Reklama
Polecamy


Reklama

Zenon Martyniuk w zupełnie nowej wersji?! Genialne wykonanie podbija sieć! Będziecie w szoku!

2019-09-09T20:21:00+02:00 Zenon Martyniuk w zupełnie nowej wersji?! Genialne wykonanie podbija sieć! Będziecie w szoku! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/zenon-martyniuk-w-zupelnie-nowej-wersji-genialne-wykonanie-podbija-siec-bedziecie-w-szoku-1568053200.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

To coś wyjątkowego

Reklama

Ten głos jest zadziwiający! Będziecie w szoku, jak posłuchacie Zenona Martyniuka w zupełnie innej odsłonie!

Zobacz również: Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!

- [ ] W życiu różnie bywa. Każdy szuka swojej ścieżki, którą chce podążać. W świecie disco polo dużo osób próbuje swoich sił, bo w końcu musi być dobrze. Aczkolwiek nie każdy jest stworzony do muzyki. Na pewno dodatkowym atutem tej branży jest atmosfera i ludzie, którzy są przesympatyczni.

Większość wykonawców obrała taką drogę, gdyż muzyka jest dla nich wszystkich i ciężko byłoby im sobie wyobrazić, że mogliby robić coś innego. Podobnie jest z fanami, którzy nie dopuszczają do siebie myśli, że rynek disco polo mógłby istnieć bez króla, Zenka Martyniuka z grupy Akcent.

(Polecamy od 3:20)

Przecież król był, jest i będzie tylko jeden. Drzemie na nim ogromna odpowiedzialność. Tym bardziej, że dużo ludzi chciałoby żyć tak, jak on. Są też plusy miana króla disco polo. Artysta jest dla wielu zdrową motywacją do działania.

Taką osobą, która śledzi poczynania Zenka i tworzy covery we własnej wersji jest Fanka, która ma zniewalającą barwę głosu. Utwór Zenka w jej wykonaniu brzmi rewelacyjnie. W takim aranżu kawałek króla disco polo „Przekorny los” śmiało mógłby być grany we wszystkich stacjach radiowych bez wyjątku.

Zobacz również: Zbieramy szczęki z podłogi! Wokalistka disco polo odsłoniła swoje atrakcyjne ciało! Artystka w samej bieliźnie!

Jak wy oceniacie wykonanie Fanki?

 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Trwają poszukiwania najlepszego zespołu weselnego w kraju. Już dziś drugi odcinek Disco Band Weselny Show w TV!
  2. Kajra z przerażeniem patrzy w przyszłość?! Gwiazda zdradziła swoje smutki!
  3. To już pewne! Zenon Martyniuk nagra nowy teledysk!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.