2014-07-01T13:22:00+02:00 [Zdjęcia] Dni Sokołowa Małopolskiego już za nami! Dni Sokołowa mają swoją historię i renomę to największe wydarzenie kulturalne Miasta i Gminy Sokołów Młp. Na obchody święta zjeżdża się okoliczna ludność, nie braku https://disco-polo.info/uploads/news/2014/07/dni.png Disco-Polo.info

[Zdjęcia] Dni Sokołowa Małopolskiego już za nami!


Dni Sokołowa mają swoją historię i renomę to największe wydarzenie kulturalne Miasta i Gminy Sokołów Młp. Na obchody święta zjeżdża się okoliczna ludność, nie brakuje ciekawskich, którzy zjeżdżają z s19-stki widząc wzmożony ruch i radosny nastrój....

Autor: Adam Begier, 01 Lipiec 2014  13:22
Źródło zdjęć:
[Zdjęcia] Dni Sokołowa Małopolskiego już za nami!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Karol Zawrotniak Defis: Archiwalne nagranie z castingu do DiscoStar! Już wtedy miał wielki talent! | VIDEO
 2. Zenon Martyniuk zaśpiewał dla mam! Zobacz wyjątkowe wykonanie hitu "Mamo jesteś jak anioł"
 3. Gwiazdor disco polo pragnie dwóch kobiet w łóżku! Kamil Kossakowski szczerze o swoim marzeniu! Tego pragnie wielu mężczyzn!
Reklama

Dni Sokołowa mają swoją historię i renomę to największe wydarzenie kulturalne Miasta i Gminy Sokołów Młp. Na obchody święta zjeżdża się okoliczna ludność, nie brakuje ciekawskich, którzy zjeżdżają z s19-stki widząc wzmożony ruch i radosny nastrój.

 

Tegoroczne obchody Dni Miasta, podobnie jak w ubiegłych latach, trwały dwa dni. Impreza rozpoczęła się od Pływackich Zawodów o Puchar Dyrektora Krytej Pływalni w Sokołowie Młp. O godz. 10:30 rozpoczął się po raz VI Bieg Sokoła. Po sportowych emocjach, obchody święta miasta wróciły na obiekty sportowe przy ul. Lubelskiej. Później przyszedł czas na koncerty, a było ich naprawdę sporo, gdyż tylko w sobotę zagrało pięć zespołów takich jak: „ERROR 404”, „SNAUT”. Pojawiły się też największe gwiazdy muzyki disco polo i dance: „TROPIC”, „SKANER” i „VEEGAS”.

 

Od godziny 18.00 do późnych godzin wieczornych można było posłuchać muzyki w różnorodnym wydaniu. Jako pierwszy wystąpił zespół „POLYTONIA”. Następnie koncert dał zespół „KUKI PAU”. Wisienką na torcie podczas drugiego dnia był koncert zespołu „BACIARY”. Ta grupa to swoisty fenomen rodem z Podhala, która daje niesamowite show i zawsze gromadzi przed sceną setki i tysiące fanów. Ta naturalność, góralski urok, prostota i brak chęci udziału w tym wyścigu szczurów, który widzimy codziennie, to coś za co ludzie ten zespół po prostu kochają. A, gdy można to połączyć z dobrą zabawą na koncercie, czy podczas słuchania takich numerów jak „Żyje się raz”, „Nic do stracenia”, czy „Jak się bawią ludzie”, to do szczęścia nie potrzeba nic więcej. Niedzielną część imprezy zakończyła dyskoteka z DJ SILVEREM.

 

Zdjęcia z Dni Sokołowa Małopolskiego 2014: Kliknij tutaj aby przejść do zdjęć

 

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
BOSKY - Ta Jedyna

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Skolim – Król Latino gwiazdą w Sopocie! Wystąpi w dwóch miejscach na Monciaku i w Operze Leśnej
 2. Burza w sieci?! "Dbomb odświeżył swój wielki HIT "Zielony Kapelusz" Erotyczne sceny w tle Fani "to totalny sztos"
 3. Dawid Narożny w Żarowie: Niesamowity występ na żywo! Zobacz wzruszającą wersję 'Łobuz kocha najbardziej'!
 4. Gwiazdor disco polo pragnie dwóch kobiet w łóżku! Kamil Kossakowski szczerze o swoim marzeniu! Tego pragnie wielu mężczyzn!
 5. Nowa Muzyczna Petarda od Extazy: "Ślicznotka"! Główną bohaterką znana Marianna Schreiber
 6. Znakomita premiera od Daj To Głośniej: "Pilnie oddam gruz" Zaskakuje Fanów! To murowany hit lata?
 7. Mr. Adi zaskakuje nowym teledyskiem. Kto wystąpi? Jakie tajemnice skrywa? Premiera już 30 maja!
 8. Największe Hity VIVAT i BOYS: Idealna Składanka na Letnie Wieczory

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie