2017-01-22T19:15:00+01:00 Wszystkiego Najlepszego dla Rafała Woźniewskiego (4Ever) | Sto Lat Rafał Woźniewski to m.in. lider i wokalista grupy 4Ever, która w branży muzycznej zasłynęła takimi produkcjami jak m.in. „Uśmiech Radosny”, „Uśmiech Ci podaruję https://disco-polo.info/uploads/news/2017/01/Rafał-Wozniewski-4Ever.jpg Disco-Polo.info

Wszystkiego Najlepszego dla Rafała Woźniewskiego (4Ever) | Sto Lat


Rafał Woźniewski to m.in. lider i wokalista grupy 4Ever, która w branży muzycznej zasłynęła takimi produkcjami jak m.in. „Uśmiech Radosny”, „Uśmiech Ci podaruję”, „Letnia Historia”, „Daj mi siebie” czy bardzo wymowną ...

Autor: Adam Begier, 22 Styczeń 2017  19:15
Źródło zdjęć:
Wszystkiego Najlepszego dla Rafała Woźniewskiego (4Ever) | Sto Lat
Wybrane dla Ciebie:
 1. Gorąca premiera: Mirage & Yoko z utworem dla króla disco polo pt. "Nadzieja"! Wyróżnienie dla Danuty i Zenka Martyniuków!
 2. Klubowa wersja hitu Dawida Narożnego "Królowa jest tylko jedna" od Dance 2 Disco podbije klubowe parkiety w Polsce?! To brzmi świetnie!
 3. Nie ma sobie równych w disco polo?! Elwira Mejk w KORONIE wyznacza nowe trendy! Jak się wzorować, to tylko na najlepszych?!

Rafał Woźniewski to m.in. lider i wokalista grupy 4Everktóra w branży muzycznej zasłynęła takimi produkcjami jak m.in. „Uśmiech Radosny”, „Uśmiech Ci podaruję”, „Letnia Historia”, „Daj mi siebie” czy bardzo wymowną produkcją pt. „To nie materiał na żonę”.

 

Dzisiaj, tj. 22 stycznia wokalista obchodzi swojeurodziny. Jako redakcja portalu disco-polo.info życzymy Rafałowi Wszystkiego Najlepszego! Dużo szczęścia, radości, uśmiechu, a także zdrowia. Ponadto spełnienia marzeń i jeszcze więcej sukcesów zarówno tych zawodowych jak i prywatnych oraz wielu koncertów rejestrowanych „naszym obiektywem”.

 

A Wy, czego życzycie artyście? Zachęcamy Was do składania życzeń w poniższych komentarzach, które z pewnością dotrą do Rafała.

 

 

 

Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Arek Kopaczewski w hicie LoverBoya – "Idealni". Ostre słowa gwiazdy disco polo "Wszystko na pokaz! "
 2. Nie ma sobie równych w disco polo?! Elwira Mejk w KORONIE wyznacza nowe trendy! Jak się wzorować, to tylko na najlepszych?!
 3. 4Ever powraca z hitem! „Kochanków Miałaś Wielu 2024” – premiera!
 4. Elegancja z prowokacją?! Znana wokalistka disco polo w odważnej sesji! Nie uwierzysz, jak wygląda Jagoda
 5. Biesiadny hit "Idziemy na Jednego" w nowej odsłonie Soleo! Ta przyśpiewka to HIT wesel. Jak teraz brzmi?!
 6. Co za ciało! Wokalistka disco polo Kasia Grabowska Top Girls wprawia w osłupienie: Musisz to zobaczyć! Ma w sobie piękno i grację!
 7. Premiera disco polo: Jacek Gwiazda pt. "Zatrzymać czas"!
 8. Nowa era w karierze wokalistki disco polo?! Natalia Skupiewska przełamuje schematy! Zmieniła wizerunek na bardziej drapieżny!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie