Reklama
Polecamy


Reklama

Wzruszająca i łapiąca za serce premiera od grupy disco polo Playboys dostępna! To nowy hit disco polo?!

2020-01-23T18:00:00+01:00 Wzruszająca i łapiąca za serce premiera od grupy disco polo Playboys dostępna! To nowy hit disco polo?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/wzruszajaca-i-lapiaca-za-serce-premiera-od-grupy-playboys-disco-polo-dostepna-to-nowy-hit-disco-polo-1579796521.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Nowość disco polo pt „Razem” została osadzona w latach 90-tych. Jednocześnie jest bardzo nowoczesną propozycją, która ma szansę podbić listy przebojów

Reklama

Uwielbiana formacja disco polo potrafi wzruszyć. Tym razem artyści przeszli samych siebie. Jakub Urbański, który jest liderem i wokalistą topowej grupy disco polo - Playboys - nie zawiódł i postawił poprzeczkę bardzo wysoko.

Zobacz również: Wokalistka disco polo w mega ponętnym stroju idealnym do sypialni! Wygląda oszałamiająco!

Artysta wie, jak wywołać emocję u swoich fanów. To ogromna sztuka, tym bardziej, że ludzie coraz częściej starają się kryć z tym, co tak naprawdę czują. Playboys ma na to nowe lekarstwo, jaką jest nowość pt. „Razem”. Musicie tego koniecznie wysłuchać. Fani disco polo dzielnie odliczali minuty do tej premiery.

To już pewne, że zespół Playboys wywołał tą premierą nieodwracalną burze w branży. Pozostali artyści disco polo będą musieli bardzo mocno się postarać przy swoich kolejnych produkcjach, żeby chociaż w najmniejszym stopniu spróbować dorównać jednej z lepszych formacji jaką jest grupa Playboys.

Wokalista tą nowością zatytułowaną „Razem” pokazał, że można stworzyć disco polo na wysokim poziomie. Wszystko wskazuje na to, że w świecie muzyki tanecznej właśnie narodził się wschodzący hit, a kolejny sukces na koncie panów z zespołu Playboys jest tylko kwestią czasu.

Ponownie pokazali, że są odpowiednimi osobami, na odpowiednim miejscu. Utwór „Razem” został nieco osadzony w latach 90-tych, ale jednocześnie jest bardzo nowoczesny. Fani uwielbiają takie kombinacje.

Jak oceniacie tę piosenkę?

Zobacz również: Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dramat! Zginął znany producent disco polo! Artysta oddawał skok ze spadochronem!
  2. Gwiazdy disco polo otrzymują tajemnicze paczki! Ich zawartość budzi zainteresowanie!
  3. Magdalena Narożna ma sobowtóra? Gwiazda disco polo opublikowała niesamowite zdjęcie


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.