2015-06-17T02:01:00+02:00 Disco Polo Mix (12/2015) Dwunasty już numer magazynu Disco Polo Mix będzie do nabycia w najbliższy czwartek, a warto się w niego zaopatrzyć z wielu względów. Zawiera on sprawdzone informacje, który https://disco-polo.info/uploads/news/2015/06/disco-polo-mix-12-ok.jpg Disco-Polo.info

Disco Polo Mix (12/2015)


Dwunasty już numer magazynu Disco Polo Mix będzie do nabycia w najbliższy czwartek, a warto się w niego zaopatrzyć z wielu względów. Zawiera on sprawdzone informacje, których z pewnością jesteście bardzo ciekawi. By Was o tym przekonać, krótka wzm...

Autor: Adam Begier, 17 Czerwiec 2015  02:01
Źródło zdjęć:
Disco Polo Mix (12/2015)
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. TOXIC: Góralski Hit "Rosół z Barana" Podbija Serce Polaków! Zobaczcie VIDEO
 2. Zenek Martyniuk obiektem drwin?! W sieci pojawiły się MEMY o Królu Disco Polo!
 3. "Ściemy i Dramy" - Daria Włodkowska nowa gwiazda na polskiej scenie Disco Polo!
Reklama

Dwunasty już numer magazynu Disco Polo Mix będzie do nabycia w najbliższy czwartek, a warto się w niego zaopatrzyć z wielu względów. Zawiera on sprawdzone informacje, których z pewnością jesteście bardzo ciekawi. By Was o tym przekonać, krótka wzmianka o tym, co w numerze.

 

Ivan Komarenko zdradził redakcji Disco Polo Mix swoje tajemnice, a także argumentuje dlaczego disco polo na rynku muzycznym nadal znajduje się w podziemiu. Z ukrycia i to dosłownie wyłoniła się charyzmatyczna wokalistka, Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi, która zdradziła kulisy sesji CKM.

 

Z nowym numerem rusza również Imprezowa Mapa Polski, na której znajdziecie najważniejsze wydarzenia disco polo w Polsce. Jedną z nich z pewnością będzie Disco Hit Festival Kobylnica, na którym to zaśpiewa wokalistka, która ma fanów od wielu, wielu lat i nadal są jej wierni. Domyślacie się o kim mowa? Dodatkowo również tylko w Disco Polo Mix lista wszystkich występujących zespołów na imprezie.

 

Ponadto zapraszamy do zapoznania się z subiektywnym rankingiem redakcji gazety na najbardziej melodyjne numery wszech czasów. Nie zabraknie także specjalnych wiadomości od naszego redakcyjnego kolegi, Michała Brodowskiego. Dowiecie się również co ciekawego u panów z Blue Box.

 

Czekają na Was także Wasze ulubione plakaty, a na nich: Justyna Mosiej oraz panowie z Power Play. Wasz ulubiony dodatek w postaci płyty CD to nieodzowny element każdego wydania. Kompakt tym razem skrywa nigdzie niepublikowaną premierę utworu „Wyśmienicie” duetu Piękni i Młodzi & Playboys, a także piosenki zespołów: Shantel, 4ever, Shazza, Tomasz Niecik i innych.

 

Serdecznie już dziś zapraszamy do zakupu najnowszego numeru Disco Polo Mix. Od czwartku dostępny w każdym salonie prasowym.

 

disco polo mix 12

 

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. 61. Festiwal w Opolu: Wielkie gwiazdy, niesamowite występy. Wystąpią gwiazdy disco polo?!
 2. Kobieta, którą kochał, jest z innym?! Wokalista disco polo zaskoczył fanów! Co za historia!
 3. Książe latino na szczycie?! Znani producenci przerobili hit Matt Palmera "Będę Twym aniołem"! Nowość podbija internet! VIDEO
 4. Nowy Hit Diadem 'Loty' już podbija YouTube! Czy to Największy Przebój Lata 2024
 5. Dawid Narożny i zespół Mig zaskakują wspólnym nagraniem! Czy to zapowiedź nowego hitu disco polo?
 6. Królowie sceny?! Tak wyglądały w przeszłości koncerty Bayer Full. Tłum ludzi i wielka zabawa - grają tak do dziś! VIDEO!
 7. Gorąca Premiera: Edyta Jończyk z piosenką "Dolina"
 8. Nowa energia w disco polo?! Detmi z nowością! "9 ŻYĆ" posłuchaj przedpremiery!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie