2021-06-18T07:30:00+02:00 Wzruszająca chwila w życiu Marcina Millera BOYS! Gwiazdor disco polo otrzymał niespodziewaną wiadomość! https://disco-polo.info/uploads/news/wzruszajaca-wiadomosc-dla-gwiazdy-disco-polo-marcin-miller-mile-zaskoczonyjpg.jpg

Wzruszająca chwila w życiu Marcina Millera BOYS! Gwiazdor disco polo otrzymał niespodziewaną wiadomość!

Redakcja , 18 Czerwiec 2021  07:30
Wzruszająca chwila w życiu Marcina Millera BOYS! Gwiazdor disco polo otrzymał niespodziewaną wiadomość!
Źródło zdjęć: instagram.com/marcinmillerboys/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Niezwykła chwila w życiu Marcina Millera! Gwiazdor disco polo otrzymał wzruszającą wiadomość

Reklama

Początek czerwca przyniósł nam wszystkim gorącą i słoneczną aurę. Zespoły oraz słuchacze disco polo są zachwyceni, ponieważ mogą spotkać swoich idoli podczas imprez plenerowych. To wspaniała okazja do zwiększenia integracji oraz doskonałej zabawy.

Zobacz również: Popularny gwiazdor disco polo powraca z nowym hitem w stylu lat '90! Fani wreszcie się doczekali nowości od Rajmunda! 'Super klimat'

Na profilu instagramowym lidera grupy BoysMarcina Millera, pojawił się niezwykły post. Okazuje się, że wokalista otrzymał wiadomość od jednego ze swoich fanów. Co usłyszał autor takich hitów jak „Jesteś szalona”, „Łobuz” czy „Najpiękniejsza dziewczyno” w tajemniczym liście?

Tego naprawdę nikt się nie spodziewał. Wierny słuchacz poprosił o autograf Marcina Millera w imieniu swoim i swoich dzieci. Autor listu dziękuje piosenkarzowi za jego wyjątkową twórczość. Cudownym faktem jest to, że muzyka wirtuoza disco polo wycisza dzieci autora – Angelika i Przemek, które na co dzień muszą mierzyć się z autyzmem.

Reklama

Wspaniała historia, która obrazuje, że muzyka może także w pewien sposób leczyć. Z pewnością Marcin Miller nie spodziewał się takiej wiadomości, która jest miłym gestem w stosunku do otaczającego nas świata. Kolejnym faktem jest, że bliźnięta – Angelika i Przemek relaksują się przy muzyce grupy Boys, a nie przy muzyce poważnej jak wskazywali specjaliści.

Cóż za ciepła nowina! Całej rodzinie życzymy wszystkiego dobrego!

Zobacz również: Trudne chwile Magdaleny Narożnej (Piękni i Młodzi)! Gwiazda disco polo opublikowała wymowny wpis w sieci! Fani pocieszają artystkę!

Reklama
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Boys - Miłość jak piorun
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Wakacyjna premiera od legendy disco polo! Grupa Top One zaskoczyła wszystkich nową produkcją!
  2. Cudowna i niezwykle kusząca wokalistka disco polo odsłoniła zgrabne nogi! Gwiazda zachwyciła piękną suknią! W sieci zawrzało!
  3. Opadną Wam szczęki! Uwielbiana wokalistka disco polo zachwyciła stylizacją! Gwiazda podkreśliła swoje piękne ciało!
  4. Marcin Miller wspiera popularnych gwiazdorów telewizyjnego show Rolnicy. Podlasie ! Artysta disco polo ofiarował im niecodzienny upominek!
  5. Śliczna gwiazdeczka znana ze świata disco polo odsłoniła biust! Fani zachwyceni, komplementują artystkę!
  6. Defis kręcił klip w stolicy! Gwiazdor disco polo tylko nam zdradził kulisy jego powstania! Scenariusz klipu wzorowany jest na popularnej książce!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami