2019-03-22T10:30:00+01:00 Wystąp na największym festiwalu muzyki disco polo! Organizatorzy przyjmują zgłoszenia! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/03/wystap-na-najwiekszym-festiwalu-muzyki-disco-polo-organizatorzy-przyjmuja-zgloszenia-1553177984.jpg

Wystąp na największym festiwalu muzyki disco polo! Organizatorzy przyjmują zgłoszenia!

Redakcja , 22 Marzec 2019  10:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Wystąp na największym festiwalu muzyki disco polo! Organizatorzy przyjmują zgłoszenia!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Marzy Wam się występ na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej?!

Reklama

Pod koniec lipca w Olsztynie (po raz pierwszy w historii) odbędzie się największy festiwal disco polo. Na scenie zameldują się największa gwiazdy muzyki tanecznej m.in. Masters, Mejk, Milano, Jorrgus, Claudi, Boys, Top Girls, Maxx Dance, Akcent, Etna, Exaited, Extazy, Diadem, Power Play, Effect, BQll, Classic, MiłyPan, Bayer Full, Baby Full, Dbomb, Naspawani i wielu innych.

Zobacz również: Sławomir gwiazdą światowego reality show! Emisja odcinków z artystą rock-polo już dzisiaj w sieci!

Organizatorzy imprezy w Olsztynie chcą również dać szansę młodym wykonawcą muzyk disco polo, aby się pokazać na największej imprezie. Do 30 kwietnia macie czas, aby się zgłosić i wystąpić 27 lipca w Olsztynie.

Uwaga do 30.04 przyjmujemy zgłoszenia zespołów które chcą wystąpić na 24 Festiwalu Muzyki Tanecznej w OLSZTYNIE !!! Koncert w tym roku nosi nazwę ,,SCENA PROMO „ występ w dn 27.07 na głównej scenie w godz. 17-19.30 . Proszę o przesłanie na maila [email protected] 
ZGŁOSZENIE 
1. Nazwa Zespołu 
2.Zdjęcie 
3.Link teledysku ( max dwóch ) 
4. MP3 Proponowanych 2 utworów 
5. Ilośc osób w zespole 
6.telefon kontaktowy

Wystarczy, że dostosujecie się do wymagań firmy Green Star i wyślecie swoje zgłoszenie do końca kwietnia. To wielka szansa, aby pokazać się przed największą publiczność w świecie disco polo!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Zjawiskowo piękna gwiazda disco polo odważnie odsłoniła dekolt! W branży zrobiło się bardzo gorąco!
  2. Elwira MEJK wygląda jak nastolatka! Uwielbiana wokalistka popularnej grupy disco polo pokazała zgrabne nogi!
  3. Zmiana składu przepustką do sukcesu?! Mega premiera od Top Girls pt. 'Róże i różowe tulipany'! To prawdziwy hit disco polo?!
  4. Dawid Narożny zaśpiewał znane przeboje ze swoją córką! Te nagrania przejdą do historii disco polo!
  5. Adam Zdrójkowski w repertuarze disco polo! Aktor zaśpiewał wielki hit Radka Liszewskiego! Wyszło lepiej niż oryginał?!
  6. Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają świat disco polo wyjątkową premierą! To nowa wersja jednego z największych hitów rodzeństwa!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami