2023-05-29T16:36:00+02:00 Z ostatniej chwili! Wokalistka disco polo Roxaok zasłabła na lotnisku - Zespół Menelaos w akcji ratunkowej Nagłe zasłabnięcie wokalistki disco polo na lotnisku?! Zespół Menelaos w akcji ratunkowej. Bądź na bieżąco i dowiedz się więcej o incydencie, który wstrząsnął fanami https://disco-polo.info/uploads/news/z-ostatniej-chwili-wokalistka-disco-polo-roxaok-zaslabla-na-lotnisku---zespol-menelaos-w-akcji-ratunkowejpng.png

Z ostatniej chwili! Wokalistka disco polo Roxaok zasłabła na lotnisku - Zespół Menelaos w akcji ratunkowej!

Autor: Adam Begier , 29 Maj 2023  16:36
Z ostatniej chwili! Wokalistka disco polo Roxaok zasłabła na lotnisku - Zespół Menelaos w akcji ratunkowej!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Nagłe zasłabnięcie wokalistki disco polo na lotnisku?! Zespół Menelaos w akcji ratunkowej. Bądź na bieżąco i dowiedz się więcej o incydencie, który wstrząsnął fanami muzyki disco polo.

Reklama

  Reklama

  Niespodziewany incydent na lotnisku wstrząsnął światem muzyki disco polo. Roxaok, utalentowana wokalistka znanego zespołu, nagle zasłabła podczas oczekiwania na lot. Na szczęście przy niej byli członkowie zespołu Menelaos, którzy natychmiast zareagowali i wezwali pomoc medyczną.

  Niepokojąca sytuacja! Zespół Menelaos pomaga Roxaok na lotnisku!

  Zespół Menelaos, znany ze swojego wsparcia dla innych artystów, nie zawahał się ani chwili. Gdy tylko zauważyli, że Roxaok traci przytomność i wydaje się być w słabym stanie, podjęli natychmiastowe działania. Alek i Wojtek, niezwłocznie skontaktowali się z personelem lotniska, zgłaszając sytuację i prosząc o pomoc medyczną.

  Widoczne na przesłanych do nas zdjęciach przez naszego czytelnika jest zdumienie i zaniepokojenie chłopców z Menelaos. Szybko reagują, starając się utrzymać spokój i zapewnić Roxaok wszelką potrzebną pomoc. Ich zdeterminowane działania są dowodem na to, jak blisko związani są jako zespół i jaką wagę przywiązują do zdrowia i bezpieczeństwa swojej koleżanki z branży muzycznej.

  Reklama

  Redakcja disco-polo.info, która otrzymała te zdjęcia od czytelnika, natychmiast podjęła próbę skontaktowania się z zainteresowanymi stronami, aby uzyskać więcej informacji. Zespół Menelaos oraz Roxaok potwierdzili zaistniałą sytuację, ale nie zdradzili więcej szczegółów. Jest to jednak priorytet dla naszej redakcji, która będzie śledzić tę sytuację na bieżąco i dostarczać aktualnych informacji, jak tylko zostaną one ustalone.

  Ważne jest, aby w takich sytuacjach zachować spokój i zapewnić profesjonalną pomoc medyczną. Nie możemy spekulować na temat przyczyny incydentu, ponieważ brakuje nam pełnych informacji. Mamy nadzieję, że Roxaok czuje się już lepiej i że opieka medyczna, którą otrzymała, pomoże jej wrócić do pełni sił.

  Czekamy na dalsze wiadomości od Roxaok i zespołu Menelaos, aby dowiedzieć się więcej o tym niefortunnym incydencie. Jesteśmy pewni, że ich oddanie i wsparcie dla siebie nawzajem będą kluczowe w powrocie Roxaok na scenę i kontynuacji ich muzycznej podróży.

  Reklama
  Galeria zdjęć:
  Plik Roxaok---Lotnisko-1.jpg
  Plik Roxaok---Lotnisko-2.jpg
  Reklama

  MENELAOS - Dziewczyny

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk

  Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. W serwisie Disco-Polo.info każdego dnia piszemy o najważniejszych wydarzeniach w disco polo. Bądź na bieżąco! Obserwuj Disco-Polo.info w Wiadomościach Google. Odwiedź nas także na Facebooku, Instagramie, YouTube oraz TikToku.


  Polecamy
  BLONDI - TANIE GIERKI

  Matt Palmer - Różowe Versace  Przeczytaj również:
  1. Zmiany na szczycie w Polo TV! Anna Zawiślińska żegna się z telewizją disco polo!
  2. Skolim & Marcin Miller w emocjonalnym wykonaniu "Dumki na dwa serca"! Zobaczcie jak im poszło!
  3. Milionowe osiągnięcie Extazy! "Zemsta" bije rekordy popularności!
  4. Marcin Miller z Boys: Sekrety życia legendy disco-polo - najważniejsze informacje o jego majątku, rodzinie i luksusowych samochodach!
  5. Odważna Stylizacja Kajry Przyciąga Wszystkie Oczy!
  6. Disco Polo w Sieci: Przeboje Września 2023 - Odkryj Najgorętsze Hity na Spotify i YouTube! 11 września!
  7. Maluba – Nowa perła świata Disco Polo! Zobaczcie jej występ!
  8. Czadoman rozwalił scenę w Imbramowicach i Brzeźnicy! To musisz zobaczyć!
  Komentarze (0)
  Dodaj komentarz

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie

  Ostatnio dodane
  Twórz portal razem z nami
  O portalu Disco-Polo.info

  Portal disco-polo.info to największe źródło informacji na temat muzyki disco polo w Polsce. Codziennie prezentujemy najświeższe aktualności muzyczne, komentujemy najlepsze teledyski, a nawet uchylamy sekretne tajemnice z życia gwiazd disco polo. Tylko tutaj znajdziesz hity wszechczasów i topowe utwory w jednym miejscu. Bądź na bieżąco, odkrywając z nami gorące nowości najpopularniejszej muzyki w Polsce!

  Dalsze rozpowszechnianie tekstów i materiałów wideo publikowanych na stronie w całości lub w części wymaga wcześniejszej zgody wydawcy.

  Social Media

  Obserwuj nas na portalach społecznościowych i bądź na bieżąco z nowościami!

  Wydawcą portalu jest: Adam Begier
  Tel: 503-949-763 w godzinach 10-16

  Wszelkie prawa zastrzeżone disco-polo.info. Realizacja F&A MEDIA