2021-12-13T17:47:00+01:00 Optymistyczna nowość zespołów Soleo i Coco Jumbo podbija sieć! ”Życie jest piękne” stanie się nowy Kamil Jaworski do współpracy przy nowym kawałku zaprosił młody zespół disco polo - Coco Jumbo. https://disco-polo.info/uploads/news/optymistyczna-nowosc-zespolow-soleo-i-coco-jumbo-podbija-siec-zycie-jest-piekne-stanie-sie-nowym-hitem-disco-polojpg.jpg Disco-Polo.info

Optymistyczna nowość zespołów Soleo i Coco Jumbo podbija sieć! ”Życie jest piękne” stanie się nowym hitem disco polo?!


Autor: Goliat, 13 Grudzień 2021  17:47
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Kamil Jaworski do współpracy przy nowym kawałku zaprosił młody zespół disco polo - Coco Jumbo.

Optymistyczna nowość zespołów Soleo i Coco Jumbo podbija sieć! ”Życie jest piękne” stanie się nowym hitem disco polo?!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Joanna Narożna zaskakuje! Tak śpiewa na żywo nowy utwór „Przytul mnie jak dawniej”
  2. Mega premiera! Skolim zachwyca nowym utworem „Lepszy Sen” – czy to hit 2025 roku?
  3. Sławomir Świerzyński o wojnie na Ukrainie! To co wrzucił gwiazdor disco polo chwyta za serce!
Reklama

    Wykonawcy disco polo w nowym kawałku śpiewają o tym, ażeby w życiu się nie poddawać i dzielnie podążać za swoimi marzeniami!

    PRZECZYTAJ TAKŻE:
    Focus z nowym hitem „Brodacze” – ten utwór podbije nie tylko parkiety, ale i salony barberskie!

    W disco polo powstaje coraz więcej duetów. Jeśli dwoje artystów decyduje się połączyć swoje siły, to musi wyjść z tego coś naprawdę wyjątkowego!

    Reklama

    Zespół Soleo to prawdziwa kopalnia przebojów. Formacja, której liderem jest Kamil Jaworski wylansowała już mnóstwo hitów, które doskonale sprawdzają się na każdej tanecznej imprezie. Przy kawałkach takich jak: “Ania i Hania”, “Słodko słodka”, czy “Słoneczny patrol” nóżka aż sama chodzi!

    Nowy kawałek zespołu Soleo! Artyści do współpracy zaprosili kolegów z branży!

    Uwielbiany zespół disco polo przygotował na koniec roku swoim sympatykom niezwykłą niespodziankę. W sieci pojawił się premierowy klip grupy Soleo, który powstał do utworu “Życie jest piękne”! To wyjątkowo optymistyczna piosenka, której można słuchać całymi godzinami!

    Kamil Jaworski do współpracy przy nowym kawałku zaprosił młody zespół disco polo - Coco Jumbo. Połączone siły artystów dały naprawdę zaskakujący efekt, który sprawia, że gorąca produkcja ma ogromne szanse, by stać się hitem nadchodzącego karnawału!

    “Życie jest piękne” to utwór z przesłaniem. Wykonawcy disco polo śpiewają o tym, ażeby w życiu się nie poddawać i dzielnie podążać za swoimi marzeniami. W końcu to od nas zależy jak będzie wyglądała nasza przyszłość!

    Fani disco polo zostawili pod klipem wiele pozytywnych opinii.

    Reklama

    “Mega utwór, wpada w ucho”

    “Bardzo pozytywny kawałek”

    “Genialna piosenka, piękne brzmi”

    Wielbiciele artystów nie mają najmniejszej wątpliwości. Nowa produkcja tego duetu ostro namiesza w branży. To naprawdę udany kawałek, przy którym aż chce się żyć!

    SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
    Mega premiera! „Wariatka„ Roxaok i Soboty - Czy to nowy hit Disco Polo?

    Reklama

    SOLEO & COCO JUMBO - Życie Jest Piękne

    Kliknij na obrazek, aby obejrzeć teledysk

    Obserwuj nas w social mediach:



    PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
    1. Nowość disco polo! ”Hej Wesele” zespołu Kogiel Mogiel robi furorę – już ponad 310 tysięcy wyświetleń
    2. Zmiany personalne w grupie Magik Band - kto tworzy zespół, obecny skład!
    3. Król disco polo Zenon Martyniuk dalej przyciąga tłumy! Klub wypełniony po brzegi
    4. Porażające nagranie trafiło do sieci! Kuba Urbański z Playboys pokazał klub Mega Music Wilga po pożarze
    5. Zakochana Ann powraca z nowym utworem ”Jeśli Mnie Kochasz”
    6. Opadną Wam szczęki! Niemal naga Marta Konopla kusi fanów! Yoko w skąpej stylizacji
    7. PILNE! Wielka afera wokół odwołanych koncertów disco polo. Ogromna kara i co dalej?
    8. Ronnie Ferrari rozbił bank! „Chciałbym byś” w milionach wyświetleń i na 2 miejscu na YouTube
    NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
    Obserwuj nas w social mediach
    Twórz portal razem z nami
    Wiadomości
    Teledyski
    Zespoły