Reklama
Polecamy


Reklama

Wykonawcy disco polo odpalili petardę! Najlepsza premiera tego roku od Long & Junior?

2020-03-30T13:58:00+02:00 Wykonawcy disco polo odpalili petardę! Najlepsza premiera tego roku od Long & Junior? https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/wykonawcy-disco-polo-odpalili-petarde-najlepsza-premiera-tego-roku-od-long-junior-1585243862.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Piosenka pt. „Jestem na Jutubie”, to doskonała propozycja dla fanów muzyki tanecznej, z fajnym, chwytliwym tekstem

Reklama

Formacja Long&Junior wrzuciła do sieci piosenkę, która zdobywa całą masę pozytywnych opinii. Popieramy oburącz tę chwalebną falę!

Zobacz również: Ciężko oderwać wzrok! Wokalista disco polo zaśpiewał dla swojej przepięknej żony! VIDEO

Zespół Long&Junior zasłynął w świecie disco kilkoma bardzo popularnymi hitami. Piosenki „Tańcz tańczy tańcz” czy „Bądź moją królową” wprowadziły ich na salony świata gwiazd stale i bezpowrotnie. Chłopaki nie spoczywają jednak na laurach, czego efektem jest ich najnowsza premiera!

Piosenka pt. „Jestem na Jutubie”, to doskonała propozycja dla fanów muzyki tanecznej, z fajnym, chwytliwym tekstem. Dodatkowo utwór ubrany został w dobrze zmontowany, nowoczesny obraz.

Piękne tancerki i jak zwykle przystojni wokaliści z grupy Long&Junior to już wystarczające argumenty by odpalić nowość w Youtubie, bo jak sugeruje tytuł, przebój jest już na „jutubie”.

Zobacz również: Jak brzmi nieśmiertelne disco polo w nieco nowoczesnym wydaniu? Zobaczcie muzyczną odpowiedź!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo podkręcił prędkość! Złamane przepisy i uszkodzone auto to tylko część problemów!
  2. Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!
  3. Ciężko oderwać wzrok! Wokalista disco polo zaśpiewał dla swojej przepięknej żony! VIDEO


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.