Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-03-29T16:45:00+02:00 Zapobiegliwa inwestorka! Popularna wokalistka disco polo zabezpieczyła się finansowo! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/03/zapobiegliwa-inwestorka-1585054957.jpg
Reklama

Zapobiegliwa inwestorka! Popularna wokalistka disco polo zabezpieczyła się finansowo!

Redakcja , 29 Marzec 2020  16:45
Zapobiegliwa inwestorka! Popularna wokalistka disco polo zabezpieczyła się finansowo!
Źródło zdjęć: instagram.com/elwiramejk
Reklama

Popularna wokalistka disco polo już dawno postanowiła zabezpieczyć się na "chudsze" czasy

Reklama

Coraz więcej osób w Polsce choruje na COVID-19. Aby zmniejszyć ryzyko pojawienia się kolejnych przypadków zarażenia się koronawirusem, wszystkie imprezy masowe są odwoływane. – Już teraz organizatorzy rezygnują z koncertów. Trzeba się spodziewać, że najbliższe tygodnie nie będą pod tym względem inne – mówi „Na żywo” Elwira Mejk.

Zobacz również: Co za ciało! Gwiazda disco polo kusi w czerwonej bieliźnie! Uwagę zwraca biust!

Na szczęście piosenkarka dawno postanowiła zabezpieczyć się finansowo na „chudsze” czasy. – Jako zespół nie mamy stałych dochodów. Raz gramy więcej imprez, raz mniej. Od lat odkładaliśmy z mężem pieniądze, by je zainwestować – wyjaśnia artystka. Razem z Mariuszem zakupiła w zeszłym roku dwa nowe mieszkania w okolicach Morąga, w którym znajduje się ich dom. Obie nieruchomości przeznaczone będą pod wynajem. 

Jeden apartament jest już gotowy. Drugi będziemy dopiero szykować – opowiada gwiazda. Dzięki swojemu zmysłowi artystycznemu stworzyła prawdziwie przytulne gniazdko. Stałe wpływy gotówki małżonkowie mogliby wydać na przyjemności, ale Elwira zapewnia, że dodatkowe pieniądze również zainwestuje. – Znalazłam piękną działkę nad jeziorem. Może to byłby dobry pomysł, by stworzyć tam gospodarstwo agroturystyczne – wyjaśnia piosenkarka.

Ze sceny nie zrezygnują!

Przedsiębiorczość gwiazdy może budzić podziw nie tylko jej kolegów z branży. Choć przed nami jeszcze wiele lat występów, to trzeba się przygotowywać na przyszłość. Ale gramy i grać będziemy. Oboje z Mariuszem uwielbiamy naszą pracę i fanów – opowiada Elwira. Na potwierdzenie tych słów, w czwartek 19. marca małżonkowie zaprezentowali swoją nowość „Na boso”. Planują też kolejne utwory. – Następna piosenka pojawi się najpewniej jeszcze przed końcem roku – zapowiada.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo zainspirowały się postacią fikcyjną! To będzie najlepszy projekt w historii muzyki?!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Bajeczny uśmiech zawróci Wam w głowie?! Efektowna nowość disco polo podbija sieć!
  2. Piękna gwiazda disco polo gotowa do bójki?! Zrobiło się bardzo gorąco!
  3. Śliczna gwiazda disco polo zwraca uwagę odkrytym biustem! Zrobiło się naprawdę bardzo gorąco!
  4. Doszło do rozłamu? Gwiazdy disco polo zrezygnowały ze swojej nazwy! Wszystko przez rozterki życiowe!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej