2023-08-31T08:30:00+02:00 Zaskakująca prawda o Zenonie Martyniuku: Jego wykształcenie cię zszokuje Zenkowi Martyniukowi przyświecało nie tylko disco polo! Dowiedz się, jakie wykształcenie zdobył i jak wielkie sumy zarabia na swoich koncertach. https://disco-polo.info/uploads/news/zaskakujaca-prawda-o-zenonie-martyniuku-jego-wyksztalcenie-cie-zszokujejpg.jpg Disco-Polo.info

Zaskakująca prawda o Zenonie Martyniuku: Jego wykształcenie cię zszokuje


Zenkowi Martyniukowi przyświecało nie tylko disco polo! Dowiedz się, jakie wykształcenie zdobył i jak wielkie sumy zarabia na swoich koncertach.

Autor: Adam Begier, 31 Sierpień 2023  08:30
Źródło zdjęć: AKPA
Zaskakująca prawda o Zenonie Martyniuku: Jego wykształcenie cię zszokuje
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Nowość od LETNI: Energetyczny hit "Moje Auto"
 2. Nowość w Disco Polo: Non Stop - "Ukradłaś mi serce"!
 3. Zespół Forti wraca z hitem "Hej Wesele" – taneczna wersja, która porwie każdego!
Reklama

  Świat muzyki to niezwykle różnorodna przestrzeń, w której artyści często zaskakują swoim talentem i historią życia. Zenek Martyniuk, bezsprzecznie kojarzony z królem disco polo, jest postacią, która od lat podbija serca swoją muzyką i charyzmą. Jednakże, co niezwykłe, jego droga do sławy nie była skierowana ku muzyce od samego początku. Wbrew oczekiwaniom, wykształcenie Zenka nie jest związane z jego pasją muzyczną. Co więc ukończył ten ikoniczny artysta? Zapraszamy do odkrycia tajemniczego oblicza Zenka Martyniuka.

  Zenon Martyniuk ekonomistą?! 

  Gdy myślimy o Zenku Martyniuku, od razu przychodzi nam na myśl jego przeboje i energetyczne występy. Jednakże, mało kto zdaje sobie sprawę, że wybór edukacji Zenka nie kierował go w stronę muzyki. Po ukończeniu liceum, młody Martyniuk zdecydował się na krok, który zdawał się prowadzić w stronę stabilnej i pewnej przyszłości zawodowej. Postanowił podjąć naukę na Studium Ekonomicznym w Zespole Szkół nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Bielsku Podlaskim.

  Chociaż Zenek wybrał studia ekonomiczne, to nie dał się oderwać od swojej prawdziwej miłości - muzyki. Już w czasie studiów udzielał się artystycznie, tworząc melodie i teksty, które wkrótce zdobyłyby serca słuchaczy na całym świecie. Jego zdolności wokalne i niezwykła charyzma zaprowadziły go na szczyt list przebojów i zyskały mu miano "Króla disco polo". Mimo ekonomicznego wykształcenia, Zenek poświęcił się muzyce, która stała się jego życiowym powołaniem.

  Cena Muzycznego Talentu Zenona Martyniuka

  Z biegiem lat, Zenek Martyniuk zdobył ogromną popularność i uznanie w świecie muzyki. Jego występy przyciągają tłumy fanów, a jego przeboje stają się hymnami kolejnych pokoleń. Jednakże, mało kto zdaje sobie sprawę z wartości, jaką reprezentuje na scenie. Portal Pomponik.pl ujawnił, że za jeden występ artysta żąda co najmniej 30 tysięcy złotych. W wyjątkowych okolicznościach, takich jak Sylwester, ta kwota może sięgnąć nawet 70 tysięcy złotych. To imponujące liczby, które pokazują, jak niezwykłą pozycję Zenek osiągnął w świecie rozrywki.

  Reklama

  Akcent - Pragnienie Miłości (Mr. Slide Remix 2023)

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Łobuzy skradli serca Polaków! Ich HIT "Ona czuje we mnie piniądz" porwał tłum do zabawy! VIDEO
  2. Namiętny teledysk i wpadający w ucho hit! Bartosz Jagielski i Ula Toczko w kontrowersyjnej produkcji disco polo "Bogini"
  3. Mega premiera: Skolim i Heidfeld: „Tylko z nią”! To super hit z cudownym klipem?
  4. Gorący duet gwiazd disco polo! Spike & Midix podbijają serca fanów nowym hitem „Pamiętam Twoją Twarz”!
  5. Kinga Zawodnik nagrywa nowy klip! Podbija świat disco polo?
  6. Skolim najpopularniejszą gwiazdą w Polsce! Dwa teledyski w Top 10 na YouTube - zarabia fortunę! "Tak tworzy się historię"
  7. Nie ukrywają już związku! Gwiazdy disco polo Roxaok i Damian Spontan są w związku! Zobacz FOTO z ICH romantycznego wyjazdu!
  8. Niewiarygodne! Zenon Martyniuk założył TIKTOKA! Król disco polo wywołał szaleństwo podczas koncertu w Górznie VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie