2020-03-29T16:45:00+02:00 Zapobiegliwa inwestorka! Popularna wokalistka disco polo zabezpieczyła się finansowo! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/03/zapobiegliwa-inwestorka-1585054957.jpg

Zapobiegliwa inwestorka! Popularna wokalistka disco polo zabezpieczyła się finansowo!

Redakcja , 29 Marzec 2020  16:45
Zapobiegliwa inwestorka! Popularna wokalistka disco polo zabezpieczyła się finansowo!
Źródło zdjęć: instagram.com/elwiramejk

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Popularna wokalistka disco polo już dawno postanowiła zabezpieczyć się na "chudsze" czasy

Reklama

Coraz więcej osób w Polsce choruje na COVID-19. Aby zmniejszyć ryzyko pojawienia się kolejnych przypadków zarażenia się koronawirusem, wszystkie imprezy masowe są odwoływane. – Już teraz organizatorzy rezygnują z koncertów. Trzeba się spodziewać, że najbliższe tygodnie nie będą pod tym względem inne – mówi „Na żywo” Elwira Mejk.

Zobacz również: Dawid Narożny na ringu!? Tego nikt się nie spodziewał! Gwiazdor disco polo ostro trenuje!

Na szczęście piosenkarka dawno postanowiła zabezpieczyć się finansowo na „chudsze” czasy. – Jako zespół nie mamy stałych dochodów. Raz gramy więcej imprez, raz mniej. Od lat odkładaliśmy z mężem pieniądze, by je zainwestować – wyjaśnia artystka. Razem z Mariuszem zakupiła w zeszłym roku dwa nowe mieszkania w okolicach Morąga, w którym znajduje się ich dom. Obie nieruchomości przeznaczone będą pod wynajem. 

Jeden apartament jest już gotowy. Drugi będziemy dopiero szykować – opowiada gwiazda. Dzięki swojemu zmysłowi artystycznemu stworzyła prawdziwie przytulne gniazdko. Stałe wpływy gotówki małżonkowie mogliby wydać na przyjemności, ale Elwira zapewnia, że dodatkowe pieniądze również zainwestuje. – Znalazłam piękną działkę nad jeziorem. Może to byłby dobry pomysł, by stworzyć tam gospodarstwo agroturystyczne – wyjaśnia piosenkarka.

Ze sceny nie zrezygnują!

Przedsiębiorczość gwiazdy może budzić podziw nie tylko jej kolegów z branży. Choć przed nami jeszcze wiele lat występów, to trzeba się przygotowywać na przyszłość. Ale gramy i grać będziemy. Oboje z Mariuszem uwielbiamy naszą pracę i fanów – opowiada Elwira. Na potwierdzenie tych słów, w czwartek 19. marca małżonkowie zaprezentowali swoją nowość „Na boso”. Planują też kolejne utwory. – Następna piosenka pojawi się najpewniej jeszcze przed końcem roku – zapowiada.

Zobacz również: Niezwykły gest grupy Daj to Głośniej! Popularny zespół disco polo udostępnił utwory z nowej płyty za darmo!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Uwielbiana weselna piosenka trafiła do sieci w nowej wersji! Pamiętasz jeszcze ten utwór?! Dla fanów to wielki hit!
  2. Śliczna wokalistka disco polo zachwyciła skąpą sukienką na weselu! Uwagę skrada wielki dekolt!
  3. W sieci już dawno nie było tak gorąco! Popularna wokalistka disco polo zapozowała w samym staniku!
  4. Niezwykła premiera Dawida Narożnego! Artysta disco polo stworzył hit tegorocznych wakacji?!
  5. Nieśmiertelny hit disco polo wszystkich wesel doczekał się nowej wersji! Pora ruszać w tany!
  6. Gwiazdor disco polo zaskoczył nowym VIDEO! Bayera nagrał teledysk w słonecznej Chorwacji!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami