2019-08-14T10:30:00+02:00 Wyjątkowy utwór na największym weselu disco polo w Polsce! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/08/wyjatkowy-utwor-na-najwiekszym-weselu-disco-polo-w-polsce-1565685220.jpg

Wyjątkowy utwór na największym weselu disco polo w Polsce!

Redakcja , 14 Sierpień 2019  10:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Wyjątkowy utwór na największym weselu disco polo w Polsce!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Czekam na festiwal i nagram sobie to wykonanie, aby kiedyś pokazywać je naszym dzieciom i wnukom

Reklama

Robert Klatt z zespołu Classic w Mrągowie wykona utwór, który jest wyjątkowy dla jego rodziny. Artysta wie, jak powiedzieć „kocham”.

Początkowo planowaliśmy z Mariuszem zaśpiewać na scenie „Jarzębinę czerwoną”, ale zmieniliśmy zdanie i na Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie wykonamy „Paloma, Paloma” – wyjaśnia Robert Klatt z formacji Classic, dla którego ta romantyczna piosenka jest nierozerwalnie związana z historią jego rodziny.

Zobacz również: Dzieci lidera zespołu Bayer Full atakują sieć wyśmienitą premierą! Zapowiada się nowy przebój disco polo?!

– Śpiewam ją rodzicom na każdą rocznicę ślubu. Jest idealna, by uczcić miłość dwojga ludzi i działa niczym dobre zaklęcie na przyszłość – zdradza wokalista. I rzeczywiście coś musi w tym być, bo Danuta i Jerzy Klattowie w tym roku świętować będą swoje szmaragdowe gody. – Chciałbym, abyśmy i my z Izą doczekali takich obchodów – dodaje z rozmarzeniem artysta.

Nauczony rodzinną tradycją swojej żonie również powtarza: „Bo oczy masz piękne jak księżyc, jak gwiazdy na niebie. Gdy patrzę w Twe oczy, tak zawsze bym śpiewał dla Ciebie”. – Po raz pierwszy wykonałem dla ukochanej ten utwór na scenie w czasie naszego wesela. W tamtej chwili widziałem w oczach mamy i taty łzy wzruszenia. Płakała również moja Iza. Byłem pewien, że tradycja zrobi swoje i tak już co roku powtarzam go – przyznaje z uśmiechem Robert Klatt.

Dobre zaklęcie na przyszłość

Na 17. rocznicę zaśpiewa Izie „Palomę” w wyjątkowy sposób – wykona ją na scenie 16 sierpnia w czasie Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie, który będzie transmitowany przez stację Polsat. – Mam duszę romantyka. Dlatego tym bardziej cieszę się, że cała Polska zobaczy, jak bardzo kocham moją żonę – podkreśla gwiazdor.

Razem z Mariuszem Winnickim już zaczęli przygotowywać specjalną aranżację do przeboju. – To musi być coś spektakularnego – zaznacza artysta. Co o takim prezencie od męża myśli Izabela Klatt? – Jesteśmy małżeństwem od 17 lat. Robert doskonale wie, czym sprawić mi przyjemność. „Paloma, Paloma” to piosenka, którą może mi śpiewać bez końca, a ja niezmiennie będę zachwycona.

Zobacz również: Prześliczna gwiazda disco polo kusi zgrabnymi ciałem! Uwagę zwracają Jej piękne, długie nogi!

Czekam na festiwal i nagram sobie to wykonanie, aby kiedyś pokazywać je naszym dzieciom i wnukom – podsumowuje.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Gorąca premiera Topky pt. Szpile! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz podbiją tym branżę disco polo?! 'Powrót w wielkim stylu'
  2. Gorące zdjęcie Topek podbija sieć! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz wyglądają jak prawdziwe modelki! Fani oczarowani!
  3. Śliczna gwiazdeczka disco polo kusi imponującym biustem! Gorące zdjęcia znanej gwiazdy!
  4. Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają świat disco polo wyjątkową premierą! To nowa wersja jednego z największych hitów rodzeństwa!
  5. Śliczna gwiazda disco polo zachwyca zgrabną figurą! Wszystko przez taniec na szpilkach?!
  6. Idealne ciało ślicznej gwiazdy disco polo! Fanom opadły szczęki!
  7. Ogromny sukces Marcina Millera i zespołu Boys! Gwiazdor disco polo zgarnął pokaźną nagrodę. Wiemy za co!
  8. Jesika odświeżyła utwór, który kiedyś nuciła cała Polska! Brzmi lepiej niż oryginał?!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami