2015-12-30T22:59:00+01:00 Z ostatniej chwili – Sylwester Disco Polo & Drift odwołany! Na pewno wielce rozczarowani muszą być fani, którzy dowiedzieli się, iż impreza Disco Polo & Drift na torze FSO została odwołana. Na stronie wydarzenia pojawiła się in https://disco-polo.info/uploads/news/ Disco-Polo.info

Z ostatniej chwili – Sylwester Disco Polo & Drift odwołany!


Na pewno wielce rozczarowani muszą być fani, którzy dowiedzieli się, iż impreza Disco Polo & Drift na torze FSO została odwołana. Na stronie wydarzenia pojawiła się informacja, o braku zapewnienia przez policję bezpieczeństwa – informacj...

Autor: Goliat, 30 Grudzień 2015  22:59
Źródło zdjęć:
Z ostatniej chwili – Sylwester Disco Polo & Drift odwołany!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Ela Kliś zaskakuje nowością! Sprawdź, co przygotowała dla swoich fanów. „Chili w lodach” przedpremiera!
 2. Hit zespołu MIG podbija sieć w nowej wersji! Jak brzmi?! Posłuchajcie premiery!
 3. Nowy singiel Defis "Tylko dla takiej" bije rekordy! Co kryje się za sukcesem tej piosenki? Fani nie mogą przestać słuchać!
Reklama

Na pewno wielce rozczarowani muszą być fani, którzy dowiedzieli się, iż impreza Disco Polo & Drift na torze FSO została odwołana. Na stronie wydarzenia pojawiła się informacja, o braku zapewnienia przez policję bezpieczeństwa – informacja ta, po kilkudziesięciu minutach zniknęła. Fani tymczasem na stronie wydarzenia nie ukrywali rozgoryczenia: Disco Polo & Driff – Facebook.

 

Na koncercie wystąpić mieli między innymi: Akcent, MIG, Piękni i Młodzi, Focus, Mejk, Magda Famme, Playboys, Cliver, Invox, Boombastic, Vancouver, Sheyker, a całość poprowadzić miał Zbyszek Perkowski.

 

Dla Warszawiaków, którzy nie mają pomysłu jak powitać Nowy Rok, podpowiadamy, że również na Placu Hallera odbędzie się impreza w rytmach disco. Wystąpi tam D-Boomb, Freaky Boys oraz B-Cool. Z Zenkiem Martyniukiem, zespołem Mig, a także Bayer Full Nowy Rok powitać będzie można w położonym o 100 km od Warszawy w Ciechanowie.

 

Organizatorzy imprezy na swoich stronach napisali:
„Z przykrością informujemy o odwołaniu imprezy „Sylwester Disco Polo w Warszawie”.
W związku z negatywną opinią KRP VI w Warszawie, w przedmiocie oceny warunków zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom imprezy masowej, decyzją Prezydenta Miasta Warszawy odmówiono organizatorowi zgody na przeprowadzenie imprezy masowej.
Z całą stanowczością zapewniamy, że organizator podjął absolutnie wszelkie starania, aby sprostać oczekiwaniom lustrujących teren imprezy funkcjonariuszy Policji. Mimo przygotowania wszelkich niezbędnych zabezpieczeń opinia Policji nie uległa zmianie.
Nie uległa również zmianie decyzja Biura Bezpieczeństwa i Zabezpieczeń m. St. Warszawy, skutkiem czego złożone odwołanie zostało przekazane do Samorządowego Kolegium Odwoławczego. Oznacza to, że zmiany decyzji nie możemy oczekiwać w dniu jutrzejszym – co uniemożliwia nam przeprowadzenie imprezy masowej.
Organizator początkowo zadecydował o realizacji imprezy w zakresie nie wymagającym zezwolenia (impreza do 1 tysiąca osób), jednakże i w tym przypadku napotkał niezrozumiałą niechęć organów, które fakt nieodwołania imprezy traktują jako przygotowanie do przeprowadzenia imprezy masowej bez zezwolenia lub wbrew wydanej decyzji odmownej.
W takim stanie rzeczy organizator zmuszony został do podjęcia jedynej możliwej decyzji – odwołania imprezy w całości.
Informujemy, że przysługuje Państwu zwrot zapłaconej kwoty w całości.
W celu uzyskania zwrotu uprzejmie prosimy o przesłanie mailem na adres biuro@joingoglobal.com numeru Państwa rachunku bankowego wraz z nazwą jego posiadacza.
Alternatywnie zwrot można również uzyskać w biurze toru FSO przy ul. Jagiellońskiej 71, począwszy od 4 stycznia 2016 r. w godzinach od 9:00 do 18:00
Pragniemy w imieniu organizatora wyrazić słowa głębokiego żalu z powodu zaistniałego i serdecznie Państwa za tę sytuację przeprosić.
Mieliśmy nadzieję spędzić wspólnie z Państwem wspaniałą, wręcz najlepszą w mieście sylwestrową noc.”

 

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Marta Konopla zachwyca fanów! Jej nowy filmik bije rekordy popularności! To królowa disco polo?!
 2. SOLEO i Lukalone: Nowy Wakacyjny Hit "Urlop" Podbija Serwisy Muzyczne!
 3. Disco polo na szczycie popularności?! Top Girls zachwyciły publiczność na "Jagodowych Specjałach" w Dzikowcu | VIDEO
 4. Koncert Charytatywny 'Dance ma sens' na rzecz Piotrusia! Zagrają gwiazdy disco polo i nie tylko!
 5. Mocne słowa "Spalę Twoje zdjęcia"! Artyści zaskoczyli fanów disco polo! HIT?!
 6. Disco Ostróda 2024: Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!
 7. Dawid Narożny ujawnia kulisy kariery! Projekt Piękni i Młodzi nie miał koncertować?! Wokalista szczerze o prawach i sukcesie!
 8. Czy Karol Zawrotniak z Defis Zostanie Nowym Prezenterem Polo TV?

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie