Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-06-29T13:12:00+02:00 Zenon Martyniuk (Akcent) w doskonałej formie. Król disco polo zachwycił wszystkich! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/zenon-martyniuk-akcent-doskonalej-formie-ten-wystep-zachwycil-wszystkich-fanow-1593423765.jpg
Reklama

Zenon Martyniuk (Akcent) w doskonałej formie. Król disco polo zachwycił wszystkich!

Redakcja , 29 Czerwiec 2020  13:12
Zenon Martyniuk (Akcent) w doskonałej formie. Król disco polo zachwycił wszystkich!
Źródło zdjęć: materiały własne
Reklama

Trzeba przyznać, że Zenon Martyniuk- król muzyki disco polo jest w wybornej formie. Jego występ należy rozpatrywać w kategorii scenicznej doskonałości

Reklama

Koncertowe występy gwiazd disco polo, to niezwykłe przeżycie i dawka ogromnej energii dla fanów gatunku tanecznego. Odbiorcy chętnie odsłuchują dzieła muzyczne swoich idoli w internecie, telewizji czy radiu, ale największe emocje spływają na słuchaczy podczas scenicznych popisów, odegranych i odśpiewanych na żywo.

Zobacz również: Gwiazda z branży disco polo kusi w skąpej bieliźnie! Czy fanki mogą jej zazdrościć idealnego ciała?!

Marzeniem każdego sympatyka muzyki tanecznej, jest usłyszeć i zobaczyć w realnej scenerii Króla Disco Polo - Zenona Martyniuka. Nie jest tajemnicą, że wystąpienia artysty, to niezwykle emocjonalne i bardzo atrakcyjne wydarzenia. Kolejny raz mogliśmy przekonać się o tym podczas pierwszego koncertu „Wakacyjnej Trasy Dwójki” w Nowym Targu.

Gwiazdor wystąpił m.in z piosenką pt. „Nasza jest ta noc”, którą wypuścił jakiś czas temu ze znanym w branży kompozytorem - Adamem Chrolą. Zenon Martyniuk, swoją charyzmą i ogromnym doświadczeniem, porwał całą publikę do szalonej zabawy, której efektem były uruchomione klaksony w autach oraz samochodowe oświetlenie (koncert oglądany był z samochodów, aby przestrzec przepisów o zgromadzeniach).

Trzeba przyznać, że Król jest w wybornej, koncertowej formie. Jego występ należy rozpatrywać w kategorii scenicznej doskonałości. Po raz kolejny udowodnił, że monarchiczny tytuł, który z biegiem muzycznej kariery, przyznali mu fani, jest jak najbardziej aktualny.

A Wy widzieliście już występ Zenka Martyniuka?

Zobacz również: Gorąca fotka wokalistki disco polo trafiła do sieci! Ponętne bikini podkreśliło Jej zmysłowe ciało!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Trud Zenka Martyniuka został doceniony! Król disco polo może świętować wielki sukces!
  2. Żona Sławomira w gorącej odsłonie! Takiej Kajry nie znacie?! Zobaczcie jak wygląda!
  3. Magda Narożna pokazała swoją całą rodzinę! Są podobne do siebie?
  4. Marcin Miller (Boys) jako Lucyfer w polskiej adaptacji?! Właśnie zakończono zdjęcia!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej