2015-06-17T02:01:00+02:00 Disco Polo Mix (12/2015) https://disco-polo.info/uploads/news/2015/06/disco-polo-mix-12-ok.jpg

Disco Polo Mix (12/2015)

Redakcja , 17 Czerwiec 2015  02:01

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Disco Polo Mix (12/2015)
Źródło zdjęć:

Dwunasty już numer magazynu Disco Polo Mix będzie do nabycia w najbliższy czwartek, a warto się w niego zaopatrzyć z wielu względów. Zawiera on sprawdzone informacje, których z pewnością jesteście bardzo ciekawi. By Was o tym przekonać, krótka wzm...

Reklama

Dwunasty już numer magazynu Disco Polo Mix będzie do nabycia w najbliższy czwartek, a warto się w niego zaopatrzyć z wielu względów. Zawiera on sprawdzone informacje, których z pewnością jesteście bardzo ciekawi. By Was o tym przekonać, krótka wzmianka o tym, co w numerze.

 

Ivan Komarenko zdradził redakcji Disco Polo Mix swoje tajemnice, a także argumentuje dlaczego disco polo na rynku muzycznym nadal znajduje się w podziemiu. Z ukrycia i to dosłownie wyłoniła się charyzmatyczna wokalistka, Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi, która zdradziła kulisy sesji CKM.

 

Z nowym numerem rusza również Imprezowa Mapa Polski, na której znajdziecie najważniejsze wydarzenia disco polo w Polsce. Jedną z nich z pewnością będzie Disco Hit Festival Kobylnica, na którym to zaśpiewa wokalistka, która ma fanów od wielu, wielu lat i nadal są jej wierni. Domyślacie się o kim mowa? Dodatkowo również tylko w Disco Polo Mix lista wszystkich występujących zespołów na imprezie.

 

Ponadto zapraszamy do zapoznania się z subiektywnym rankingiem redakcji gazety na najbardziej melodyjne numery wszech czasów. Nie zabraknie także specjalnych wiadomości od naszego redakcyjnego kolegi, Michała Brodowskiego. Dowiecie się również co ciekawego u panów z Blue Box.

 

Czekają na Was także Wasze ulubione plakaty, a na nich: Justyna Mosiej oraz panowie z Power Play. Wasz ulubiony dodatek w postaci płyty CD to nieodzowny element każdego wydania. Kompakt tym razem skrywa nigdzie niepublikowaną premierę utworu „Wyśmienicie” duetu Piękni i Młodzi & Playboys, a także piosenki zespołów: Shantel, 4ever, Shazza, Tomasz Niecik i innych.

 

Serdecznie już dziś zapraszamy do zakupu najnowszego numeru Disco Polo Mix. Od czwartku dostępny w każdym salonie prasowym.

 

disco polo mix 12

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Takiej współpracy w disco polo nigdy nie było! Defis i Miły Pan w nowości z Bogdanem Borowskim! Wiemy, czym zaskoczą fanów! Tylko u nas
  2. Zjawiskowa gwiazdeczka disco polo zachwyca przebojową stylizacją! To najpiękniejsza kobieta w branży?
  3. Nowy wokalista w disco polo! Tajemniczy Księciunio wydał właśnie premierę 'Wrzuć na luz'
  4. Nowa wersja wielkiego hitu Pięknych i Młodych podbija sieć! Ten utwór disco polo kilka lat temu nuciła cała Polska! Jak brzmi teraz?!
  5. Śliczna gwiazdeczka disco polo po raz pierwszy pokazała mamę?! Wyglądają jak siostry!
  6. Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full - Nikola skradła show swojemu ojcu?! Jej idealne ciało zachwyciło fanów disco polo!
  7. Topky podbijają branże disco polo! Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska zdobyły już na nowej piosence dwa miliony!
  8. Magdalena Narożna wygląda jak anioł! Królowa disco polo zachwyciła wszystkich!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami