Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-03-06T08:00:00+01:00 Zbuntowany anioł idzie jak burza! Łobuzy królami disco polo?! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/03/zbuntowany-aniol-idzie-jak-burza-lobuzy-krolami-disco-polo-1551806170.jpg
Reklama

Zbuntowany anioł idzie jak burza! Łobuzy królami disco polo?!

Redakcja , 06 Marzec 2019  08:00
Zbuntowany anioł idzie jak burza! Łobuzy królami disco polo?!
Źródło zdjęć:
Reklama

Niekonwencjonalny numer od Łobuzów podbija szeroko pojęty rynek muzyczny. Nie tylko w branży disco polo.

Reklama

Ich Zbuntowany Anioł bije rekordy! W ostatnim czasie licznik w serwisie YouTube pokazał ponad 36 milionów wyświetleń do teledysku. Członkowie zespołu są niepokorni i stawiają na niekonwencjonalne utwory, które jak się okazuje, są strzałem w dziesiątkę.

Wydawało się, że nic nie będzie w stanie pobić Łobuza, o którym śpiewali panowie i twierdząc, że to właśnie on- Łobuz kocha najbardziej. W stosunkowo krótkim odstępie czasu okazało się, że nic nie może wiecznie trwać. Czas łobuza minął, a światem disco zawładnął zbuntowany anioł.

Zobacz również: Sesja wokalistki disco polo podbija sieć! Emilka z Daj To Głośniej ponownie zachwyciła fanów!

Młodsi i starsi coraz chętniej nagrywają na Insta Story, jak jadąc samochodem piosenka umila im niemiłosierne stanie w korkach,, które potrafią wyprowadzić z równowagi nie jednego człowieka ze stoickim spokojem. Zbuntowany Anioł znalazł przychylność wśród największych stacji radiowych, takich jak sama Eska. Wiadomo, że to radio raczej stroni od disco polowych kawałków. Jednakże w tym przypadku było zupełnie odwrotnie.

Być może król disco powinien zacząć się obawiać. Jeszcze niespełna 100 milionów wyświetleń i piosenka Łobuzów przebije kultowe Oczy Zielone, o których śpiewa Zenek Martyniuk! Jest się czego obawiać?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdor disco polo ujawnił, dlaczego przez 12 miesięcy nie pił alkoholu!
  2. Przepiękna Emilka z Daj To Głośniej rzuca fanów disco polo na kolana! Co za pupa!
  3. Opadną Wam szczęki! Gwiazda disco polo szokuje namiętnym zdjęciem! O mały włos od wpadki?!
  4. Marcin Miller (Boys) u boku najważniejszej kobiety w swoim życiu! Taka miłość zdarza się tylko raz!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej