Reklama
Polecamy


Reklama

Zaskakujący talent popularnego artysty disco polo. Nie uwierzycie co zrobił!

2020-04-10T10:30:00+02:00 Zaskakujący talent popularnego artysty disco polo. Nie uwierzycie co zrobił! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/zaskakujacy-talent-popularnego-artysty-disco-polo-nie-uwierzycie-co-zrobil-1586466211.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/maczo_official/
Reklama


Życie gwiazd

Wszystko wygląda bardzo nowocześnie i designersko

Reklama

Wykonawcy disco polo często skrywają w sobie umiejętności niekoniecznie związane z muzyką. Przygotowywanie wspaniałych posiłków czy latanie na miotle, to tylko niektóre z nich.

Zobacz również: Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO

Maczo, wokalista i twórca muzyki tanecznej, postanowił pochwalić się swoim naprawdę niemałym talentem i najnowszym dziełem. Artysta podczas domowej kwarantanny nie próżnuje ani trochę. Zdecydował się zadbać o swój taras. I nie mówimy tu o sprzątaniu, ale o autorskim skonstruowaniu mebli tarasowych!

Wokalista z palet stworzył wyjątkowo piękne ławki i stoliki! Wszystko wygląda bardzo nowocześnie i designersko. Wygląda na to, że już wiemy gdzie będą pisane kolejne przeboje artysty. W takim otoczeniu i na tak wykonanych meblach, mogą powstać tylko najlepsze kawałki.

Bardzo się cieszymy i chwalimy, że u naszych gwiazd czas odpoczynku przeradza się często w czas efektywnej i użytkowej pracy. A Wy jak oceniacie stolarskie umiejętności Maczo?

Może to czas by artysta napisał utwór o swojej pasji?

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo szczerze o sztucznym biuście! Najgorsze są pończochy i szpilki!
  2. Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!
  3. Fani nie mogą oderwać wzroku! Artystka disco polo promienieje!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.