Reklama


Reklama

Zenon Martyniuk wzruszony! Wyjątkowa chwila dla króla disco polo!

2019-06-04T15:36:00+02:00 Zenon Martyniuk wzruszony! Wyjątkowa chwila dla króla disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/06/zenon-martyniuk-wzruszony-wyjatkowa-chwila-dla-krola-disco-polo-1559646520.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / itvpiaseczno
Reklama


Ogólna

Zenona Martyniuka kocha cała Polska!

Reklama

Niekwestionowany król disco polo, o którym zawsze jest bardzo głośno Zenon Martyniuk - lider zespołu Akcent dał się zaskoczyć fanom oraz organizatorom koncertu w Piasecznie. 

Zobacz również: Pilne! Ważne oświadczenie w sprawie 7 edycji ŁÓDŹ DISCO FEST 2020!

Przyszła wiosna, a wraz z nią magiczny miesiąc, w jakim narodzili się z krwi i kości artyści w każdym calu. Nie każdy mógł zawitać na ten świat w czerwcu, ale jak na króla przystało, Zenkowi się udało. Muzyczny Tytan wszech-czasów był nieco zaskoczony, gdy na scenie pojawił się prowadzący koncert i zaczął radośnie śpiewać: - 

Kto w czerwcu urodzony jest ma wstać, ma wstać. Brawo, w czerwcu są urodziny Zenka Martyniuka! Po odśpiewanej przyśpiewce i podziękowań ze strony Zenka, nie mogło się obyć bez wspólnego pamiątkowego zdjęcia, jak i oczywiście pysznego tortu w kształcie bujnej gitary.

Pomysłowość ludzi nie zna granic, ale czego się nie robi, aby wywołać uśmiech na twarzy samego króla disco polo? To wielka chwila dla Zenona Martyniuka, który jest kochany przez miliony Polaków.

Wielki gest dla króla disco polo to potwierdzenie, że to jeden z najpopularniejszych wokalistów w naszym kraju.

Zobacz również: Już wiemy kto wystąpi na jednym z największych festiwali disco polo! Łódź Disco Fest 2020!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Trudny czas dla pięknych artystek! Czy zespołowi disco polo uda się przetrwać?
  2. Artysta disco polo zdradza sekret, który trzymał przed fanami w tajemnicy!
  3. Piękne kobiety i ogień w disco polo! Zobaczcie najnowszą produkcję Menago pt. "Slowmo"


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.