2021-12-13T17:47:00+01:00 Optymistyczna nowość zespołów Soleo i Coco Jumbo podbija sieć! 'Życie jest piękne' stanie się nowym hi https://disco-polo.info/uploads/news/optymistyczna-nowosc-zespolow-soleo-i-coco-jumbo-podbija-siec-zycie-jest-piekne-stanie-sie-nowym-hitem-disco-polojpg.jpg

Optymistyczna nowość zespołów Soleo i Coco Jumbo podbija sieć! 'Życie jest piękne' stanie się nowym hitem disco polo?!

Redakcja , 13 Grudzień 2021  17:47
Optymistyczna nowość zespołów Soleo i Coco Jumbo podbija sieć! 'Życie jest piękne' stanie się nowym hitem disco polo?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Kamil Jaworski do współpracy przy nowym kawałku zaprosił młody zespół disco polo - Coco Jumbo.


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Wykonawcy disco polo w nowym kawałku śpiewają o tym, ażeby w życiu się nie poddawać i dzielnie podążać za swoimi marzeniami!

Zobacz również: Wielki smutek w rodzinie królowej śląskich szlagierów! Teresa Werner w żałobie - podzieliła się z fanami ogromną tragedią! Internauci współczują!

W disco polo powstaje coraz więcej duetów. Jeśli dwoje artystów decyduje się połączyć swoje siły, to musi wyjść z tego coś naprawdę wyjątkowego!

Reklama

Zespół Soleo to prawdziwa kopalnia przebojów. Formacja, której liderem jest Kamil Jaworski wylansowała już mnóstwo hitów, które doskonale sprawdzają się na każdej tanecznej imprezie. Przy kawałkach takich jak: “Ania i Hania”, “Słodko słodka”, czy “Słoneczny patrol” nóżka aż sama chodzi!

Nowy kawałek zespołu Soleo! Artyści do współpracy zaprosili kolegów z branży!

Uwielbiany zespół disco polo przygotował na koniec roku swoim sympatykom niezwykłą niespodziankę. W sieci pojawił się premierowy klip grupy Soleo, który powstał do utworu “Życie jest piękne”! To wyjątkowo optymistyczna piosenka, której można słuchać całymi godzinami!

Kamil Jaworski do współpracy przy nowym kawałku zaprosił młody zespół disco polo - Coco Jumbo. Połączone siły artystów dały naprawdę zaskakujący efekt, który sprawia, że gorąca produkcja ma ogromne szanse, by stać się hitem nadchodzącego karnawału!

“Życie jest piękne” to utwór z przesłaniem. Wykonawcy disco polo śpiewają o tym, ażeby w życiu się nie poddawać i dzielnie podążać za swoimi marzeniami. W końcu to od nas zależy jak będzie wyglądała nasza przyszłość!

Fani disco polo zostawili pod klipem wiele pozytywnych opinii.

Reklama

“Mega utwór, wpada w ucho”

“Bardzo pozytywny kawałek”

“Genialna piosenka, piękne brzmi”

Wielbiciele artystów nie mają najmniejszej wątpliwości. Nowa produkcja tego duetu ostro namiesza w branży. To naprawdę udany kawałek, przy którym aż chce się żyć!

Zobacz również: Magdalena Narożna młodnieje w oczach?! Gwiazda disco polo znów skorzystała z zabiegów, które poprawiły jej wygląd i samopoczucie! Jak TERAZ wygląda?!

Reklama

SOLEO & COCO JUMBO - Życie Jest Piękne

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: SOLEO & COCO JUMBO - Życie Jest Piękne
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. 20 milionów na koncie znanych gwiazd disco polo! Defis, MiłyPan i Bogdan Borowski zostawili konkurencję daleko w tyle!
  2. Znany producent odświeżył wielki przebój popularnej grupy disco polo After Party! Internauci zachwyceni komentują NOWOŚĆ!
  3. Taneczna premiera Adama Chroli podbija serca fanów! Zdolny muzyk disco polo stworzył hit wszystkich imprez okolicznościowych?!
  4. Emilia Sanecka i Zenon Martyniuk w duecie?! Gwiazda Daj to Głośniej zachwycona Królem disco polo!
  5. Marcin Miller Boys dumny z bycia dziadkiem! Dostał niezwykły prezent od swojego wnuka!
  6. Znana wokalistka disco polo przyłapana w nietypowej dla niej sytuacji! Czy gwiazda przebranżowi się dla nowej pasji?!
  7. Dawid Narożny będzie miał przeszczep? Wpis gwiazdora disco polo wywołał poruszenie w sieci!
  8. Paula Karpowicz - Topky zachwyca w Zakopanem! Zobaczcie jak wygląda śliczna gwiazda disco polo!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami