Reklama


Reklama

Wyjątkowy gest Zenona Martyniuka (Akcent) "Dał im uśmiech"!

2018-12-24T18:00:00+01:00 Wyjątkowy gest Zenona Martyniuka (Akcent) "Dał im uśmiech"! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/12/wyjatkowy-gest-zenona-martyniuka-akcent-dal-im-usmiech-1545587930.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Marek Kwiecień
Reklama


Ogólna

Obdarował dzieci z Domu Dziecka łakociami i... nadzieją, że ich los też może się odmienić.

Reklama

Na jego koncerty przychodzą tłumy spragnione nie tylko muzyki. Ludzie chcą zobaczyć króla disco polo, tego, który sprzedaje najwięcej płyt i o którego bogactwie krążą legendy. Ale ostatnio Zenon Martyniuk miał poważną „konkurencję”. Gdy odwiedził Dom Dziecka w Krasnem, niedaleko swojej rodzinnej Grabówki, był dla małych mieszkańców ważnym gościem... do momentu, gdy zobaczyli prezenty, które ze sobą przywiózł. – Blask Zenka w jednej chwili osłabł – żartuje w rozmowie z nami dyrektor placówki Anna Zieniewicz. I jest zespołowi Akcent bardzo wdzięczna za wszelką pomoc.

Zobacz również: Gwiazda muzyki disco polo w zmysłowej bieliźnie! Ten model hitem jesieni?! Zobaczcie jak podkreśla biust!

Mówił, że warto mieć marzenia

– Już raz dostaliśmy od Zenka kilkanaście tysięcy złotych, za które wyremontowaliśmy sale naszych podopiecznych, kupiliśmy nowe oświetlenie. Tym razem panowie Martyniuk i Ryszard Warot przyjechali do nas przygotowani jak na koncert – opowiada dyrektor Domu Dziecka w Krasnem. Jak udało się nam dowiedzieć, muzycy zrobili wcześniej ogromne zakupy i przywieźli dla 52 wychowanków paczki ze słodyczami. Na nich też czekała niespodzianka... Gdy Zenek usłyszał dobiegający ze świetlicy śpiew dzieci i swój największy przebój „Przez twe oczy zielone”, z miejsca wskoczył na scenę. – To było coś niesamowitego, że taka gwiazda wystąpiła u boku naszych podopiecznych, a później cierpliwie odpowiadała na ich pytania – dodaje pani Anna. Lider zespołu Akcent szybko nawiązał z dziećmi kontakt. Spędził z nimi aż trzy godziny, grał na gitarze i śpiewał wspólnie kolędy. – Czułem się jak w rodzinie – wyznaje Zenon. – Opowiadałem im o tym, że jako mały chłopiec też nie miałem w życiu lekko – dodaje. W jego domu się nie przelewało, ale Martyniuk marzył, że kiedyś zostanie znanym piosenkarzem. – Podziwiałem na scenie grupę Boney M., a po latach okazało się, że nawet z nią wystąpiłem – kontynuuje. I jest szczęśliwy, że dotarł w życiu do takiego etapu, w którym może dzielić się z innymi tym, co ma. – Łza się w oku kręciła, bo tyle osób pomogło nam w tej akcji. Na podziękowania zasłużyli: Wojciech Grodzki, Marek Kwiecień, Katarzyna Martyniuk, Damian Kułaga, Rafał Bieluczyk i Grzegorz Trykożko – wymienia artysta.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Disco polo w nowoczesnym wydaniu kluczem do sukcesu?! Patryk Grey prezentuje coś nowego!
  2. Angelika z Top Girls na randce?! Wokalistka disco polo zaskoczyła wyjątkowym towarzystwem!
  3. Popularny Youtuber z UK szczerze skomentował legendarną formację disco polo - Top One! Wszyscy w szoku!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.