2020-04-10T10:30:00+02:00 Zaskakujący talent popularnego artysty disco polo. Nie uwierzycie co zrobił! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/zaskakujacy-talent-popularnego-artysty-disco-polo-nie-uwierzycie-co-zrobil-1586466211.jpg

Zaskakujący talent popularnego artysty disco polo. Nie uwierzycie co zrobił!

Redakcja , 10 Kwiecień 2020  10:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Zaskakujący talent popularnego artysty disco polo. Nie uwierzycie co zrobił!
Źródło zdjęć: instagram.com/maczo_official/

Wszystko wygląda bardzo nowocześnie i designersko

Reklama

Wykonawcy disco polo często skrywają w sobie umiejętności niekoniecznie związane z muzyką. Przygotowywanie wspaniałych posiłków czy latanie na miotle, to tylko niektóre z nich.

Zobacz również: Znany gwiazdor disco polo zaśpiewał wielki hit Krzysztofa Krawczyka! Jak Wyszło?! Brawurowe wykonanie zachwyciło internautów!

Maczo, wokalista i twórca muzyki tanecznej, postanowił pochwalić się swoim naprawdę niemałym talentem i najnowszym dziełem. Artysta podczas domowej kwarantanny nie próżnuje ani trochę. Zdecydował się zadbać o swój taras. I nie mówimy tu o sprzątaniu, ale o autorskim skonstruowaniu mebli tarasowych!

Wokalista z palet stworzył wyjątkowo piękne ławki i stoliki! Wszystko wygląda bardzo nowocześnie i designersko. Wygląda na to, że już wiemy gdzie będą pisane kolejne przeboje artysty. W takim otoczeniu i na tak wykonanych meblach, mogą powstać tylko najlepsze kawałki.

Bardzo się cieszymy i chwalimy, że u naszych gwiazd czas odpoczynku przeradza się często w czas efektywnej i użytkowej pracy. A Wy jak oceniacie stolarskie umiejętności Maczo?

Może to czas by artysta napisał utwór o swojej pasji?

Zobacz również: Genialna premiera od Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full oraz Marcina Millera - Boys! To prawdziwy sztos!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Popularna wokalistka disco polo kusi podczas lekcji! Gwiazda czaruje wszystkich swoją kobiecością i szpilkami!
  2. Marcin Miller Boys z wizytą u mamy! Gwiazdor disco polo zachwyca się smakołykami z Jej kuchni!
  3. Popularna wokalistka disco polo przeniosła fanów w czasie! Jej wersja znanego hitu podbija sieć!
  4. Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi robi karierę na wybiegu! Gwiazda disco polo wygląda jak rasowa modelka?!
  5. Gorące zdjęcie popularnej wokalistki disco polo rozpaliło internet! Co na to fani?!
  6. Popularna wokalistka disco polo we fryzurze zrobionej przez mamę! Fani niedowierzają w to co zobaczyli u Małgosi - Camasutra
  7. Popularny gwiazdor disco polo bezlitośnie znokautowali konkurencję, a to wszystko dzięki kobiecie!
  8. Pamiętacie imprezy disco polo w remizach?! Młodzi artyści zabrali fanów w podróż do szalonych lat 90-tych! NOWOŚĆ
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami