Reklama


Reklama

Zenon Martyniuk ofiarą brutalnego kłamstwa! Internauci przerażeni! Ktoś żeruje na ludzkiej krzywdzie!

2019-03-20T15:31:00+01:00 Zenon Martyniuk ofiarą brutalnego kłamstwa! Internauci przerażeni! Ktoś żeruje na ludzkiej krzywdzie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/zenon-martyniuk-ofiara-brutalnego-klamstwa-internauci-przerazeni-ktos-zeruje-na-ludzkiej-krzywdzie-1553090377.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Marek Kwiecień
Reklama


Życie gwiazd

Internauci po raz kolejny wstrzymali oddech. W sieci pojawił się kolejny fake news o śmierci wielkiej gwiazdy disco polo

Reklama

Informacje o rzekomej śmierci gwiazdy disco polo zmroziły krew wielu internautów. Po raz kolejny artysta muzyki disco polo padł ofiarą brutalnego kłamstwa. Tym razem na celowniku oszustów znalazł się Zenon Martyniuk z grupy Akcent. 

KRÓL MUZYKI DISCO POLO OFIARĄ BRUTALNEGO KŁAMSTWA!

Od kilku dni w sieci krążą NIEPRAWDZIWE informacje o śmierci Martyniuka. Szokujące nagłówki z często nieznanych - podejrzanych - stron przykuwają uwagę wielu internatów, którzy z przerażeniem klikają w wiadomość. Tym zabiegiem - z reguły nieświadomie - udostępniają informację dalej, rozpowszechniając nieprawdziwe plotki wśród swoich znajomych. Jak temu zapobiec? Jedynym rozwiązaniem jest nie klikanie w linki z nieznanego źródła. 

Zobacz również: Sukces goni sukces! Spektakularne osiągnięcie wokalistek disco polo - Top Girls!

Nie jest to pierwsza i jedyna sytuacja związana tego tupu oszustwem! Ostatnio ofiarą niesmacznego żartu stał się Marcin Miller, który w sposób dosadny odniósł się do całej sytuacji "'podobno znowu gdzieś tam pokazała się informacja że Marcin Miller nie żyje. Otóż kolejny raz informuję, że wróciłem zza światów."

Zobacz również: Artyści disco polo stają się coraz bogatsi! Kolejny milion wpadł na konto Power Play!

Autorzy tego typu fake newsów tworzą je z reguły dla korzyści finansowych. Internauci nie kryją w tym temacie oburzenia. Czy można w jakikolwiek sposób zapobiec rozprzestrzenianiu się takich nieprawdziwych informacji? Nie klikać w podejrzane, pochodzące z niezaufanego źródła linki. 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nie można oderwać wzroku! Uwielbiana gwiazda disco polo olśniła fanów swoimi pięknymi nogami.
  2. Pasja Pauli Karpowicz (Top Girls) wprawia w osłupienie i zachwyt wszystkich fanów disco polo!
  3. Dawid Narożny w wielkim hicie! Wyszło lepiej niż oryginał?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.