024: Niezapomniany Występ!
 5. Wielki Hit "Aparatka" na Żywo: Fenomen Jokera - fani kochają ten utwór!
 6. Menelaos zachwyca nowym singlem 'Foch', który w trzy dni zdobył 600 tysięcy wyświetleń. Co sprawia, że ten utwór jest tak wyjątkowy?
 7. Niezwykły występ w Wolsztynie: niepełnosprawna dziewczynka i Woners wzruszają publiczność.
 8. Cristo Dance Zaskakuje Nowym Singlem w Klimacie Latino!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie