Reklama
Polecamy


Reklama

Wyjątkowa podróż poślubna gwiazdy disco polo! "Kupiliśmy po prostu bilety lotnicze i w drogę!"

2018-10-21T08:00:00+02:00 Wyjątkowa podróż poślubna gwiazdy disco polo! "Kupiliśmy po prostu bilety lotnicze i w drogę!" https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/10/wyjatkowa-podroz-poslubna-gwiazdy-disco-polo-kupilismy-po-prostu-bilety-lotnicze-i-w-droge-1539948820.png

Reklama


Źródła zdjęć: archiwum prywatne
Reklama


Życie gwiazd

Nietypowa podróż do dalekiego kraju

Reklama

Ślub, wesele, a później podróż poślubna. Ostatnie dni dla gwiazdora disco polo to bardzo aktywny czas. Mowa o Maczo, który dwa tygodnie temu stanął na ślubnym kobiercu. 

Maciej ze swoją żoną Anetą udali się w podróż poślubną. Młode małżeństwo wybrało dość nietypowy kierunek, bo polecieli do Tajlandii. 

Wyprawa do Tajlandii to nasza podróż poślubna. Zawsze chcieliśmy odwiedzić ten kraj. Słynie z pięknych widoków, dlatego też na własne oczy chcieliśmy się o tym przekonać. Wycieczka nie była organizowana z biura podróży. Kupiliśmy po prostu bilety lotnicze i w drogę! - powiedział nam Maczo.

Nietypowy kierunek to z pewnością niezapomniana przygoda. Młoda para przemieszcza się promem pomiędzy wyspami i zostają w danym miejscu maksymalnie 2-3 dni. Maciek i Aneta testują uliczne jedzenie m.in. Padthai, który zrobiony był na oczach zakochanej pary.

Zobaczcie kilka fotek z wyjazdu Państwa Kuśmierz.

Cudowny wieczór we dwoje gwiazdy disco polo!

Taniec w rytm przebojów disco polo?!

Miłosny pocałunek!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo nie przebiera w słowach 'Wpuścili chama na salony'!
  2. Dawid Narożny spędza aktywnie czas w towarzystwie córki! Gwiazdor nie marnuje ani chwili!
  3. Wokalistka disco polo dziękuje mężowi za 5 lat małżeństwa! ZOBACZCIE wyjątkowe zdjęcie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.