Reklama
Polecamy


Reklama

Wyjątkowy debiut na rynku disco polo z uwielbianym muzykiem!

2019-01-28T18:00:00+01:00 Wyjątkowy debiut na rynku disco polo z uwielbianym muzykiem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/01/wyjatkowy-debiut-na-rynku-disco-polo-z-uwielbianym-muzykiem-1548691727.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Zapowiedź

To będzie wybuchowy początek kariery zespołu Coco Jumbo?!

Reklama

Coco Jumbo, czyli świeża grupa z doświadczonym liderem Kubą Sałachem (ex Veegas) właśnie opublikowała zapowiedź ich pierwszego klipu zatytułowanego "Dziewczyno nie zmieniaj się"!

Zobacz również: Piekielnie piękna gwiazda disco polo na tle luksusowego auta! Uwagę zwracają jej nogi!

Utwór tyczy się kobiecej wrażliwości i sposób w jaki płeć piękna postrzega świat. Nie jest najważniejsza pogoń za światem, modą, facetami a wrażliwość i akceptowanie siebie.

Jest gitara z której słynie Kuba, piękna modelka i tajemnicza scenografia… Na oficjalny teledysk musimy poczekać do wtorku 29 stycznia!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Premiera na jesienne dni! Ten utwór disco polo pokochają wszyscy, którzy tęsknią za latem!
  2. Marcin Miller (BOYS) otrzymał list z Japonii! Jego treść wzbudza wiele emocji!
  3. Wykonawca disco polo posądzony o pedofilię!? Dramat nastolatki rozegrał się w internecie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.