2018-12-24T18:00:00+01:00 Wyjątkowy gest Zenona Martyniuka (Akcent) "Dał im uśmiech"! Obdarował dzieci z Domu Dziecka łakociami i... nadzieją, że ich los też może się odmienić. https://disco-polo.info/uploads/news/2018/12/wyjatkowy-gest-zenona-martyniuka-akcent-dal-im-usmiech-1545587930.jpg Disco-Polo.info

Wyjątkowy gest Zenona Martyniuka (Akcent) "Dał im uśmiech"!


Obdarował dzieci z Domu Dziecka łakociami i... nadzieją, że ich los też może się odmienić.

Autor: Adam Begier, 24 Grudzień 2018  18:00
Źródło zdjęć: Marek Kwiecień
Wyjątkowy gest Zenona Martyniuka (Akcent) "Dał im uśmiech"!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Zdjęcie bez Koszulki Loverboya z Basenu na Kanarach Podbija Internet
 2. Tłumy szalały na koncercie Kordiana w Malanowie! Zobacz, co się tam działo!
 3. Lares wejdzie na szczyt?! Niespodzianka dla fanów lat '90! Gwiazdy disco polo zaskakują premierą "Odeszłaś tak zwyczajnie"!
Reklama

Na jego koncerty przychodzą tłumy spragnione nie tylko muzyki. Ludzie chcą zobaczyć króla disco polo, tego, który sprzedaje najwięcej płyt i o którego bogactwie krążą legendy. Ale ostatnio Zenon Martyniuk miał poważną „konkurencję”. Gdy odwiedził Dom Dziecka w Krasnem, niedaleko swojej rodzinnej Grabówki, był dla małych mieszkańców ważnym gościem... do momentu, gdy zobaczyli prezenty, które ze sobą przywiózł. – Blask Zenka w jednej chwili osłabł – żartuje w rozmowie z nami dyrektor placówki Anna Zieniewicz. I jest zespołowi Akcent bardzo wdzięczna za wszelką pomoc.

Zobacz również: Nowy hit disco polo od Żaku "Czternastka w Maxie" – teledysk pełen pięknych kobiet podbija internet!

Mówił, że warto mieć marzenia

– Już raz dostaliśmy od Zenka kilkanaście tysięcy złotych, za które wyremontowaliśmy sale naszych podopiecznych, kupiliśmy nowe oświetlenie. Tym razem panowie Martyniuk i Ryszard Warot przyjechali do nas przygotowani jak na koncert – opowiada dyrektor Domu Dziecka w Krasnem. Jak udało się nam dowiedzieć, muzycy zrobili wcześniej ogromne zakupy i przywieźli dla 52 wychowanków paczki ze słodyczami. Na nich też czekała niespodzianka... Gdy Zenek usłyszał dobiegający ze świetlicy śpiew dzieci i swój największy przebój „Przez twe oczy zielone”, z miejsca wskoczył na scenę. – To było coś niesamowitego, że taka gwiazda wystąpiła u boku naszych podopiecznych, a później cierpliwie odpowiadała na ich pytania – dodaje pani Anna. Lider zespołu Akcent szybko nawiązał z dziećmi kontakt. Spędził z nimi aż trzy godziny, grał na gitarze i śpiewał wspólnie kolędy. – Czułem się jak w rodzinie – wyznaje Zenon. – Opowiadałem im o tym, że jako mały chłopiec też nie miałem w życiu lekko – dodaje. W jego domu się nie przelewało, ale Martyniuk marzył, że kiedyś zostanie znanym piosenkarzem. – Podziwiałem na scenie grupę Boney M., a po latach okazało się, że nawet z nią wystąpiłem – kontynuuje. I jest szczęśliwy, że dotarł w życiu do takiego etapu, w którym może dzielić się z innymi tym, co ma. – Łza się w oku kręciła, bo tyle osób pomogło nam w tej akcji. Na podziękowania zasłużyli: Wojciech Grodzki, Marek Kwiecień, Katarzyna Martyniuk, Damian Kułaga, Rafał Bieluczyk i Grzegorz Trykożko – wymienia artysta.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
BOSKY - Ta Jedyna

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Konrad Skolim Skolimowski i jego życie prywatne: Czy Skolim ma żonę?
 2. Mega Premiera: Skolim, Divix, Hellfield w Hicie "Bebecita"!
 3. Żaku wkracza na scenę z nowym hitem "Czternastka w Maxie"
 4. Wokalistki Top Girls to najpiękniejszy girls band w disco polo? Zobaczcie te zmysłowe i ponętne dekolty!
 5. Justyna Lubas zachwyca na żywo z hitem "Po co"!
 6. Arek Kopaczewski znów zachwyca: Nowa wersja hitu "Będziesz przy mnie" zespołu Boys
 7. Damian Sółkowski zapowiada nowy teledysk zespołu Suesto: "Polećmy do gwiazd"
 8. Nie ma sobie równych?! Tak wokalistka disco polo skrada serca Polaków swoim wizerunkiem!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie