Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz

Fisher - Jesteś jedna na świecie

Andre - Dama żegna Pana


"Nie wpuścicie drzwiami wejdziemy oknem" - grupa AS wydała oświadczenie!


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook - As Sławomir Trofimiuk
Reklama

Aranżacje

Ogólna

"Czy to się komuś podoba czy nie zespół As wraca na arenę polskiego nurtu disco polo i mówimy OFICJALNIE:NA WIOSNĘ WYDAJEMY PŁYTĘ Z POLSKIMI UTWORAMI"

Reklama

"Swój powrót chcę połączyć z taką kilkuletnią promocją dawnego dobrego stylu i smaku disco polo z dobrym brzmieniem akustycznym" - zdradził nam już w połowie lipca Sławomir Trofiumiuk, lider i wokalista legendarnej formacji AS. 

Jak już wiadomo - zespół postanowił po kilku latach powrócić na rynek muzyki disco polo nie tylko z nowym materiałem, ale również starymi przebojami, które wielokrotnie odniosły sukces! "Zespół As to niezły kawałek historii muzyki disco polo." - przyznaje wokalista, który postanowił udostępnić małą refleksję w formie oświadczenia.

As Sławomir Trofimiuk 21 lat temu a jakby wczoraj :-) , od 1995 r. aż do 2002 r. grałem w sieci gdy większość już stała !!!! :-) Ja włóczyłem się jeszcze po transbudach disco polo :-) Właśnie w 2002 r. 15 lat temu gdy urodził mi się syn to po trzecim z kolei wypadku gdy wracaliśmy z Pacanowa z szacunku dla naszych rodzin podjęliśmy decyzję o zostaniu tylko na Podlasiu i przejściu na inny rodzaj muzyki. Miesiąc wcześniej była premiera płyty "Jak szto lubisz kochaj" nagranej zresztą na cześć Kuby :-) To na niej gościnnie ale z mojego pomysłu wystąpiła Marzanna Zrajkowska i zaśpiewała słynną już piosenkę "Los" która odniosła wielki sukces i grana jest do dzisiaj w wielu koncertach. Z jakim skutkiem się rozwijaliśmy i ile płyt wydaliśmy - zainteresowani wiedzą - nie ma koncertu życzeń w kilku rozgłośniach Podlasia (zagłębia disco polo) aby nie było piosenki Asa a krążek "Ty laci maja dusza" uznawany jest za najlepszy brzmieniowo album wydany w Polsce na wschodnią nutę. To są słowa Marka Zrajkowskiego autora aranżacji więcej niż połowy zespołów disco polo i nie kogo innego tylko autora muzyki mega hitu "Przez Twe oczy zielone" którą śpiewa Zenek Akcent Martyniuk. Wiedziałem kilka lat temu, że występ w Operze Podlaskiej na jednym z Festiwali z piękną grupą taneczną i wykonanym układem spodoba się publiczności i się nie myliłem. Jest z tego film na youtube. Wiedziałem też jadąc w tym roku do Ostródy, że to będzie strzał w 10 i też wielu to potwierdza. Nie zamykajcie nam drzwi idziemy tylko po latach po swoje. Wyłączacie kamery trudno pójdziemy do innej TV. Zespół As to niezły kawałek historii muzyki disco polo. Nie wpuścicie drzwiami wejdziemy oknem, nie wpuścicie oknem to wejdziemy przez komin :-) Czy to się komuś podoba czy nie zespół As wraca na arenę polskiego nurtu disco polo i mówimy OFICJALNIE : NA WIOSNĘ WYDAJEMY PŁYTĘ Z POLSKIMI UTWORAMI bo widzimy, że na to jest zapotrzebowanie i ludzie chętnie posłuchają muzyki w naszym wykonaniu a jak nie pomoże żadna firma fonograficzna to zrobimy to sami - stara gwardia to stara gwardia - do usłyszenia 

Według Sławomira Trofimiuka Sukces Zenka, Marcina z Boys czy Janka z Mirage to wieloletnie pozostanie wierności temu melodycznemu stylowi disco polo. Znam się z nimi nie od dziś i obserwuję, że wszelkie zmienianie klimatów na jakieś nowoczesne nie do końca jest dobrze odbierane.

Czy zatem melodyjne brzmienie rodem z lat '90 to przepis na sukces? Formacja AS zawojuje branżą i podbije rynek muzyki disco polo & dance? Na Wasze opinie czekamy w poniższych komentarzach. Tymczasem przesłuchajcie:

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama