2016-03-19T11:16:00+01:00 Zapowiedź: Kordian – Wina dzban (VIDEO) https://disco-polo.info/uploads/news/2016/03/kordian-wina-dzban-8.jpg

Zapowiedź: Kordian – Wina dzban (VIDEO)

Redakcja , 19 Marzec 2016  11:16
Zapowiedź: Kordian – Wina dzban (VIDEO)
Źródło zdjęć:

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

„To co piękne wciąż przed nami, chociaż biegnie szybko czas” – na łamach naszego serwisu pojawiła się video zapowiedź kolejnej nowości Kordiana jaką jest produkcja pt. „Wina Dzban”. Wokalista działa w branży muzyki di...

Reklama

„To co piękne wciąż przed nami, chociaż biegnie szybko czas” – na łamach naszego serwisu pojawiła się video zapowiedź kolejnej nowości Kordiana jaką jest produkcja pt. „Wina Dzban”. Wokalista działa w branży muzyki disco już od jakiegoś czasu i można śmiało powiedzieć, że zadomowił się na dobre.

 

„jesteśmy oryginalni bo gramy muzykę własnie połączone disco, disco polo właśnie z folkiem, (…) a wzięło się to stąd że jestem góralem – przyznaje nam dumnie wokalista.

 

W niedługim czasie, w sieci pojawi się teledysk do piosenki pt. „Wina Dzban”. Zdjęciach do klipu, były realizowane w Karczmie Mihałufka i oprócz wokalisty, swoje role odegrali również pozostali członkowie zespołu, w tym również sekcja taneczna.

 

Zobaczcie zapowiedź teledysku!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Wzruszająca chwila w życiu Marcina Millera BOYS! Gwiazdor disco polo otrzymał niespodziewaną wiadomość!
  2. Obraźliwe słowa! Internauta zaatakował gwiazdy disco polo i fanów. Łobuzy odpowiedzieli na atak!
  3. Gwiazdor disco polo szczerze o miłości sprzed lat! Stara miłość nie rdzewieje!?
  4. Wybory prezydenckie w Rzeszowie! Znany polityk zorganizował koncert disco polo! Na scenie Marcin Miller BOYS! | VIDEO
  5. Marcin Miller Boys gwiazdą TVP! Ten wieczór będzie należał do niego!
  6. Miliony na koncie popularnego gwiazdora disco polo! Pora otwierać szampana!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami