Reklama

2017-11-23T15:45:00+01:00 Zenon Martyniuk (Akcent) najlepszy! Rap nie ma szans?! To właśnie on jest ikoną muzyki tanecznej, rozrywkowej. Muzyki, którą chcą słuchać Polacy! Muzyki która od wielu lat wiedzie w naszym kraju prym https://disco-polo.info/uploads/news/2017/11/zenon-martyniuk-akcent-najlepszy-rap-nie-ma-szans-1511387429.jpg

Zenon Martyniuk (Akcent) najlepszy! Rap nie ma szans?!

Autor: Adam Begier , 23 Listopad 2017  15:45
Zenon Martyniuk (Akcent) najlepszy! Rap nie ma szans?!
Źródło zdjęć: materiały własne / player.pl / Akcent Polska
Reklama

To właśnie on jest ikoną muzyki tanecznej, rozrywkowej. Muzyki, którą chcą słuchać Polacy! Muzyki która od wielu lat wiedzie w naszym kraju prym

Reklama

21 listopada został wyemitowany najnowszy odcinek programu Kuba Wojewódzki, w którym gośćmi byli Grubson oraz Kortez. Panowie pochodzący z dwóch innych światów muzycznych zahaczyli o disco polo.

W czasie odcinka prowadzący zadał interesujące pytanie - Sympatyzuję z artystami disco polo, bo widzę, ile oni radości dają ludziom. Dlaczego ty nigdy nie zagrałeś duetu z artystą disco polo? - zapytał Wojewódzki.

Czyżby nikt z naszych przedstawicieli nie chciał takiego duetu? Wypowiedź Grubsona dała dużo do zrozumienia. 

- Kiedyś grałem przed Zenkiem, przepraszam, panem Zenkiem na Juwenaliach w Warszawie - powiedział Grubson. - Byłem supportem.

Milionowe wyświetlenia teledysków, kilkutysięczna publika w czasie gal i festiwali disco polo jednoznacznie wskazują na to, że ludzie domagają się tego typu produkcji. Wie o tym również doskonale grupa Akcent i Zenon Martyniuk, który wielokrotnie powtarzał, że tworzy piosenki melodyjne wpadające w ucho.

To właśnie on jest ikoną muzyki tanecznej, rozrywkowej. Muzyki, którą chcą słuchać Polacy! Muzyki która od wielu lat wiedzie w naszym kraju prym - podobnie jak sam król, Zenon Martyniuk.


Polecamy
Kiler - Mam Czas

WIKU - Z Tobą Skarbie

Bayera - Zabawmy sięPrzeczytaj również:
  1. Spotkanie na szczycie w branży disco polo: Andre, Skalar US oraz Masters na wspólnym spotkaniu
  2. Fani w rozpaczy! Skolim opuścił Polskę?! Stawia teraz na karierę poza granicami naszego kraju! Czy ma szansę podbić rynek światowy?!
  3. Andre atakuje rynek muzyczny! Przygotował kilka premier i duet z Aleksandrą Lipińską! Poznajcie szczegóły!
  4. Zenon Martyniuk na żywo: zobacz jak król disco polo zaśpiewał jeden z najpiękniejszych utworów sprzed 32 lat | VIDEO
  5. Szał koncertowy w 2023 roku! Największe gwiazdy muzyki razem na scenie! Piękni i Młodzi Dawid Narożny oraz Łukasz Szpakowski zespół Mastkoki.
  6. Czy Twoja Ex stworzyła nowy hit disco polo, który podbije serca słuchaczy? Sprawdź nowość pt. "Ona nie ja"
  7. Zespół Piękni i Młodzi oraz Magdalena Narożna sprawili, że jedna fanka przelała morze łez szczęścia! Co się stało?
  8. Gorąca premiera disco polo: Bartosz Abramski z nowością pt. "Nie pędź tyle"
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Najciekawsze artykuły dla Ciebie

Ostatnio dodane
Polecane wiadomości
Twórz portal razem z nami
O portalu

Portal disco-polo.info to największe źródło informacji na temat muzyki disco polo w Polsce. Codziennie prezentujemy najświeższe aktualności muzyczne, komentujemy najlepsze teledyski, a nawet uchylamy sekretne tajemnice z życia gwiazd disco polo. Tylko tutaj znajdziesz hity wszechczasów i topowe utwory w jednym miejscu. Bądź na bieżąco, odkrywając z nami gorące nowości najpopularniejszej muzyki w Polsce!

Dalsze rozpowszechnianie tekstów i materiałów wideo publikowanych na stronie w całości lub w części wymaga wcześniejszej zgody wydawcy.

Social Media

Obserwuj nas na portalach społecznościowych i bądź na bieżąco z nowościami!

Wydawcą portalu jest: Adex Media Adam Begier ul. Podgórna 62/55 Łódź 93-272.
Tel: 503-949-763 w godzinach 10-16

Wszelkie prawa zastrzeżone disco-polo.info. Realizacja F&A MEDIA