Reklama
Reklama


Z ostatniej chwili – Sylwester Disco Polo & Drift odwołany!

2015-12-30T22:59:36+01:00 Z ostatniej chwili – Sylwester Disco Polo & Drift odwołany! https://disco-polo.info/Upload/articles/

Reklama


Reklama

Ogólna

Na pewno wielce rozczarowani muszą być fani, którzy dowiedzieli się, iż impreza Disco Polo & Drift na torze FSO została odwołana. Na stronie wydarzenia pojawiła się informacja, o braku zapewnienia przez policję bezpieczeństwa – informacj...

Reklama

Na pewno wielce rozczarowani muszą być fani, którzy dowiedzieli się, iż impreza Disco Polo & Drift na torze FSO została odwołana. Na stronie wydarzenia pojawiła się informacja, o braku zapewnienia przez policję bezpieczeństwa – informacja ta, po kilkudziesięciu minutach zniknęła. Fani tymczasem na stronie wydarzenia nie ukrywali rozgoryczenia: Disco Polo & Driff – Facebook.

 

Na koncercie wystąpić mieli między innymi: Akcent, MIG, Piękni i Młodzi, Focus, Mejk, Magda Famme, Playboys, Cliver, Invox, Boombastic, Vancouver, Sheyker, a całość poprowadzić miał Zbyszek Perkowski.

 

Dla Warszawiaków, którzy nie mają pomysłu jak powitać Nowy Rok, podpowiadamy, że również na Placu Hallera odbędzie się impreza w rytmach disco. Wystąpi tam D-Boomb, Freaky Boys oraz B-Cool. Z Zenkiem Martyniukiem, zespołem Mig, a także Bayer Full Nowy Rok powitać będzie można w położonym o 100 km od Warszawy w Ciechanowie.

 

Organizatorzy imprezy na swoich stronach napisali:
„Z przykrością informujemy o odwołaniu imprezy „Sylwester Disco Polo w Warszawie”.
W związku z negatywną opinią KRP VI w Warszawie, w przedmiocie oceny warunków zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom imprezy masowej, decyzją Prezydenta Miasta Warszawy odmówiono organizatorowi zgody na przeprowadzenie imprezy masowej.
Z całą stanowczością zapewniamy, że organizator podjął absolutnie wszelkie starania, aby sprostać oczekiwaniom lustrujących teren imprezy funkcjonariuszy Policji. Mimo przygotowania wszelkich niezbędnych zabezpieczeń opinia Policji nie uległa zmianie.
Nie uległa również zmianie decyzja Biura Bezpieczeństwa i Zabezpieczeń m. St. Warszawy, skutkiem czego złożone odwołanie zostało przekazane do Samorządowego Kolegium Odwoławczego. Oznacza to, że zmiany decyzji nie możemy oczekiwać w dniu jutrzejszym – co uniemożliwia nam przeprowadzenie imprezy masowej.
Organizator początkowo zadecydował o realizacji imprezy w zakresie nie wymagającym zezwolenia (impreza do 1 tysiąca osób), jednakże i w tym przypadku napotkał niezrozumiałą niechęć organów, które fakt nieodwołania imprezy traktują jako przygotowanie do przeprowadzenia imprezy masowej bez zezwolenia lub wbrew wydanej decyzji odmownej.
W takim stanie rzeczy organizator zmuszony został do podjęcia jedynej możliwej decyzji – odwołania imprezy w całości.
Informujemy, że przysługuje Państwu zwrot zapłaconej kwoty w całości.
W celu uzyskania zwrotu uprzejmie prosimy o przesłanie mailem na adres biuro@joingoglobal.com numeru Państwa rachunku bankowego wraz z nazwą jego posiadacza.
Alternatywnie zwrot można również uzyskać w biurze toru FSO przy ul. Jagiellońskiej 71, począwszy od 4 stycznia 2016 r. w godzinach od 9:00 do 18:00
Pragniemy w imieniu organizatora wyrazić słowa głębokiego żalu z powodu zaistniałego i serdecznie Państwa za tę sytuację przeprosić.
Mieliśmy nadzieję spędzić wspólnie z Państwem wspaniałą, wręcz najlepszą w mieście sylwestrową noc.”

 

Zobacz również

  1. Zenon Martyniuk z milionem! Król disco polo na szczycie!
  2. Wraca wielka wokalistka disco polo!
  3. Tłum fanów na koncercie disco polo! Wśród gwiazd grupa Playboys ze swoim wielkim hitem! | Mamy VIDEO


Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Zobacz również

Reklama

Najnowsze komentarze

  • Kocham disco polo i Pawła Domagałę! Dla mnie takie połączenie jest rewelacyjne :-) wiadomo, pierwsza wersja jest najlepsza ale ta też mnie chwyta za serce <3

  • NIEEEEEEEEE! NIE PSUJCIE TAK WSPANIAŁEGO UTWORU, ORYGINALNEJ WERSJI NIE PSUJCIE W TAK PASKUDNY SPOSÓB.

  • Lubie disco polo ale to jest tragiczne. Jak największy badziew z lat 80. Oryginał jest piękny. Boże słyszysz i nie grzmisz.

  • Nieeee! Tylko nie disco polo! Nie niszczę tej piosenki!!!

Reklama
Śluby i wesela - Disco-Polo.info
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.