2018-12-14T10:28:00+01:00 Wyjątkowe zakończenie roku w rytmach disco! Sylwester 2018 na Stadionie Śląskim! Sylwestrowa Moc Przebojów 2018 - najpopularniejsze hity ostatniego półwiecza! Polsat zaprasza na dyskotekę roku! https://disco-polo.info/uploads/news/2018/12/wyjatkowe-zakonczenie-roku-w-rytmach-disco-sylwester-2018-na-stadionie-slaskim-1544721977.jpg

Wyjątkowe zakończenie roku w rytmach disco! Sylwester 2018 na Stadionie Śląskim!

Autor: Adam Begier , 14 Grudzień 2018  10:28
Wyjątkowe zakończenie roku w rytmach disco! Sylwester 2018 na Stadionie Śląskim!
Źródło zdjęć: telewizja Polsat / Tomek Kaminski

Sylwestrowa Moc Przebojów 2018 - najpopularniejsze hity ostatniego półwiecza! Polsat zaprasza na dyskotekę roku!Reklama

POLSAT w tym roku odpala największą imprezę disco w „Kotle Czarownic”, czyli na kultowym Stadionie Śląskim. Tej sylwestrowej nocy królowie disco będą mogli wszystko. Zaleje was Niagara gwiazd. Impreza nafaszerowana będzie wspaniałymi nagrodami w konkursach. Gwarantujemy przeboje, przy których bawią się wszyscy u  nas i na świecie, niezależnie od wieku, okazji czy tanecznych umiejętności. Na tego niezwykłego Sylwestra zapraszają: Telewizja Polsat, Miasto Katowice oraz Województwo Śląskie.  Bądźcie z nami na Stadionie Śląskim i przed telewizorami. Rozpoczynamy o 20.  

Odliczanie czas zacząć. Już tylko niecałe cztery tygodnie dzielą nas od najgorętszej imprezy w ostatni dzień roku, czyli sylwestra na Stadionie Śląskim, na którym wspólnie z całą Polską powitamy nowy rok. To właśnie tam odbędzie się największa zimowa dyskoteka pod gołym niebem w Polsce, z listą przebojów, której dotąd nie ułożył jeszcze żaden DJ. Usłyszymy na niej hity, które rozpalą każdą imprezę - domówkę, prywatkę, wesele, czy imieniny! Największe przeboje disco światowej muzyki tylko w Polsacie! Transmisja Sylwestrowej Mocy Przebojów 2018 - 31 grudnia od  godziny 20. 

Zobacz również: Mirella Puchowska - nowe oblicze muzyki tanecznej! Posłuchaj przedpremiery pt. "Fake love"

Do tańca na pewno porwie publiczność frontmanka słynnego niemieckiego zespołu disco dance Boney M - Liz Mitchell. To właśnie ona śpiewała przebój wszech czasów „Rivers Of Babylon”,  „Daddy Cool” i zakazany w PRL hit grupy „Rasputin”. Usłyszymy królujący w latach 70. na szczytach list przebojów „Dancing Queen” i „Waterloo”, którym Abba wygrała konkurs Eurowizji w 1974 roku. Największe hity grupy zaprezentuje najlepszy na świecie cover band grupy, czyli THE SHOW A TRIBUTE TO ABBA ze Szwecji. Formacja ta powstała w 2001 roku. Wystąpiła w 40 krajach na 5 kontynentach. Koncerty zespołu powaliły na kolana łącznie już ponad 2 miliony osób na całym świecie. Największy show dała w Sao Paulo przy absolutnym zachwycie Brazylijczyków.  

Będziemy też tańczyć w rytm ognistego„Volare” i „Bamboleo”, odtwarzany potem przez wielu artystów w różnych językach. Na Stadionie Śląskim zagra go wspaniały zespół The Gipsy Band prezentujący piosenki właśnie z repertuaru tego hiszpańskiego zespołu!

Na największej zimowej dyskotece w Polsce nie zabraknie też królowej Maryli Rodowicz, która tym razem zaskoczy nas nie tylko kostiumami, ale i repertuarem. Tej nocy usłyszymy także wciąż grane od morza po Tatry przeboje, takie jak „Daj mi tę noc” w wykonaniu Sławomira i rytmicznego „Kalashnikova” Bregovica, który wykonają Enej i Maryla Rodowicz.  Enej jak zawsze porwie nas do tańca m.in. utworem „Skrzydlate ręce”, a Łobuzy rozbawią swoim „Ona czuje we mnie piniądz”. Ewa Farna wzruszyprzebojem „Wszystko albo nic”, zaś Michał Szpak zahipnotyzuje energetycznym „Color Of Your Life”. Piosenkę „Miłość w Zakopanem” – rekordzistkę wyświetleń na youtube – wyświetloną ponad 180 milionów razy – wykona oczywiście Sławomir.

Na chorzowskiej scenie zaśpiewają też między innymi: Grzegorz Hyży, Cleo, Ewelina Lisowska i  Feel. Sylwestra poprowadzą: Agnieszka Hyży, Paulina Sykut – Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor, Maciej Rock, a także Kabaret Para nr 2  czyli Beńcia i Reńcio (czyli Ewa Błachnio i Łukasz Kaczmarczyk) oraz młoda para nr 1 Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak.  W czasie tej nocy zobaczymy i usłyszymy aż ponad 250 artystów. Balet  poprowadzi słynny i utalentowany tancerz i choreograf Tomasz Barański.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2018 to ogromne wyzwanie realizacyjne i telewizyjne. Na Stadionie Śląskim powstanie ogromna multimedialna scena o całkowitej powierzchni 630 metrów kwadratowych. Szerokość zabudowy scenicznej to 100 metrów a wysokość – 22. Uzupełni ją prawie 650 mkw. ekranów ledowych i 950 urządzeń oświetleniowych. Moc nagłośnienia wyniesie 400 kW, a koncert pokaże 15 kamer. Warto dodać, że ciężar sceny to aż 300 ton czyli więcej niż waży największy samolot pasażerski na świecie. Tę gigantyczną transmisję ze Stadionu Śląskiego przygotowuje aż 350 osób.

Stadion Śląski od lat słynie nie tylko ze sportu, ale i z emocjonujących wydarzeń muzycznych. Jak chociażby tegoroczny koncert Guns N’ Roses, pierwszy po nowym otwarciu stadionu. Mamy więc nadzieję, że i na naszej imprezie będą się Państwo dobrze bawili.

Z uwagi na otoczenie Stadionu, usytuowanie w Parku Śląskim w bliskiej odległości od Śląskiego Ogrodu Zoologicznego, a także biorąc pod uwagę liczne prośby mieszkańców, organizatorzy postanowili zrezygnować z tradycyjnego pokazu sztucznych ogni.

Gospodarzami „Sylwestrowej Mocy Przebojów 2018” są Telewizja Polsat, Miasto Katowice i Województwo Śląskie, a organizatorami imprezy są Stadion Śląski i firma Music Company. Patronami medialnymi są Fakt i Radio Eska.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2018 - 31 grudnia od  godziny 20. w Polsacie!

Spotykamy się na Stadionie i przed telewizorami.

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Urlopowe CZUŁOŚCI! Marcin Siegieńczuk zabrał żonę do EGIPTU! Tylko nieliczni tak się bawią!
  2. Następny hit na horyzoncie? Gorąca premiera: Subacik prezentuje nowość pt. 'Gorąca'
  3. "Feromony" - Gorąca nowość od Lili w rytmie latino! Zobacz jako pierwszy!
  4. Zaskakująca metamorfoza Roxany Orłowskiej – Zobacz, jak teraz wygląda gwiazda disco polo
  5. "Ś.P. Disco polo .." - nowy teledysk gwiazdy disco polo szokuje!
  6. Szok! Kamil Kossakowski idzie w politykę?! Ogłosił start w wyborach! Co z disco polo?
  7. Viola nowa postać na rynku disco polo z singlem pt. "On jest dla mnie". Zobacz przedpremierę!
  8. Nowa gwiazda disco polo: Suesto i jego gorąca premiera „Pamiętaj skarbie”

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie