Reklama


Reklama

Wymarzone wesele z zespołem Piękni i Młodzi! Wyjątkowe wydarzenie w życiu młodej pary!

2019-04-28T13:11:00+02:00 Wymarzone wesele z zespołem Piękni i Młodzi! Wyjątkowe wydarzenie w życiu młodej pary! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/04/wymarzone-wesele-z-zespolem-piekni-i-mlodzi-wyjatkowe-wydarzenie-w-zyciu-mlodej-pary-1556449856.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Gwiazdy muzyki disco polo na wspaniałym weselu!

Reklama

Jeden z najpopularniejszych zespołów ze świata disco polo, czyli Piękni i Młodzi na swoim koncie mają mnóstwo występów. Raz grają dla wielotysięcznej publiczności, a czasem jako gwiazdy disco polo na weselu. W minioną sobotę zespół Piękni i Młodzi razem z gośćmi weselnymi bawili się w rytm przebojów takich jak "Kocham się w Tobie", czy "Chciałabym spać z Tobą.

Zobacz również: „Przykumaj te kocie ruchy” discopolowym hitem w sieci?! Internauci już komentują!

Zespół Piękni i Młodzi pojawił się na weselnej imprezie u Kasia i Krzysztofa w formie gwiazdy wieczoru chociaż tego dnia to właśnie młoda para była najważniejsza. Magda Narożna, Dawid Narożny oraz Daniel Wilczewski zrobili niesamowite show, w którym bardzo aktywnie uczestniczyli wszyscy goście weseleni.

Jak sam zespół disco polo wyznał na swoim fanpage - "Zarówno Para Młoda jak i wspaniali goście weselni przekazali nam ogromną dawkę pozytywnych emocji, które trzymają nas aż do teraz!". Ogromna dawka energii to najważniejsza rzecz, którą publiczność może dać zespołowi na scenie.

Artyści disco polo coraz częściej są zapraszani jako gwiazdy na wesele. Mimo, że to dość droga forma urozmaicenia imprezy młodej pary, ale nie brakuje chętnych, którzy zapraszają Pięknych i Młodych, Zenona Martyniuka, czy zespół Mig na swoją najważniejszą uroczystość w życiu!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo za sterami samolotu! To jedna z najlepszych produkcji na rynku muzycznym?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Kolejny, obowiązkowy hit na weselnych playlistach? Posłuchajcie najnowszej produkcji Emaill!
  2. Gwiazda z branży disco polo skutecznie prowokuje dekoltem. Efekt jest zniewalający!
  3. Pilne! Ważne oświadczenie w sprawie 7 edycji ŁÓDŹ DISCO FEST 2020!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.