Reklama
Polecamy


Reklama

Zbuntowany anioł idzie jak burza! Łobuzy królami disco polo?!

2019-03-06T08:00:00+01:00 Zbuntowany anioł idzie jak burza! Łobuzy królami disco polo?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/zbuntowany-aniol-idzie-jak-burza-lobuzy-krolami-disco-polo-1551806170.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Niekonwencjonalny numer od Łobuzów podbija szeroko pojęty rynek muzyczny. Nie tylko w branży disco polo.

Reklama

Ich Zbuntowany Anioł bije rekordy! W ostatnim czasie licznik w serwisie YouTube pokazał ponad 36 milionów wyświetleń do teledysku. Członkowie zespołu są niepokorni i stawiają na niekonwencjonalne utwory, które jak się okazuje, są strzałem w dziesiątkę.

Wydawało się, że nic nie będzie w stanie pobić Łobuza, o którym śpiewali panowie i twierdząc, że to właśnie on- Łobuz kocha najbardziej. W stosunkowo krótkim odstępie czasu okazało się, że nic nie może wiecznie trwać. Czas łobuza minął, a światem disco zawładnął zbuntowany anioł.

Zobacz również: Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO

Młodsi i starsi coraz chętniej nagrywają na Insta Story, jak jadąc samochodem piosenka umila im niemiłosierne stanie w korkach,, które potrafią wyprowadzić z równowagi nie jednego człowieka ze stoickim spokojem. Zbuntowany Anioł znalazł przychylność wśród największych stacji radiowych, takich jak sama Eska. Wiadomo, że to radio raczej stroni od disco polowych kawałków. Jednakże w tym przypadku było zupełnie odwrotnie.

Być może król disco powinien zacząć się obawiać. Jeszcze niespełna 100 milionów wyświetleń i piosenka Łobuzów przebije kultowe Oczy Zielone, o których śpiewa Zenek Martyniuk! Jest się czego obawiać?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Z ostatniej chwili! Uwielbiana artystka disco polo uległa poważnemu wypadkowi. Siostra błaga o pomoc!
  2. Zjawiskowa Emilka z Daj to Głośniej przeszła metamorfozę! Gwiazda disco polo wygląda obłędnie!
  3. Wokalistka disco polo dziękuje mężowi za 5 lat małżeństwa! ZOBACZCIE wyjątkowe zdjęcie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.