2020-09-29T20:21:00+02:00 Zdjęła stanik i mocno odchyliła marynarkę! Wokalistka disco polo rozpala swoją kobiecością! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/zdjela-stanik-i-mocno-odchylila-marynarke-na-zdjeciu-widac-dekolt-wokalistki-disco-polo-1601327780.jpg

Zdjęła stanik i mocno odchyliła marynarkę! Wokalistka disco polo rozpala swoją kobiecością!

Redakcja , 29 Wrzesień 2020  20:21
Zdjęła stanik i mocno odchyliła marynarkę! Wokalistka disco polo rozpala swoją kobiecością!
Źródło zdjęć: instagram.com/yokomirage/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Nieziemsko uwodzicielski dekolt wokalistki disco polo, przykuwa uwagę i nie pozwala oderwać wzroku od nęcącego kadru

Reklama

Branża disco polo pełna jest doskonałej muzyki, świetnych teledysków i gorących kobiet. Piękne i atrakcyjne panie, są solą świata muzyki tanecznej.

Zobacz również: Opadną Wam szczęki! Uwielbiana wokalistka disco polo zachwyciła stylizacją! Gwiazda podkreśliła swoje piękne ciało!

Ucieleśnienie disco, to właśnie odważne pozy, kuse stroje i piekielnie pociągające walory wizualne. Nigdzie indziej nie znajdziemy tyle roznegliżowanych pań, które bez oporów wodzą na pokuszenie swoich fanów. Jedną z tak świadomych swoich wdzięków artystek, jest Marta Konopla, znana w branży jako Yoko.

O udanym prywatnym i zawodowym życiu, z mężem Januszem, wiemy bardzo wiele z profili społecznościowych Marty. Z tego samego miejsca, często dowiadujemy się, jak bardzo seksowną i atrakcyjną kobietą, jest wokalistka. Jej zdjęcia powodują szybsze bicie serca i zawroty głowy.

Jedna z fotografii, która jakiś czas temu trafiła na instagram gwiazdy, jest doskonałym podsumowaniem klasy, elegancji i zmysłowości piosenkarki. Yoko pozuje w marynarce, spod której „zniknął” stanik. Szeroko rozpięta garderoba, sprawia zatem, że jej biust został bardzo mocno uwidoczniony.

Nieziemsko uwodzicielski dekolt, przykuwa uwagę i nie pozwala oderwać wzroku od nęcącego kadru. Takie obrazki są jak magnes dla fanów disco polo. Odbiorcy uwielbiają muzykę taneczną, lecz miłość do pięknych wykonawców, jest równie mocno intensywna.

A Wam jak podoba się odważne zdjęcie Yoko?

Zobacz również: Ogromna suma na koncie grupy Daj to Głośniej! Artyści disco polo zapowiadają kolejny projekt!

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Niezwykła premiera znanych gwiazdorów disco polo! 'No i się stało, mamy hit 2021'
  2. Cudowna i niezwykle kusząca wokalistka disco polo odsłoniła zgrabne nogi! Gwiazda zachwyciła piękną suknią! W sieci zawrzało!
  3. Wokalistka disco polo pokazała się w skąpym bikini odsłaniając ponętne ciało! Gorące zdjęcia królowej disco polo podbijają sieć!
  4. Playboys i MiłyPan we wspólnej produkcji pt.'Ideały'! Ta nowość zmiażdży konkurencję w świecie disco polo?!
  5. Zaręczyny w rytmach disco polo! Znany zespół stworzył hit, przy którym panowie mogą oświadczyć się swojej drugiej połówce!
  6. Zespół Classic przypomniał znany biesiadny hit! Fani disco polo pod wrażeniem! Artyści podbijają internet!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami