2023-07-28T12:30:00+02:00 XI Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej Disco Mazovia 2023! Bilety w wyjątkowej cenie do końca lipca! War Do końca lipca dostępna będzie ograniczona pula w promocyjnej cenie przedsprzedażowej 40 zł. Od sierpnia bilety będą po 50 zł, do nabycia przez poprzez biletyna.pl oraz na https://disco-polo.info/uploads/news/xi-ogolnopolski-festiwal-muzyki-tanecznej-disco-mazovia-2023-bilety-w-wyjatkowej-cenie-do-konca-lipca-warto-zakupic-juz-terazpng.png Disco-Polo.info

XI Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej Disco Mazovia 2023! Bilety w wyjątkowej cenie do końca lipca! Warto zakupić już teraz!


Do końca lipca dostępna będzie ograniczona pula w promocyjnej cenie przedsprzedażowej 40 zł. Od sierpnia bilety będą po 50 zł, do nabycia przez poprzez biletyna.pl oraz na miejscu.

Autor: Adam Begier, 28 Lipiec 2023  12:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
XI Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej Disco Mazovia 2023! Bilety w wyjątkowej cenie do końca lipca! Warto zakupić już teraz!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Tak brzmi na żywo legendarna grupa disco polo After Party! Nie daj życiu się” na żywo! Ten utwór kocha cała Polska?!
 2. Kajra w ognistej sukni zawładnęła Instagramem! Tak żona Sławomira błyszczy w mediach! Jest najlepsza?!
 3. Lares przełamuje granice! Jego nowy cover 'Granica 2024' już dostępny – sprawdź teraz!

  We wtorek 15 sierpnia odbędzie się XI edycja jednego z największych i najstarszych festiwali muzyki tanecznej w Polsce, który co roku przyciąga wielotysięczną publiczność. Impreza rozpocznie się już o godzinie 13.00 występami zespołów supportujących.

  Sercem festiwalu jest KONKURS, do którego w tym roku stanie 10 zespołów z całego kraju, znanych na rynku muzycznym poprzez wylansowane przeboje i klipy tv na swoim koncie. Warto podkreślić, że zespoły te zostały zakwalifikowane w drodze publicznego plebiscytu, który corocznie ogłaszany jest na profilu facebookowym organizatora, a wyboru dokonali internauci. Występom zwyczajowo towarzyszyć będą tancerki i tancerze. Każdy z zespołów wykona po 2 piosenki. Ideą konkursu jest prezentacja najnowszych trendów gatunku i odkrywanie nowych talentów i ta idea systematycznie się wypełnia, ponieważ wiele zespołów, które stawały do konkursów podczas ubiegłych edycji Disco Mazovia, są dzisiaj rozpoznawalnymi GWIAZDAMI tego gatunku.

  Koncerty konkursowe tradycyjnie rejestrowane będą dla potrzeb teledysków z udziałem publiczności i reemitowane w telewizyjnych stacjach muzycznych oraz w Internecie. Solą wydarzenia będą oczywiście koncerty zaproszonych gwiazd i gości specjalnych. W tym roku inaugurujemy cykl TOP’90, zapraszając pionierów disco polo i tzw. piosenki chodnikowej, zespoły znane z teledysków emitowanych na łamach popularnych w latach ’90 programów tv Disco Relax i Disco Polo Live oraz z pierwszych gal muzyki tanecznej organizowanych niegdyś w Sali Kongresowej PKiN w Warszawie. Łącznie na scenie zaprezentuje się 30 zespołów, czyli ponad 100 wykonawców! Impreza potrwa do późnych godzin nocnych, a poprowadzą ją Anna Jagiełło i Wojtek Grodzki (Polo Tv).

  Malowniczy plener wokół Dworu w Mościbrodach w sąsiedztwie pięknej przyrody, zbiorników wodnych i stadniny koni, jak zawsze sprzyja miłej atmosferze zabawy i wypoczynku. Tutejsza Restauracja Dworska jest kulinarną wizytówką regionu, umieszczoną na szlaku „Mazowiecka Micha Szlachecka” i choć menu festiwalowe będzie tego dnia nieco uproszczone, miłośnicy potraw z grilla i tradycyjnej kuchni polskiej z pewnością znajdą coś dla siebie. Festiwal ma charakter pikniku rodzinnego. Nie zabraknie zatem licznych atrakcji dla dzieci i dorosłych, a wśród nich m.in., konkursy z nagrodami, w tym możliwość występu na dużej festiwalowej scenie. Ponieważ jest to dzień świąteczny, wolny od pracy, warto już dziś go zaplanować i przybyć z rodziną nieco wcześniej, żeby nie tracić potem czasu w korkach, na szukaniu miejsc parkingowych czy w kolejkach po bilety, itp., w trakcie trwających występów gwiazd.

  XI Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej Disco Mazovia 2023 - Bilety! 

  Bilety można nabyć przez Internet tutaj: https://biletyna.pl/festiwal/XI-OGOLNOPOLSKI-FESTIWAL-MUZYKI-TANECZNEJ- DISCO-MAZOVI-MOSCIBRODY2023 Do końca lipca dostępna będzie ograniczona pula w promocyjnej cenie przedsprzedażowej 40 zł. Od sierpnia bilety będą po 50 zł, do nabycia przez poprzez biletyna.pl oraz na miejscu.

  Warto zauważyć, że przy tej ilości wykonawców, koszt obejrzenia występu jednego zespołu wynosi nieco ponad złotówkę, więc kwota obejmująca kilkanaście godzin koncertów z udziałem największych gwiazd muzyki tanecznej, nie wydaje się być wygórowana przy dzisiejszych realiach. Dzieci do lat 7 (pod opieką dorosłych) – wstęp wolny.

  Galeria zdjęć:
  Plik Festiwal-Muzyki-Tanecznej-Disco-Mazovia-2023-1.jpg
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Wyjątkowy koncert w Londynie! Daj To Głośniej, Sławomir oraz Weekend już 13 kwietnia!
  2. Wielki HIT Love System "Noc z Renatą" trafił właśnie do sieci w nowej wersji! Jak brzmi?! Fani zachwyceni "Wow ale sztos"
  3. "Królowa jest tylko jedna" Dawid Narożny wydał właśnie nowy KLIP! Jak wyszło? | PREMIERA
  4. Gorąca premiera: Mirage & Yoko z utworem dla króla disco polo pt. "Nadzieja"! Wyróżnienie dla Danuty i Zenka Martyniuków!
  5. Grupa disco polo Capella porusza serca nowym hitem "O Tobie"! Podbiją tym listy przebojów?!
  6. Ksiądz na TikToku Przepowiada Koniec Świata! Zobacz, Kiedy Nadejdzie Apokalipsa!
  7. Marioo przełamuje schematy! Nowy hit 'Schowaj Mnie' - powrót do lat 80. Sprawdź
  8. Matt Palmer podbija rynek disco latino?! Jego przebój "Była Piękna" zdobył serca Polaków! Zarobił na nim krocie!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie