Reklama
Polecamy


Reklama

Wzruszające wyznanie wokalisty disco polo podbija sieć! Jego VIDEO poruszy najmniej wrażliwe serce!

2020-09-02T17:01:00+02:00 Wzruszające wyznanie wokalisty disco polo podbija sieć! Jego VIDEO poruszy najmniej wrażliwe serce! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/goraca-i-niezwykle-romantyczna-nowosc-disco-polo-od-znanego-zespolu-juz-podbija-siec-1598991536.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Liryczne wyznanie wokalisty disco polo, poruszą każde, nawet mniej wrażliwe serce

Reklama

Gwiazdy disco polo nie próżnują. Znani ze swojej nieustępliwości, konsekwencji i ogromnego talentu, wciąż pracują nad muzycznymi perłami, które będą podbijać rynek.

Zobacz również: Nowy projekt Dawida Narożnego powstały w duecie z Endrju podbije branżę disco polo?!

Artyści nawet po osiągnięciu sukcesu, stale udostępniają fanom twórczość, by umocnić pozycję na rynku lub po prostu być w stałym, muzycznym kontakcie ze swoimi słuchaczami. Formacja 4Ever, to zespół, który na swoim koncie ma kilka przebojów, które poznała i pokochała rzesza fanów.

Artystom nie przeszkadza to jednak, by rozwijać karierę poprzez publikowanie kolejnych produkcji. Tym razem światło dzienne ujrzał utwór pt. „Wyspa zwana samotnością”. Piosenka ta, to niezwykle romantyczna propozycja. Liryczne wyznania wokalisty, poruszą każde, nawet mniej wrażliwe serce.

Bardzo letni teledysk, również jest wielkim atutem całego projektu. Piękne panie i cudowne krajobrazy, to kadry, które na długo zapadają w pamięci. Doskonała w produkcji, jest także forma muzyczna, która porywa do tańca. Połączenie świetnej muzyki i chwytliwego oraz ckliwego tekstu, to przepis na discopolowy sukces.

W przypadku utworu pt. „Wyspa zwana samotnością”, możemy mówić o wielkim potencjale i szansie na upragniony muzyczny szczyt dla kawałka i całego zespołu.

Zobacz również: Dawid Narożny w muzycznym duecie ze swoją partnerką Joanną? Artysta podał zaskakujące informacje.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Trwają poszukiwania najlepszego zespołu weselnego w kraju. Już dziś drugi odcinek Disco Band Weselny Show w TV!
  2. Marcin Miller szczęśliwie zakochany! Gwiazdor disco polo nie widzi świata poza ukochaną!
  3. Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.