2014-12-22T01:01:00+01:00 Wywiad z Mirosławem Trzcińskim(Milano) Jesteś nowym wokalistą grupy Milano, co Cię skłoniło to podjęcia tej decyzji ? Nie wolałbyś działać pod swoją własną nazwą ?     Witam wszystkich. Tak jeste https://disco-polo.info/uploads/news/2014/12/10863940_404180813074309_632561382909229081_o.jpg

Wywiad z Mirosławem Trzcińskim(Milano)

Autor: Adam Begier , 22 Grudzień 2014  01:01
Wywiad z Mirosławem Trzcińskim(Milano)
Źródło zdjęć:

Jesteś nowym wokalistą grupy Milano, co Cię skłoniło to podjęcia tej decyzji ? Nie wolałbyś działać pod swoją własną nazwą ?     Witam wszystkich. Tak jestem nowym wokalistą zespołu „MILANO”. Jest to duże wyróżnienie i odpowi...Reklama

Jesteś nowym wokalistą grupy Milano, co Cię skłoniło to podjęcia tej decyzji ? Nie wolałbyś działać pod swoją własną nazwą ?

 

 

Witam wszystkich. Tak jestem nowym wokalistą zespołu „MILANO”. Jest to duże wyróżnienie i odpowiedzialność dla mnie. Grupa ta przyczyniła się do powstania całego nurtu Disco Polo i Dance w Polsce. W swoim dorobku artystycznym wydali wiele znanych hitów tj : „Bara Bara”, „O Tobie Kochana”, ” Jasnowłosa”, ” Jesteś moją naj”.

Z chwilą kiedy wytwórnia „GREEN STAR MUSIC” zaproponowała mi udział w przesłuchaniach nie zastanawiałem się ani chwili. Wsiadłem w pociąg i pojechałem do Białegostoku. Tam spotkałem się z ludźmi, którzy mieli ocenić moje umiejętności wokalne.

Odpowiadając na drugą część pytania, ” Czy nie wolałbym działać pod swoją własną nazwą ? „. Pewnie każdy by chciał, ale nie jest to takie proste. Zwłaszcza jeśli ktoś dopiero zaczyna swoją drogę muzyczną. Trzeba mieć dobre utwory, które pokocha cała Polska. Konieczna też jest promocja w mediach bez tego ani rusz.

 

Jeden utworów z Twoim wokalem „Nieśmiała dziewczyna słyszeliśmy” teraz opublikowałeś kolejne produkcje, czy w niedługim czasie usłyszymy nowe autorskie utwory od Ciebie ?

 

 

Oczywiście pracuję nad tym razem z zespołem bardzo intensywnie. Już niedługo usłyszycie premierowe numery. Prosimy wszystkich naszych fanów o chwilę cierpliwości.

 

Jakie macie plany na 2015 roku ? Teledysk, płyta ?

 

Mamy plany jak również marzenia i życzenia (śmiech). Ale całkiem już poważnie mówiąc myślimy o nowych produkcjach, festiwalach i koncertach, bo to jest najważniejsze by ciągle obcować z publicznością i fanami. Co do płyty wszystko w swoim czasie, jeszcze raz prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

 

Grupa Milano co roku występuje w Ostródzie, dla Ciebie jeśli wystąpicie będzie to debiut przed ogromną publikują, czy ta myśl siedzi Ci już w głowie ?

 

Dla każdego wykonawcy czy to Disco Polo czy Pop ważny jest udział w festiwalach. Mieszkam bardzo blisko Ostródy i wielokrotnie bywałem na koncertach. Obserwując widownię można było zauważyć, że jest to dla Nich wielkie święto. Doskonała atmosfera i profesjonalizm organizacyjny powoduje, że spokojnie można to porównać do innych festiwali w Polsce tj: Festiwal w Opolu czy Sopocie.

Dlatego zawsze chciałem tam wystąpić, przed tą wspaniałą publicznością, która nagradza wielkimi brawami wszystkich wykonawców. Nie jest to mój pierwszy występ przed tak dużą publicznością. Miałem już okazję wystąpić przed zespołem „Power Play” oraz innymi wykonawcami nie tylko muzyki Disco Polo. Mimo to zawsze koncentruje się maxymalnie przed wyjściem na każdą scenę, by dać jak najlepszy występ.

 

Serdecznie jeszcze raz, razem z chłopakami z zespołu „MILANO” pozdrawiamy Was, życzymy zdrowych Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2015. Do zobaczenia na koncertach.

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. "Halo Księżniczko" Menelaosa – Nowa era Disco Polo zdobywa Polskę
  2. Demeters - Nowi Królowie Disco Polo? Ich hit "Poprosiłem ją do tańca" podbija YouTube
  3. PILNE! Krok od tragedii! Groźny wypadek wokalisty disco polo! Zderzenie z 300-kilogramowym łosiem! Zobaczcie zdjęcia z miejsca wypadku!
  4. Wokalista disco polo Von Prais bezpieczny po dramatycznym wypadku na morzu
  5. "Nie liczy się nic" - nowy hit zespołu Topky podbija serca fanów i YouTube!
  6. Eurowizja 2024: Polska wybiera Lunę, a co z disco polo? Wielka klapa!
  7. Elwira Mejk rozpala wyobraźnię w szlafroku – Gorące zdjęcia gwiazdy Disco Polo
  8. "Zapamiętaj mnie" w nowej odsłonie – Powrót do korzeni Disco Polo

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie