Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2014-07-01T13:22:00+02:00 [Zdjęcia] Dni Sokołowa Małopolskiego już za nami! https://disco-polo.info/uploads/news/2014/07/dni.png
Reklama

[Zdjęcia] Dni Sokołowa Małopolskiego już za nami!

Redakcja , 01 Lipiec 2014  13:22
[Zdjęcia] Dni Sokołowa Małopolskiego już za nami!
Źródło zdjęć:
Reklama

Dni Sokołowa mają swoją historię i renomę to największe wydarzenie kulturalne Miasta i Gminy Sokołów Młp. Na obchody święta zjeżdża się okoliczna ludność, nie brakuje ciekawskich, którzy zjeżdżają z s19-stki widząc wzmożony ruch i radosny nastrój....

Reklama

Dni Sokołowa mają swoją historię i renomę to największe wydarzenie kulturalne Miasta i Gminy Sokołów Młp. Na obchody święta zjeżdża się okoliczna ludność, nie brakuje ciekawskich, którzy zjeżdżają z s19-stki widząc wzmożony ruch i radosny nastrój.

 

Tegoroczne obchody Dni Miasta, podobnie jak w ubiegłych latach, trwały dwa dni. Impreza rozpoczęła się od Pływackich Zawodów o Puchar Dyrektora Krytej Pływalni w Sokołowie Młp. O godz. 10:30 rozpoczął się po raz VI Bieg Sokoła. Po sportowych emocjach, obchody święta miasta wróciły na obiekty sportowe przy ul. Lubelskiej. Później przyszedł czas na koncerty, a było ich naprawdę sporo, gdyż tylko w sobotę zagrało pięć zespołów takich jak: „ERROR 404”, „SNAUT”. Pojawiły się też największe gwiazdy muzyki disco polo i dance: „TROPIC”, „SKANER” i „VEEGAS”.

 

Od godziny 18.00 do późnych godzin wieczornych można było posłuchać muzyki w różnorodnym wydaniu. Jako pierwszy wystąpił zespół „POLYTONIA”. Następnie koncert dał zespół „KUKI PAU”. Wisienką na torcie podczas drugiego dnia był koncert zespołu „BACIARY”. Ta grupa to swoisty fenomen rodem z Podhala, która daje niesamowite show i zawsze gromadzi przed sceną setki i tysiące fanów. Ta naturalność, góralski urok, prostota i brak chęci udziału w tym wyścigu szczurów, który widzimy codziennie, to coś za co ludzie ten zespół po prostu kochają. A, gdy można to połączyć z dobrą zabawą na koncercie, czy podczas słuchania takich numerów jak „Żyje się raz”, „Nic do stracenia”, czy „Jak się bawią ludzie”, to do szczęścia nie potrzeba nic więcej. Niedzielną część imprezy zakończyła dyskoteka z DJ SILVEREM.

 

Zdjęcia z Dni Sokołowa Małopolskiego 2014: Kliknij tutaj aby przejść do zdjęć

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Hojne serce Marcina Millera! Gwiazdor disco polo wspiera potrzebujących!
  2. Popularna wokalistka disco polo pokazała swoją mamę! Wyglądają jak siostry!
  3. Artyści disco polo nie boją się koronawirusa? Ich plany na najbliższą przyszłość zaskakują wszystkich!
  4. Wokalistka disco polo sięga pamięcią w przeszłość! Wspomnienia wyciskają łzy!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej