Reklama


Reklama

Zenon Martyniuk (Akcent) w doskonałej formie. Król disco polo zachwycił wszystkich!

2020-06-29T13:12:00+02:00 Zenon Martyniuk (Akcent) w doskonałej formie. Król disco polo zachwycił wszystkich! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/zenon-martyniuk-akcent-doskonalej-formie-ten-wystep-zachwycil-wszystkich-fanow-1593423765.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Koncert

Trzeba przyznać, że Zenon Martyniuk- król muzyki disco polo jest w wybornej formie. Jego występ należy rozpatrywać w kategorii scenicznej doskonałości

Reklama

Koncertowe występy gwiazd disco polo, to niezwykłe przeżycie i dawka ogromnej energii dla fanów gatunku tanecznego. Odbiorcy chętnie odsłuchują dzieła muzyczne swoich idoli w internecie, telewizji czy radiu, ale największe emocje spływają na słuchaczy podczas scenicznych popisów, odegranych i odśpiewanych na żywo.

Zobacz również: Znany zespół disco polo już wie co to szczęście! Teraz dzieli się tym z fanami!

Marzeniem każdego sympatyka muzyki tanecznej, jest usłyszeć i zobaczyć w realnej scenerii Króla Disco Polo - Zenona Martyniuka. Nie jest tajemnicą, że wystąpienia artysty, to niezwykle emocjonalne i bardzo atrakcyjne wydarzenia. Kolejny raz mogliśmy przekonać się o tym podczas pierwszego koncertu „Wakacyjnej Trasy Dwójki” w Nowym Targu.

Gwiazdor wystąpił m.in z piosenką pt. „Nasza jest ta noc”, którą wypuścił jakiś czas temu ze znanym w branży kompozytorem - Adamem Chrolą. Zenon Martyniuk, swoją charyzmą i ogromnym doświadczeniem, porwał całą publikę do szalonej zabawy, której efektem były uruchomione klaksony w autach oraz samochodowe oświetlenie (koncert oglądany był z samochodów, aby przestrzec przepisów o zgromadzeniach).

Trzeba przyznać, że Król jest w wybornej, koncertowej formie. Jego występ należy rozpatrywać w kategorii scenicznej doskonałości. Po raz kolejny udowodnił, że monarchiczny tytuł, który z biegiem muzycznej kariery, przyznali mu fani, jest jak najbardziej aktualny.

A Wy widzieliście już występ Zenka Martyniuka?

Zobacz również: Piękne oczy znowu podbiją rynek muzyki disco polo?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo zdecydował się publicznie skończyć z nałogiem!
  2. Wokalistka disco polo o przemijaniu! Gwiazda czuje się staro?!
  3. To już pewne! Magda Narożna chwali się swoją wielką radością! Gwiazda jest przeszczęśliwa!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.