Reklama


Reklama

Wyjątkowa niespodzianka! Teraz każdy może poczuć się jak gwiazda i zaśpiewać przebój disco polo!

2018-10-18T13:04:00+02:00 Wyjątkowa niespodzianka! Teraz każdy może poczuć się jak gwiazda i zaśpiewać przebój disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/10/wyjatkowa-niespodzianka-teraz-kazdy-moze-poczuc-sie-jak-gwiazda-i-zaspiewac-przeboj-disco-polo-1539777569.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Chcesz się poczuć jak w świetle reflektorów? Do sieci trafił materiał, który umożliwi poczuć Ci się jak gwiazda

Reklama

Ogromna scena, światła reflektorów i tysiące fanów - gwiazdy disco polo od wielu lat podbijają rynek muzyczny. To właśnie przedstawiciele muzyki tanecznej cieszą się coraz większą popularnością i autorytetem w oczach wielu młodzieńców

Zobacz również: Ta melodia zamiesza w branży disco polo?! Gesek w premierowej produkcji "Jesteś moim skarbem"!

Kilka dni temu swoją premierę miała produkcja pt. "Moja Góraleczko" formacji Rompey. Artysta w odpowiedzi na pytania fanów udostępnił w sieci wersję karaokę piosenki, której klip w kilka dni przekroczył 49 tys. wyświetleń. Produkcja zyskała wiele pochlebnych opinii przez co Rompey zdecydował się na muzyczną niespodziankę. Wokalista disco polo udostępnił w sieci wersję karaoke, dzięki czemu teraz każdy może poczuć się jak gwiazda i zaśpiewać utwór disco polo. 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo za kierownicą taksówki?! Autoreklama trafiła do sieci!
  2. Nowość od wykonawcy disco polo może podbić rynek! Zapowiada się naprawdę gorąco!
  3. Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.