2015-06-10T00:58:00+02:00 Zapowiedź: Jorrgus – Ona ma coś w sobie https://disco-polo.info/uploads/news/

Zapowiedź: Jorrgus – Ona ma coś w sobie

Redakcja , 10 Czerwiec 2015  00:58

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Zapowiedź: Jorrgus – Ona ma coś w sobie
Źródło zdjęć:
Reklama

Zespół Jorrgus to jeden z tych zespołów, którym udaje się nieprzerwanie z produkcji na produkcję podsycać żar swej przebojowości. Praktycznie każdy ich utwór staję się pożądanym i popularnym przebojem. „Kiedy patrzę na nią”, „Na zabawie”, „To były...

Reklama

Zespół Jorrgus to jeden z tych zespołów, którym udaje się nieprzerwanie z produkcji na produkcję podsycać żar swej przebojowości. Praktycznie każdy ich utwór staję się pożądanym i popularnym przebojem. „Kiedy patrzę na nią”, „Na zabawie”, „To były dni”, „Jesteś” albo „Niebezpieczna” to tylko nieliczne propozycje, którymi zespół może się śmiało szczycić.

 

Jak już Was informowaliśmy obecnie zespół Jorrgus szykuje kolejną produkcję, do której powstał już teledysk. Co prawda do premiery jeszcze trochę zostało ale możemy Was zapewnić, że warto uzbroić się w cierpliwość. „Ona ma coś w sobie, czy ktoś mi powie jak na imię ma”– śpiewa i zarazem pyta wokalista, któremu chodzi po głowie…niedługo dowiecie się kto bądź co.

 

Jeżeli nie chcecie przeoczyć tej iście żwawej premiery to zachęcamy Was do obserwowania naszego portalu. Tymczasem już teraz zobaczcie przedsmak tego, co zespół Jorrgus przygotował na lato. Polecamy.

 

Zapowiedź: Jorrgus – Ona ma coś w sobie

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. PREMIERA! Klubowa wersja znanego hitu przebojowej wokalistki disco polo podbija sieć!
  2. Wzruszające zdjęcie gwiazdora disco polo z synem rozczuliło internautów! Tak spędza czas Sylwek Gazda - Power Play!
  3. Taneczna premiera zespołu Freaky Boys podbija serca fanów! To może być nowy hit disco polo?!
  4. Prześliczna wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Fani nie mogą od niej oderwać wzroku od Marleny - Szpilki! To najpiękniejsza kobieta?!
  5. Robert Janowski w wielkim przeboju disco polo! Jego wykonanie robi furorę w sieci! Jest lepiej niż oryginał?!
  6. Piękna wokalistka disco polo podkreśliła swoje krągłości! Widok zapiera dech w piersiach! Fani komentują!
  7. Gorące foto Magdaleny Narożnej - Piękni i Młodzi podbija sieć! Płaski brzuch artystki disco polo dosłownie zwala z nóg!
  8. 7 milionów w dwa miesiące?! Magdalena Narożna z grupą Piękni i Młodzi udowodniła, że to możliwe! Fani gratulują!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami