2023-01-09T14:22:00+01:00 Wyjątkowy koncert w Lubinie: Skolim i Boys na jednej scenie. Gala Disco vol.8 żegna się z publicznością w Już 28 stycznia odbędzie się ósma i ostatnia edycja wydarzenia. Jest to więc jedyna i niepowtarzalna okazja, by na własnej skórze poczuć co sprawia, że lubińska impreza w https://disco-polo.info/uploads/news/wyjatkowy-koncert-w-lubinie-skolim-i-boys-na-jednej-scenie-gala-disco-vol8-zegna-sie-z-publicznoscia-w-wielkim-stylupng.png

Wyjątkowy koncert w Lubinie: Skolim i Boys na jednej scenie. Gala Disco vol.8 żegna się z publicznością w wielkim stylu

Autor: Adam Begier , 09 Styczeń 2023  14:22
Wyjątkowy koncert w Lubinie: Skolim i Boys na jednej scenie. Gala Disco vol.8 żegna się z publicznością w wielkim stylu
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Już 28 stycznia odbędzie się ósma i ostatnia edycja wydarzenia. Jest to więc jedyna i niepowtarzalna okazja, by na własnej skórze poczuć co sprawia, że lubińska impreza w rytmach disco jest tak wyjątkowa.Reklama

  Reklama

  Gala Disco to cykliczna impreza karnawałowa na skalę nieporównywalną do innych wydarzeń w regionie. Stwierdzenie, że na stałe wpisała się w historię sceny rozrywkowej Dolnego Śląska nie jest przesadą. Przez niemal dekadę Gala Disco przyciągnęła ponad 30 tysięcy uczestników. Już 28 stycznia odbędzie się ósma i ostatnia edycja wydarzenia. Jest to więc jedyna i niepowtarzalna okazja, by na własnej skórze poczuć co sprawia, że lubińska impreza w rytmach disco jest tak wyjątkowa.

  Najgorętsza zimowa impreza w rytmach disco polo w samym sercu Zagłębia Miedziowego

  Ci, którzy mieli już okazję uczestniczyć w imprezie, nie kryją rozczarowania wiadomością o zamknięciu projektu. Informacja o zakończeniu przygody z Galą Disco została podana przez organizatorów jesienią. Przez osiem lat na scenie wystąpiło ponad 60 artystów. Muzyka na żywo w wykonaniu najjaśniejszych gwiazd rodzimej sceny rozgrzewała do czerwoności parkiet Hali RCS w Lubinie. Choć nie tylko! Warto przypomnieć, że pierwsza impreza pod szyldem Gali Disco odbyła się w Hali Stulecia we Wrocławiu. 31 stycznia 2015 był przełomową datą, kiedy pomysł przekuty został w czyn, a jego realizacja okazała się początkiem niemal dziesięcioletniej przygody.

  Zobacz również: Kordian zaskakuje fanów! W najnowszym teledysku wystąpią rodzice gwiazdy disco polo. Pokaże wiele ze swojego prywatnego życia!

  Koncert na lubińskiej hali RCS rozpocznie się już o godzinie 18:00. Publiczność porwą do tańca największe przeboje najpopularniejszych artystów polskiej muzyki rozrywkowej. Idealny, imprezowy nastrój uczestników zapewni wyjątkowy prowadzący- Kuba Adamiak, którego głos z pewnością kojarzą słuchacze programu SuperNovy Dzień emitowanego na antenie Radia SuperNova. Ta ogólnopolska rozgłośnia objęła Galę Disco vol.8 swoim patronatem medialnym, podobnie jak discopolo-info-  największy tematyczny portal internetowy. Zaufanie i wsparcie tak dużych mediów o ogólnokrajowym zasięgu pozwala stwierdzić, że poprzeczka jest postawiona bardzo wysoko.

  Reklama

  Zaskakująca lista artystów! Na hali RCS w Lubinie wystąpi czołówka polskiej sceny disco polo

  Tegoroczna edycja zabawy, czyli Gala Disco vol.8, może poszczycić się fantastycznym line-upem. Wykonawcy, którzy wystąpią w Lubinie 28 stycznia, znani są z ogólnokrajowych koncertów transmitowanych przez największe stacje, takich jak choćby Roztańczony PGE Narodowy. Ich przeboje królują na antenach największych rozgłośni radiowych, a nazwiska przyciągają tłumy. Zespoły, które będzie można usłyszeć na żywo w ostatni weekend stycznia to marki same w sobie, które są gwarancją wyśmienitej zabawy. Nie zabraknie najświeższych hitów, jak i klasyków gatunku znanych publiczności w każdym wieku.

  Niepowtarzalny klimat imprezy jest wypadkową wielu czynników, jednak decydującym zdaje się być niesamowite wyczucie w doborze artystów. Trafiając w różnorodne gusta organizatorzy udowadniają, że są na bieżąco z muzycznymi trendami. Podczas Gali Disco vol.8 na scenie zaprezentują się zespoły Playboys, After Party, Zespół Szpilki, DiscoBoys, Łobuzy. Ponadto w trakcie wydarzenia odbędą się także koncerty młodych solowych wykonawców- zagrają Miły Pan oraz Skolim. Oprócz tego na scenie będzie również obecny Woners, który pojawi się na scenie w towarzystwie uczestników Tik-show: Sebastiana Kowalczyka, Anasteishii Zakhandrevich i Mansa Vechessa. Całość dopięta zostanie występem kultowego zespołu Boys.

  To już jest koniec. W styczniu zagrają po raz ostatni. Pożegnalna Gali Disco w Lubinie

  Gala Disco vol.8  to już ostatnia impreza pod znanym wszystkim lubinianom szyldem. Już 28 stycznia 2023 roku, o godzinie 18:00 odbędzie się pożegnalny koncert. Jest to więc niepowtarzalna okazja na spotkanie z wieloma artystami i zabawę przy hitach takich jak „Dawaj tu byku na melanż”, „Kiss me baby”, „Małolatki” czy „Jesteś szalona”. Tak jak w przypadku poprzednich edycji, poza standardowymi, organizator udostępnił także bilety w wersji VIP- do nabycia w salonach sieci empik, a także w większości bileterii internetowych. Po więcej szczegółowych informacji odsyłamy na oficjalny profilu Gali oraz na www.galadisco.pl

  Reklama
  Galeria zdjęć:
  Plik Gala-Disco-Vol8--4.jpg
  Plik Gala-Disco-Vol8--3.jpg
  Plik Gala-Disco-Vol8--5.jpg
  Plik Gala-Disco-Vol8--2.png
  Plik Gala-Disco-Vol8--1.png
  Plik Gala-Disco-Vol8--2.jpg
  Plik uczestniczki-imprezy-gala-disco-w-lubinie.jpg_0..jpg
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  DIADEM - Z TOBĄ

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Power Boy wśród Rolników: Gwiazda Disco Polo na warszawskim proteście
  2. Festiwal Disco Ostróda 2024! Wielka impreza disco polo już 19 i 20 lipca! Kto wystąpi? Bilety
  3. Jorrgus zaskakuje nową produkcją! "GPS" - posłuchaj jako pierwszy!
  4. Kobieca odsłona hitu "Halo Księżniczko" podbija sieć! Nie uwierzysz, kim jest ta TAJEMNICZA piękność! Podbije rynek DISCO POLO?!
  5. Kiedy Disco Polo w telewizji?
  6. Nowość: Bartii zaskakuje emocjonalną balladą "Winna" - Musisz to usłyszeć
  7. Milionowy sukces na YouTube! Czy 'Ogień' Focusa i Blondi to najlepszy duet disco polo?
  8. Dawid Narożny z Pięknych i Młodych zaśpiewał "Niewiarę" na 18-stce | VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie