2019-03-21T08:00:00+01:00 Zenon Martyniuk (Akcent) uratował Justynę Żyłę przed rzeźnią?! | VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2019/03/zenon-martyniuk-akcent-uratowal-justyne-zyle-przed-rzeznia-video-1553117700.jpg

Zenon Martyniuk (Akcent) uratował Justynę Żyłę przed rzeźnią?! | VIDEO

Redakcja , 21 Marzec 2019  08:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zenon Martyniuk (Akcent) uratował Justynę Żyłę przed rzeźnią?! | VIDEO
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Król muzyki disco polo ocalił celebrytkę?!

Reklama

Ostatnio na ustach wszystkich w świecie disco polo jest Zenon Martyniuk, ktoś próbował zrobić sensację ze śmierci króla disco polo. Z drugiej strony w świecie show biznesu ogromne emocje wzbudza Justyna Żyła, która jest uczestniczką show telewizji Polsat - Taniec z Gwiazdami.

Zobacz również: Fani w szoku! Popularna wokalistka disco polo otwiera własny biznes! To koniec jej przygody z wielką sceną?! Co z karierą?!

W ostatnim odcinku Justyna Żyła wraz z Tomkiem Barańskim zatańczyła do wielkiego przeboju muzyki disco polo. Mowa o piosence Zenona Martyniuka pt. "Przez twe oczy zielone". Mimo, że Justyna zatańczyła według jury najsłabiej to przeszła do kolejnego etapu.

W sieci zawrzało, że może dzięki piosence Zenka Martyniuka, Żyła bierze udział w Tańcu z Gwiazdami dalej. Jak myślicie lider zespołu Akcent podziałał na widzów, którzy wysyłali masowo SMS-y?!

To nie pierwszy raz gdy w programie Taniec z Gwiazdami słyszymy przebój Zenona Martyniuka, wielokrotnie muzyka disco polo jest wykorzystywana przez producentów programu. 

Zobacz również: Popularny gwiazdor disco polo zaskoczył wzruszającą premierą! To będzie nowy hit wszystkich zakochanych par?!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Bardzo mocne słowa Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz! Topky mają dość?! Ostro o byłym zespole?!
  2. Adam Zdrójkowski w repertuarze disco polo! Aktor zaśpiewał wielki hit Radka Liszewskiego! Wyszło lepiej niż oryginał?!
  3. Koncert disco polo odwołany przez wielką nawałnicę! Cała technika sceniczna została zalana.
  4. Śliczna gwiazdeczka disco polo kusi imponującym biustem! Gorące zdjęcia znanej gwiazdy!
  5. Gorące foto Magdaleny Narożnej - Piękni i Młodzi podbija sieć! Płaski brzuch artystki disco polo dosłownie zwala z nóg!
  6. To koniec marzeń o kryształowej kuli gwiazdy disco polo! Radek Liszewski – Weekend odpadł z popularnego tanecznego programu Polsatu! Fani w szoku!
  7. Nowość Miami - Oczy Twoje! Premiera disco polo w klasycznym stylu
  8. Wielka premiera?! Zenon Martyniuk zdradził plany wydawnicze! Król disco polo poszukuje chętnych do współpracy przy nowej produkcji!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami