Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-01-23T18:00:00+01:00 Wzruszająca i łapiąca za serce premiera od grupy disco polo Playboys dostępna! To nowy hit disco polo?! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/wzruszajaca-i-lapiaca-za-serce-premiera-od-grupy-playboys-disco-polo-dostepna-to-nowy-hit-disco-polo-1579796521.jpg
Reklama

Wzruszająca i łapiąca za serce premiera od grupy disco polo Playboys dostępna! To nowy hit disco polo?!

Redakcja , 23 Styczeń 2020  18:00
Wzruszająca i łapiąca za serce premiera od grupy disco polo Playboys dostępna! To nowy hit disco polo?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Nowość disco polo pt „Razem” została osadzona w latach 90-tych. Jednocześnie jest bardzo nowoczesną propozycją, która ma szansę podbić listy przebojów

Reklama

Uwielbiana formacja disco polo potrafi wzruszyć. Tym razem artyści przeszli samych siebie. Jakub Urbański, który jest liderem i wokalistą topowej grupy disco polo - Playboys - nie zawiódł i postawił poprzeczkę bardzo wysoko.

Zobacz również: Magda Narożna wyjawiła prawdę o ciąży. Dociekliwi fani sprowokowali spektakularną odpowiedź!

Artysta wie, jak wywołać emocję u swoich fanów. To ogromna sztuka, tym bardziej, że ludzie coraz częściej starają się kryć z tym, co tak naprawdę czują. Playboys ma na to nowe lekarstwo, jaką jest nowość pt. „Razem”. Musicie tego koniecznie wysłuchać. Fani disco polo dzielnie odliczali minuty do tej premiery.

To już pewne, że zespół Playboys wywołał tą premierą nieodwracalną burze w branży. Pozostali artyści disco polo będą musieli bardzo mocno się postarać przy swoich kolejnych produkcjach, żeby chociaż w najmniejszym stopniu spróbować dorównać jednej z lepszych formacji jaką jest grupa Playboys.

Wokalista tą nowością zatytułowaną „Razem” pokazał, że można stworzyć disco polo na wysokim poziomie. Wszystko wskazuje na to, że w świecie muzyki tanecznej właśnie narodził się wschodzący hit, a kolejny sukces na koncie panów z zespołu Playboys jest tylko kwestią czasu.

Ponownie pokazali, że są odpowiednimi osobami, na odpowiednim miejscu. Utwór „Razem” został nieco osadzony w latach 90-tych, ale jednocześnie jest bardzo nowoczesny. Fani uwielbiają takie kombinacje.

Jak oceniacie tę piosenkę?

Zobacz również: Prawdziwy dramat! Artysta disco polo wspomina zmarłego tatę! Wzruszająca treść!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Ogłoszono najpopularniejszy kanał muzyczny 2020 roku! Liderem stacja związana z disco polo!
  2. Artysta disco polo pokazał się bez koszulki! Nagi tors przyciąga wzrok!
  3. Prawdziwy dramat! Artysta disco polo wspomina zmarłego tatę! Wzruszająca treść!
  4. Opadną Wam szczęki! Dawid Narożny w duecie z córką, śpiewają hity Pięknych i Młodych! Posłuchajcie pełnej wersji!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej