2015-08-21T03:26:00+02:00 XVIII Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie – pełna lista wykonawców W czwartek, 27 sierpnia 2015 r. na Stadionie w Iłowie odbędzie się wyjątkowa impreza kończąca gorące lato. Na scenie pojawią się same gwiazdy zatem temperatura tego wiec https://disco-polo.info/uploads/news/ Disco-Polo.info

XVIII Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie – pełna lista wykonawców


W czwartek, 27 sierpnia 2015 r. na Stadionie w Iłowie odbędzie się wyjątkowa impreza kończąca gorące lato. Na scenie pojawią się same gwiazdy zatem temperatura tego wieczora będzie nie mniejsza niż podczas największych upałów tego lata! Tego dnia ...

Autor: Adam Begier, 21 Sierpień 2015  03:26
Źródło zdjęć:
XVIII Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie – pełna lista wykonawców
Wybrane dla Ciebie:
 1. Kordian w Malanowie! Król góralskiego disco polo wystąpi na XIX Dniach Malanowa
 2. Teledysk Króla Skolima z Cleo możecie obejrzeć na stacjach metra w Warszawie! Wkrótce także w Londynie, Berlinie, Chicago!
 3. "Jesteś jak wiosna" mamy przedpremierę nowego hitu od Kordiana | VIDEO

W czwartek, 27 sierpnia 2015 r. na Stadionie w Iłowie odbędzie się wyjątkowa impreza kończąca gorące lato. Na scenie pojawią się same gwiazdy zatem temperatura tego wieczora będzie nie mniejsza niż podczas największych upałów tego lata! Tego dnia to w Iłowie będzie biło muzyczne serce Polski. Na scenie wystąpią polskie i zagraniczne gwiazdy muzyki tanecznej, a wśród nich m.in. Ace Of Base, Mig, Weekend, Classic, After Party, Akcent i inni. Tego dnia swój jubileuszowy koncert z okazji 25-lecia działalności muzycznej zagra także zespół Boys.

 

„Dla mnie osobiście to wydarzenie szczególne z dwóch powodów. Po pierwsze dlatego, że to po prostu dobra impreza, a po drugie dlatego że sam pochodzę właśnie z Iłowa” – mówi Robert Klatt, jeden z organizatorów XVIII Wielkiego Pożegnania Lata w Iłowie i lider zespołu Classic. „Trudno nie zauważyć tego jaką popularnością cieszy się muzyka dance w Polsce. Co roku w Iłowie bawi się kilkanaście tysięcy osób. Spotkamy tu zarówno fanów, którzy pamiętają pierwsze koncerty muzyki dance, jak i tych, którzy zainteresowali się nią dopiero niedawno. Oprócz muzyków dance Iłów przez lata gościł legendy polskiej sceny estradowej. W końcu to 18 lat historii niezwykle popularnej w naszym kraju muzyki!” – dodaje Klatt.

 

Muzyka taneczna pojawiła się w Polsce w latach osiemdziesiątych i z biegiem czasu ewoluowała pod wpływem nurtu pop lansowanego przez zagraniczne gwiazdy. Obecnie na stałe zagościła w klubach i na dyskotekach, a hity dance uznawane są za muzykę łączącą pokolenia. Po pełnym wspaniałych imprez wakacyjnym sezonie, stałym punktem na imprezowej mapie tysięcy fanów w Polsce od lat jest Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie.

 

Przez 18 lat na koncertowej scenie w Iłowie wspólnie z fanami lato żegnały setki polskich i światowych gwiazd, wśród których wystarczy wymienić m.in. takie ikony jak: Bad Boys Blue, Smokie, Boney M., Francesco Napoli, No Mercy, Mr. President, Kombi, Bajm, Zbigniew Wodecki, Jacek Stachursky, Skaner i wielu innych .

 

Międzynarodowych akcentów nie zabraknie i w tym roku – zagranicznymi gwiazdami zakończenia lata 2015 będzie zespół Ace of Base. Na scenie nie zabranie też największych gwiazdy polskiej sceny dance. Wystąpią m.in. Boys, MIG, Akcent, Power Play, Classic, After Party, M. Jay, Milano, Czadoman, DBomb, Weekend, Spontan. Tego dnia organizatorzy przygotowali dla fanów dodatkowe udogodnienia – osoby spragnione relaksu będą mogły wypoczywać w specjalnej strefie chillout od Nju Mobile.

 

Podczas tegorocznej edycji gwiazdy zaśpiewają największe przeboje grupy Boys z okazji 25 lecia zespoły.

Classic – „Chłop z mazur”
After Party – „Inna dziewczyna”
Akcent – „Planeta miłości”
Etna – „Przypomnij mi”
Weekend – „Miłość”
Milano – „Bawmy się”
Power Play – „Biba”
Czadoman – „Lody”
D-Bomb & Freaky Boys – „Dlaczego”
Jago Young, Jagoda, Eratox – „Kochana uwierz mi”

 

Pełna lista wykonawców:

Active Boys
After Party
Akcent
Aksamit
Alan
Camasutra
Classic
Czadoman
Dżedi
E-Maill
Etna
Extazy
Fanatic
Freestyle
Jorrgus
Jumper
Kris Talisman
Lavers
Maxx Dance
Mig
Milano
M Jay
Mr Sebii
Power Play
Quest
Raymund
Red Town
Spontan
Szafis
Weekend

 

Bilety na XVIII Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie można kupić na ebilet.pl:

 

Bilet wstępu w przedsprzedaży: 20 zł
Bilet VIP w cenie 200 zł
Bilet wstępu w dniu koncertu: 30 zł

 

Działają także lokalne punkty sprzedaży biletów:

Iłów, Sam spożywczy, Rynek Staromiejski 21
Łowicz – Solarium ul Krakowska 16
Sochaczew – Solarium ul. Polna 11A

 

pożegnanie lata w iłowie 2015

Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Nowy girlsband disco polo Orły zaskakuje nowością! Co przygotowały wokalistki?! Mamy VIDEO
 2. Gwiazdor disco polo Andre rozkręcił niesamowitą imprezę urodzinową Karoliny! Inni mogą Jej zazdrościć? Niesamowite Show!
 3. "Z Tobą czuję się młodo" - Perła Disco Polo! Niezwykła produkcja, którą pokochała cała Polska! Andre i Chilli stworzyli coś wyjątkowego!
 4. Nie ma sobie równych w disco polo?! Elwira Mejk w KORONIE wyznacza nowe trendy! Jak się wzorować, to tylko na najlepszych?!
 5. Ta premiera podbije muzyczny rynek?! Zaskakujący powrót formacji NieOkiemZnani "Szukam takiej dziewczyny"
 6. Klaudia Zielińska zamknęła TYM usta hejterom! Tak śpiewa na żywo! Opadną Wam szczęki!
 7. Skynova z mega premierą "Diamentowa"! To będzie hit wiosny?!
 8. Marcin Kotecki znów na topie! "Cały świat w dłoniach nieś" podbija serca fanów

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie