Reklama


Reklama

Z kury domowej do gwiazdy! Wokalistka disco polo szerze o realiach kobiet w branży!

2020-02-19T15:30:00+01:00 Z kury domowej do gwiazdy! Wokalistka disco polo szerze o realiach kobiet w branży! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/etna-w-szczerym-i-osobistym-wyznaniu-1582028745.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/etnamusicofficial
Reklama


Życie gwiazd

Trudno, najpierw musisz być kurą domową, pierzesz, sprzątasz, obierasz marchewkę, ziemniaki, a potem mikrofon w dłoń i na scenie musisz błyszczeć

Reklama

Takiego wywiadu z Etną świat disco polo dawno nie słyszał. Wokalistka zebrała się na szczerą rozmowę.

Zobacz również: Magda Narożna szczerze o jesiennej chandrze! Gwiazda znalazła na nią sposób!

Etna w świecie disco polo jest doskonale znana z takich kawałków, jak „ Spoko loko” , „Dziadek” , czy też „Maminsynek”. Oczywiście niepodważalnym przebojem numer jeden jest piosenka zatytułowana „Rolnik”.

Teledysk ma już ponad 9 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Mimo sukcesów, jakie odnosi wokalistka w świecie muzyki tanecznej – okazuje się, że życie w branży nie zawsze jest usłane różami. Niedawno Etna udzieliła ciekawego wywiadu, o którym wspomniała na swojej oficjalnej stronie Facebookowej:

- Zapraszam do obejrzenia mojego wywiadu. @malina_blanska zaprosiła mnie do rozmowy o tym, jak to być kobietą w disco polo ? ( link na moim story ) Trudno, najpierw musisz być kurą domową, pierzesz, sprzątasz, obierasz marchewkę, ziemniaki, a potem mikrofon w dłoń  i na scenie musisz błyszczeć, być gwiazdą oczywiście, większość z nas jest kurami domowymi, pierze, prasuje, gotuje, dzieci wychowuje, ale na scenie, niezależnie od tego, co wydarzyło się w domu, w życiu, muszę być radosna, energiczna, muszę wyglądać pięknie, porwać tłum ludzi.

Oni przyszli pobawić się, oderwać od codziennych problemów, a nie patrzeć na smutek, ból, chorobę, bo to mają w domu. Trzeba być babą gigant, by zostawić to wszystko na schodach sceny i wyjść z uśmiechem
i energią i radością.

I nie chodzi tu o okłamywanie ludzi, bo publika momentalnie to wychwyci. Chodzi o pasję i radość z tego, co się robi. Moja praca pozwala oderwać się od smutków, problemów dnia.

Czy Wy macie też to szczęście ? W jaki sposób radzicie sobie z problemami ?

Jeśli zastanawiacie się, czy łatwo jest kobietom w branży disco polo, to koniecznie musicie wysłuchać wywiadu z Etną, która szczerze opowiada o tym, jak jest naprawdę

Zobacz również: Lord Kruszwil znowu zagrał w rytmach disco polo. Nowość trafiła właśnie do sieci! Fani wyczuwają wielki HIT!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artysta disco polo zdradził nowe szczegóły dotyczące jego dalszej kariery!
  2. Magda Narożna szczerze o jesiennej chandrze! Gwiazda znalazła na nią sposób!
  3. Wokalistka disco polo wierzy w resocjalizację więźniów! Gwiazda otrzymała od jednego upominek!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.