Reklama


Reklama

Wystąp na największym festiwalu muzyki disco polo! Organizatorzy przyjmują zgłoszenia!

2019-03-22T10:30:00+01:00 Wystąp na największym festiwalu muzyki disco polo! Organizatorzy przyjmują zgłoszenia! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/wystap-na-najwiekszym-festiwalu-muzyki-disco-polo-organizatorzy-przyjmuja-zgloszenia-1553177984.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Koncert

Marzy Wam się występ na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej?!

Reklama

Pod koniec lipca w Olsztynie (po raz pierwszy w historii) odbędzie się największy festiwal disco polo. Na scenie zameldują się największa gwiazdy muzyki tanecznej m.in. Masters, Mejk, Milano, Jorrgus, Claudi, Boys, Top Girls, Maxx Dance, Akcent, Etna, Exaited, Extazy, Diadem, Power Play, Effect, BQll, Classic, MiłyPan, Bayer Full, Baby Full, Dbomb, Naspawani i wielu innych.

Zobacz również: Wielki przebój Zenka Martyniuka Akcent trafił właśnie do sieci w nowej odsłonie!

Organizatorzy imprezy w Olsztynie chcą również dać szansę młodym wykonawcą muzyk disco polo, aby się pokazać na największej imprezie. Do 30 kwietnia macie czas, aby się zgłosić i wystąpić 27 lipca w Olsztynie.

Uwaga do 30.04 przyjmujemy zgłoszenia zespołów które chcą wystąpić na 24 Festiwalu Muzyki Tanecznej w OLSZTYNIE !!! Koncert w tym roku nosi nazwę ,,SCENA PROMO „ występ w dn 27.07 na głównej scenie w godz. 17-19.30 . Proszę o przesłanie na maila greenstar@post.pl 
ZGŁOSZENIE 
1. Nazwa Zespołu 
2.Zdjęcie 
3.Link teledysku ( max dwóch ) 
4. MP3 Proponowanych 2 utworów 
5. Ilośc osób w zespole 
6.telefon kontaktowy

Wystarczy, że dostosujecie się do wymagań firmy Green Star i wyślecie swoje zgłoszenie do końca kwietnia. To wielka szansa, aby pokazać się przed największą publiczność w świecie disco polo!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo w kusej sukience odsłoniła pośladek!
  2. Producenci znani z modyfikacji utworów wydali autorską produkcję! Podbiją tym rynek disco polo?
  3. Nowy energetyzujący przebój od Sławomira! Gwiazdor Rock Polo wzbije się z tą premierą na sam szczyt?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.